Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fakir 1111

czy wolno?

Polecane posty

Gość fakir 1111

Mam 28 lat i poznałem 17 latkę , czy taka różnica wieku jest o.k , dziewczyna jest młoda , nawet bardzo .Patrząc obiektywnie na miejscu jej rodziców był bym wściekły. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak na to patrzeć
a jakie masz w stosunku jej zamiary, bo jesli chcesz siętylko zabawić to raczej odradzam, ale jak poważnie o niej myśłisz to różnica wieku nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel b
jesteś rozwodnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir 1111
Poznałem ją kilka tygodni temu , zamiary? Nie myśle tymi kategorami to nie jest lalka na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir 1111
Zastanawiam się na zasadzie : gdyby moja siostra poznała kogoś w takiej sytuacji to pewnie nie był bym zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir 1111
Kiedyś w podobnej sytuacji się wycofałem i żałuje do dzisiaj a było to parę lat temu , mam opory moralne ale boję się że znowu odpuszczę i to będzie zajebista porażka , znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powtórna sytuacja
też taka różnica wieku? Uważasz że tylko z dzieckiem ci będzie dobrze? Ty masz zadatki na pedofila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir 1111
Wtedy różnica wieku wynosiła 3 lata , wydawało mi się to za dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm sama nie wiem, niby wiek nie gra roli ale ona mlodziutka jeszcze co innego gdyby roznica byla taka sama ale ona miala juz np.23-24 lata a tak to wsiubzdziu w glowie, pewnie chce poszalec no ale moge sie mylic czasami 17 latki sa madrzejsze i spokojniejsze od 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak na to patrzeć
Boże chłopie o czym ty mówisz??? Teraz ta różnica jest taka znacząca bo ona ma 17 ale póxniej to już nie będzie takie ważne. to tylko 11 lat. ja byłam z facetem starszym o 13 i co ?? Żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir 1111
Oczywiście mógłbym tu pisać o ty że jest niesamowicie dojrzał i w ogóle Ale nie jest ,normalna dziewczyna .Różnica wieku mimo wszystko duża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiu09iuo0
kim miała by byc ta osoba w twoim zyciu ? siostra ? córka ? partnerka ? młoda cipa do pobzykania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
3 lata to była normalna różnica, dziwię się, że się wycofałeś... 11 lat - tak jak ktoś napisał, gdyby miała 24lata to nie byłaby znacząca, ale nie sądzisz, że 17latka to jeszcze dziecko? co możecie mieć wspólnego ze sobą aby zastanawiać się nad związkiem? zwłaszcza, że sam napisałeś, że ona nie jest jakaś nad wyraz dojrzała na swój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj piatek
nie musi byc wolno moze byc szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wszystko jaassne
czyli kiedy miałeś 20 lat(skoro różnica 3 lata) podobała Ci się 17latka a teraz masz 28 i nadal gustujesz w 17 latkach to znaczy , że jak Twoja niunia podrośnie będą Cię rajcować inne małolaty w wieku 17 lat a Twoja już nie z racji tego , że wyrosła. Ty preferujesz konkretny wiek dziewczyny i tyle. Chyba co roku będziesz zmieniał na nową 17stkę heh. Jak dla mnie to jest chore , że dorosły chłop zadaje się czy też ma w towarzystwie 17stolatki. Z dziećmi się prowadzacie? Z biegiem lat taka różnica wieku inaczej wygląda ale teraz można uznać , że śmierdzi od ciebie pedofilem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×