Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

OPRYSZCZKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH

Polecane posty

Gość Kotbestia
Hej, zarazilam sue opryszczka u lekarza ok 12 lat temu, milam kilka nawrotow brakam lekastrwa ale wracalo po kilku miesiacach. Wtedy leknarz przepisl mi lek, jedna tabletke ktore wtedy 10 lat temu kosztowala ok 100 zl... I od tego czasu nic.. Przeszlo az do dzis.... W ubueglym tygodniu bylam w szpitalu na lyzeczkowaniu macicy, straculam dzidziusia... Dzis pojawily sue 3 bolace zgrubienia.... Jestem zalamana bo nie pamietam nazwy leku ktory wtedy wzielam, a tylko on pomogl skutecznie.. Czy ktos kojarzy ten lek? Barszo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina26
Doktor Szulc....... Ja w prawdzie nie mam opryszczki,ale mam....klykciny konczyste!!!Nie wiem ktore gorsze dziadostwo;(Moze bys mi powiedzial cos na ten temat?Co powiesz na temat szczepionki Silgard?Byc moze slyszales lub czytales na ten temat???Bardzo prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka111111
100% nie opryszczka. Przy opryszcze babelki to male otwarte ranki w ktorych gromadzi sie bialawo wygladajacy plyn. Mowisz ze nie piecze wiec to nie oryszczka. Ja niestety to swinstwo zalapalam. Jak dostalam to przez tydzien strasznie pieklo jak oddawalam mocz. Nawet pieklo przy chodzeniu wiec moze po prostu dostalas jakies uczulenie? Moze od upalow I nieodpowiedniej bielizny? A moze proszek do prania zmienilac I to reakcja alergiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×