Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość f----5--d

po jakim czasie można iść z facetem do łóżka:):)

Polecane posty

Gość f----5--d

tak jak w temacie. Jakie wy miałyście doświadczenia. Jestem po 7 letnim związku i teraz rozpoczęłam nową znajomość. Spotykamy sie dość regularnie od 2 tygodni, średnio co 3 dni. Zastanawiam się co jeśli np w sytuacji gdy bedziemy sami i bedzie nam hmm że tak powiem dobrze, czy iść na głosem pożądania, czy lepiej zaczekać bo jednak 2 tygodnie to krótki okres czasu. Oboje jesteśmy w okolicach 30lat. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdghvtysd
nalepiej od razu daj mu dupy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwuje mnie to,ze
poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
no tak też wydaje mi się ze lepiej byloby poczekac. Ale nie chciałabym żeby pomyslał ze jestem nudna. Moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
a wy po jakim czasie spotykania się zdecydowałyście się na ten krok i czy facet wczesniej namawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhuuu
najlepiej spotykac sie na neutralnym gruncie zeby nie miec okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
skoro nie jesteś dziewicą to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znafca...
Dziewczyno wal się póki jeszcze możesz. Szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
może najpierw niech cię pocałuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
he:) zabawne piszecie wypowiedzi. MAcie rację trzeba się szanować. Ja zawsze sie szanuje. miałam tylko 2 partnerów z pierwszym byłam pol roku ( w wieku 17 lat:/) i dopiero wtedy zdecyd. sie na seks, z drugim poltora roku :( jak byłam w wieku 21l wiec średnio spieszy mi sie do takich rzeczy, ale wiadomo krew nie woda i ludzie dojrzewają, maja inne potrzeby, inaczej patrza na niektore rzeczy I istnieje taki stereotyp ze im dluzej facet zdobywa tym bardziej szanuje, a jak za szybko dostanie to tez nie jest za dobrze. Ale to taka gra tak naprawde, i nie wiem czy w naszym przypadku ona jest hmm tak jakby na miejscu. Juz dochodzilo miedzy nami do zbliżeń, pocałunków, pieszczot, heh jakoś tak wyszło, sama się sobie dziwie. Teraz tylko już krok dzieli mnie od zrobienia tego, ale waham się. Nie jestem pewna co on tak naprawde mysli o naszej znajomości, bo wiadomo jak sie kogos zna 3 tyg to roznie moze byc. zabiega o spotkania, stara sie, codziennie sie odzywa, duzo gadamy, jest ze mna szczery, nie ma tajemnic, ale wiadomo ze to za mało żeby zaufac czlowiekowi No nie wiem moze glupio myslę, ajak Wy sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
chciałabym poprostu zeby z tej znajomości wynikło coś poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherloczka
ja to z każdym następnym coraz szybciej szłam ;-) pierwszy 5 miesięcy- zwiazek na 7 lat drugi: 5 tygodni- zwiazek na rok trzeci 5 godzin- zwiazek na 3 miesiące czwarty- 5 dni- związek od 5 lat- trwa i bardzo udany. nie ma reguły, kwestia wyczucia a poza tym, to niczego nie gwarantuje ani nie przekreśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
Jeśli chcesz czegoś poważnego to zaczekaj. Jest mnóstwo wpisów rozżalonych dziewczyn na kafe o tym, że za szybko poszły do łóżka. Ja ze swoim jestem prawie 2 miesiące i do łóżka nie zamierzam mu szybko wskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
średnio 2 miesiace od poznania - moze to i dobry czas. na to zeby zorientowac sie przynajmniej o co mu chodzi.. Moze to mial byc z twojej strony zart ale chyba nawet niezle okreslilas czyli poprzestawac tylko na pocalunkach i pieszczotach? czy z tym tez uwazac?? Powaznie pytam:) moze to smieszne ale nie mam smialosci rozmawiac z kims o tym na zywo a forum jest anonimowe i mozna sie z niego wiele dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
szerloczka - no właśnie to zalezy od faceta i masy innych rzeczy. moja kolezanka tez poszła po tygodniu i teraz sa malzenstwem, a znaja sie dopiero rok. HEH do z warmii i mazur - no wlasnie a jak wy spedzacie czas, czy dochodzi do intymnych scen, gdzie o chwile zapomnienia nietrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
Moim zdaniem uważaj z tymi pieszczotami. Jak facetowi naprawdę będzie zależało to zaczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
do z warmi i mazur - Właśnie, tylko jesli juz takowe były to jak się z tego teraz wyplątać:):) właśnie zależeć - skąd mogę to wiedzieć czy mu zależy, chodź wydaje mi sie że TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
liczysz na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem za wczesnie
za malo sie znacie, nie wiadomo czy nie lewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f - 5-d
licze na powazny zwiazek. Slub mam juz za sobą bo oboje jesteśmy po rozowdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
zastanawia mnie jedno - czy gdyby coś zasugerował to wypada tak poprostu zapytac go jak on rozumie nasza znajomość. Moze powinnam powiedziec cos w stylu ze ja decydujac sie na seks musze wiedziec czy facet cos do mnie czuje. NIe wiem czy to cos da, ale zastanawialam sie nad tym zeby tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
My spotykamy się jedynie w weekendy, dość namiętnie się całujemy. Raz trochę dalej zaszliśmy, ale ciągle byliśmy w ubraniach. Nie chcę się z niczym spieszyć, bo to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
My mamy ustalone, że spotykamy się na poważnie. Oboje mamy pragnienie stworzenia rodziny. Jak mu powiedziałam, że na seks nie ma liczyć to on powiedział, że to nie jest problem, bo na to mamy całe życie. A jak będzie u nas z seksem, to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
Wiesz jak będzie mu zależało na seksie to powie wszystko to, co chcesz usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f----5--d
z warmi i mazur - zycze Ci powodzenia z Twoim facetem 🌼 No faktycznie wy macie ustalone, a jak to ustaliscie? zapytalas go, czy rozmawialiscie, i po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×