Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

NERWICA NACZYNKOWA-ERYTROFOBIA

Polecane posty

Moimi objawami nerwicy naczynkowej(czy inaczej mowiac erytrofobi) są czerwone plamki na dekoldzie i policzkach, ktore pojawiaja sie wtedy kiedy zacznę o nich myśleć, lub kiedy się stresuję. czy jest ktos kto tez na to choruje? poradziliscie sobie jakos z tym ? POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczńko
być mozę nie mam aż tak ostrej fazy , ale cerę naczyńkową mam od lat . trochę już sie przyzwycziłam , ale i też sporo robię w kierunku jeśli nie zaleczenia to chociaż niedopuszczania do powstawania nowych spękań i minimalizowania tego co już jest . Teraz jeszcze najgorzej jest kiedy przychodzę głodna do domu i zjem coś gorącech , no i oczywiście unikam alkoholu , co oakurat mnie nie martwi , bo za nim nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczńko
miałam zabiegi laserem , niestety tylko 2 a mogłoby być nawet 4 , stosuję tylko kosmetyki do cery naczyńkowej , raz na jakiś czas idę do kosmetyczki na maskę z czerwonego wina , staram siełykać jakieś suplementy z rutyną , wit c i innymi chemicznymi cżęsto wspomagaczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczńko
ja aż takiej potrzeby nie mam - ale jeśli u ciebie jest tak ostra forma , że zaczyna być dokuczliwa w codziennym życiu , spróbuj ,a nuż coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Kosmitka
od kilku lat mam to. Pojawa sie w sytuacji dużego stresu. Przed egzaminami czy innymi stresującymi momentami łykam jakiś valerin czy inny ziolowy lek na uspokojenie ale plamek on raczej nie powstrzymuje. Ja juz sie z tego smieje. To nie moja wina, ze wyskakują mi plamki czerwone. Jesli wiem, ze sie pojawią a jestem w towarzystwie kogos kogo nie znam to zazwyczaj wole uprzedzic ale raczej z usmiechem i mowie cos w stylu: " zaraz wyskoczą mi moje ikochane plamki ;) " Bo i po co ludzie maja mi sie glupio przygladac i zadawac pytania. Wole sama o tym glosno powiedziec i nie jest mi z tego powodu zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez probuje o tym nie myslec, a kiedy ktos mnie pyta co mi jest odpowiadam, ze mam na cos uczulenie, bo sama tak myslalam do pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczńko
kiedyś spotkałam dawno nie widzianego znajomego , z żoną :) zwykły znajomy , nic więcej tyle tylko ,ze zaskoczył mnie bardzo , bo wyksoczył mi prawie zza pleców - boszsz , gęba i szyja to mi sie zrobiły jak wrzątkiem oblane , dziwnie to musiało wyglaać zwłaszcza ,zę rezonu nie straciłami rozmawiałam z nim bardzo swobodnie . Ale co ta żona musiała sobie pomyśleć o mnie ... :) bo nie wierże ,zę tego nie zauważyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, to musialo wygladac dziwnie :) wlasnie meczy mnie to, ponoc nie da sie tego wyleczyc do konca, choroba ta ma zwiazek psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrynaMiód
Odświeżam wątek. Jestem fobikiem :( Na erytrofobię cierpię od 7 lat :( Teraz mam 20 lat i fobia, stres, nerwy marnują mi życie! Przez to wszystko mam problemy również zdrowotne (fizyczne) bo że psychiczne to wiadomo. Jak sobie z tym radzić? Zapraszam wszystkim erytrofobików! Wspierajmy się! Bo kto na to nie cierpi, ten nie zrozumie erytrofobika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja też mam ten problem.gdyby ktoś chciał pogadać to piszcie: monikamonika_91@wp.pl a nawet się chętnie spotkam jeśli ktoś mieszka w okolicach włocławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×