Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moretka

tak wygląda mój seks

Polecane posty

Gość moretka

nie kochałam się z mężem od miesiąca, jak przyszło co do czego, to nawet się nie rozgrzałam a już było po wszystkim. Czyli jakieś 4 min. Jeszcze z pretensjami wyjechał dlaczego loda wcześniej nie chciałam mu zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotykalska
kochana ,pogadaj z nim o swoich potrzebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
wiem, tak się tylko chciałam wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotykalska kochana ,pogadaj z nim o swoich potrzebach i mozna tak przegadac nie tylko cała noc ale i całe zycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie zrobiłas mu loda po tym 4 minutowym seksie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
no to nieźle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
lód miał być przed :P pogadanie nic tu nie zmieni, za karę go przetrzymam za dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
,usisz chyba zmienic mena z ktorym uprawiasz seks. czemu tak rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
a ten miesiac to ty go "przetrzymywalas" czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotykalska
kurcze dziewczyno ja bym chyba już wola sama ze sobą ,jak z takim mężem .Albo znajdż sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
często wyjeżdża, poza tym nigdy nie był temperamentny mena nie zmienię, bo to mój mąż wiem, że życie to nie seks, ale czasem mi szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób takich eksperymentów bo mogą związkowi na złe wyjść. Sex jest podstawą związku spajającą dwoje ludzi. Obrażanie się jeden na drugiego nic nie daje. Szczera poważna rozmowa co najważniejsze bez krzyków i pretensji może dużo zdziałać. Opowiedz mu o swoich oczekiwaniach, niech on powie o swoich. Może macie jakieś ukryte fantazje, które chcielibyście spełnić ale nie potraficie się przyznać partnerowi... Kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakbys zrobiła po miałby wiecej siły i dłuzej by mógł :P a tak czekasz az cie zaspokoi a juz od siebie to niewielle dajesz:classic_cool: Ja tam lubie krótkodystansowców mozna z takim dosłownie poszaleć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
Jęczę w nocy do rury od kaloryfera żeby sąsiad z dołu obudził się i pomyślał z zazdrością, że właśnie uprawiam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
czesto wyjezdza - tzn ze go przez miesiac nie bylo? a moze trzeba bylo chwilke dac mu odsapnac i sprobowac jeszcze raz? my tez niedawno mielismy miesieczna przerwe z mezem i za 1 razem bylo tylko chwile i finito ale chwile poczekalismy i 2 runda i bylo ok. a moze twoj maz tez chcial za 1 razem loda a za 2 razem pokochac sie z toba? jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
często wyjeżdża, poza tym nigdy nie był temperamentny mena nie zmienię, bo to mój mąż wiem, że życie to nie seks, ale czasem mi szkoda... -------------- też tak kiedys myślalam i miałam nic się nie zmienialo na lepsze przez wiele lat mimo rozmow no i sobie znalazlam partnera do łóżka. on ma żone małowymagającą. uzupełniamy się i jest cudownie. nasi partnerzy nawet nic nie przeczuwają. wręcz przeciwnie. mój mąż powiedział, że od pewnego czasu uspokoiłam sie. heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
nie ma go po kilka dni, różnie bywa, zależy od sytuacji to, że rzadko uprawiamy seks, nie znaczy, że się czegoś wstydzimy najróżniejsze konfiguracje mamy przećwiczone a lodzik miał być tylko wstępem, a nie, że najpierw lodzik, potem seksik. Czyli porządny lodzik mógłby jeszcze bardziej skrócić nasze bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
w grę wchodzi tylko jedna runda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
Co drugi weekend przebieram się na zmianę z kumplem za kobietę po czym idziemy razem do knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
Śmieję się pod judaszem, żeby sąsiedzi myśleli że mam imprezę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
Mark+Iza też tak kiedyś myślałam w złości, tym bardziej, że faceci się za mną oglądają. Nie miałabym z tym najmniejszego problemu, ale chyba bym nie mogła służyć innemu facetowi wyłącznie do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie........
to wyzej to idiota-podszyw ale nie ma kilka dni - a nie przez caly mieisac. skad tak dluga przerwa? naprawde nie ma mowy o 2 rundzie? a moze 1 z rana, 2 wieczorem? i moze wieczorem bedzie dluzej? a moze kochajcie sie w pozycji kiedy to ty kontrolujesz sytuacje i jak widzisz ze jest mu juz baaardzo dobrze to przestan na chwile. my tak robimy bo moj tez z tych krotkodystansowcow i lekarstwem jest czest seks i to ja kontroluje sytuacje jak sie kochamy. jak widze ze zaraz bedzie finito to robie przerwe i czasami tak godzinke go mecze :P ale jest zajebiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
moj łóżkowy partner nie jest mi obojętny uczuciowo. kocham go ale nigdy mu tego nie powiedziałam. był żonaty gdy ja go poznałam. uwodził mnie ale nie uległam. dopiero gdy moj mąż zaczął byc co raz mniej zainteresowany sexem. mowi że taki ma temperament jak jego ojciec i dziadek. 1x w tygodniu to dla mnie za malo jak na ludzi przed trzydziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moretka
absolutnie........ nie wiem czy nie chce, czy nie może, w każdym razie nie ma takiej opcji. Kiedyś się starałam, kupowałam seksowne ciuszki, bieliznę, ale na niego to nie działa. Wolę sobie odpuścić niż czuć to zażenowanie kiedy to facet odmawia. Mark+Iza nie boisz się, że popłyniesz z tym drugim? Skoro kochasz tego od bzykania, to chyba musisz czuć się nieszczęśliwa z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie skąd wy tych facetów bierzecie?:classic_cool: mnie sie nigdy nie zdarzyło aby po krótki seksie facet powiedział ze juz nie chce:D:D:D:D:D i jakoś szczegolnie do tego nie były mi potrzebne seksowne ciuszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada - kochanek.Same plusy : dostaniesz to czego Ci brakuje, Twój stały partner poczuje się troszkę zaniedbany co mu dobrze zrobi, i może zacznie się zastanawiać dlaczego jest zaniedbywany a Ty chodzisz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZ KLĘKANIE
a do tego kiła gratis same korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiła gratis... ale jak się wzięło dupe nie faceta za partnera, to albo się tej dupie przyprawia rogi, albo się go wymienia na inny model, albo się żyje w tym i nie jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×