Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

co podawac do picia podczas wymiotów

Polecane posty

Gość głosuje na sld
gastrolit,gorzka herbata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosuje na sld
chłodna oczywiście,podawac malo ,ale czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ma racje z ta cola, mi tez lekarz zalecil dac dziecku wygazowana cole (wiadomo ze nie cale wiadro tylko pare lyczkow) bo pomaga w takich sytuacjach. oprocz tego mozna podac herbate z cytryna, ja dawalam swojemu zimna i dawac tylko pare lykow/lyzeczek na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
no pewnie, że nie podasz całej 2 litrowej butelki, ale w ryzyku odwodnienia lepiej podać trochę coli niż potem kroplówkę, poza tym raz na kilka lat nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już raz był odwodniony ale to była inna sytuacja (przez antybiotyk biegunka z krawia trwała prawie miesiac) teraz to raczej taki sam wirus jak przeszed przez całaa rodzine oczywiscie bede dawac duzo napojów(herbate ) dziekuje za rady boje sie najbardziej nocy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady471
Gorzka zwykła fusiata herbata trochę przestygnięta... Odgazowana coca cola czy pepsi jest dobra zwłaszcza na grypę żołądkową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhyvcc
ja o coli tez slyszalam i o paluszkach ale na biegunke a nie na wymioty. W tv kiedys byl program (galileo chyba) i tam wlasnie sprawdzali czy to prawda, ze taki zestaw pomaga i okazalo sie, ze to nieprawda. Ja bym nie podawala tak malemu dziecku coli, tylko herbatke czarna ale b. slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrgthyujkil
Wygazowana cola zatrzymuje wymioty, łagodzi biegunkę ! Dawać do picia małymi porcjami przez cały dzień. Tak poleciła mi nasza pediatra. I szczerze to super podziałało ! Zanim podałam colę to córcia się wymęczyła mimo innych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nortal
moja corka tez miala wymioty i biegunke i lekarka powiedziala ze najlepszym sposobem i lekarstwem jest cola. zreszta jak pracowalam na oddziale biegunkowym to na serio podawali dzieciom cole bo to wstrzymuje biegunke i wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość86
Zwykła chłodna woda z elektrolitami no z orsalitem. Po łyku, dwoch co chwile. Łyżeczka, strzykawka nawet, jak nie chce z kubka czy tam z butelki itd Sucharki do przegryzki, chrupki zwykłe kukurydziane. Zadnyego mleka i przetworów, mm tez nie. No i nie surowe owoce. Mozna spróbowac z dan takze co sie przy biegunkach robi małym dzieciom (bo to podobne) np ryz z jabłkiem pieczonym ale takim dobrze uprażonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness269
W niemczech podają colę wygazowaną plus do tego paluszki lub banan. Nawet maluchom. Mieszkałam kiedyś w Niemczech więc wiem. Sama też stosuję u mojego dziecka jak ma wymioty i dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaa
Kwasa mu daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje rumianek z cukrem, na biegunkę gotowana marchewka i banany. Łagodne dla żołądka i lekko zatwardzają. Coli tak małemu dziecku bym nie podała, 3 latkowi może tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała ostatnio jakiś paskudny wirus trzymało ja z przerwami dwa tygodnie ...w sobotę wylądowałam z nią na pogotowiu bo już tak złe wygladała .Mieszkam w niemczech i nie zgadzam sie z przedmówca mój lekarz powiedział ze zdecydowanie lepsza od coli jest czarna herbata z glukoza ,lub woda niegazowana lub kompot z czarnych jagód .Do jedzenia zawsze dzieciom podawałam banany ,gotowana marchewka ,paluszki , rosół ,jakiś ugotowany makaron ,ryż z marchewka .Pic małymi łyczkami i jeść oczywiście po troszeczku ale często ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero cukro tylko glukoza lub miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colę zagotowujesz w garnku normalnie i sie odgazowuje , przestudzone kilka łyżeczek i bardzo pomaga jak i dorosłemu tak i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbawienne połączenie: cola i banany, naprawdę działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu łyka wojaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×