Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty dla dziecka

jakie kupujęcie buty dla dziecka jakiej firmy za ile

Polecane posty

Gość gość
sobie kupuje buty za 2 lub 3 stówy, bo pochodzę w nich kilka sezonów, dziecku na 3 miesiące nie dam tyle, ach my bogaci Polacy w biednej Polsce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj w ccc okolo 100 zl za zimowe,okolo 80 za jesienne, adidasy 50-80 Jestem zadowolona nie rozlatuja sie sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę sklepów ccc czy ten deichmann, wolę sprawdzone sklepu tj. Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal. Tam przynajmniej wiem co kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haparypek
Bardzo ładne. Nie kupuję drogiego obuwia, bo zwyczajnie nie widzę sensu. Ładne buty można kupić za normalne pieniądze. W żaden sposób nie trzeba przepłacać. Nie musi się tam również pojawiać znana marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sezon zimowy kupiłam córce śniegowce firmy Sorel http://www.mivo.pl/product-pol-22209-Newbie-Szare-Zamszowe-Sniegowce-Dzieciece-NY1874-060.html Po kilku miesiącach użytkowania muszę powiedzieć, że był to idealny zakup. Buciki fajne, lekkie, obszyte w środku welurem. Idealnie dopasowują się do nogi dzięki zastosowaniu gum ściągających zamiast tradycyjnych sznurówek. Noga stabilna także mimo wariackich zabaw na śniegu jakie przeżyliśmy nie groźne nam żadne kontuzje. Gruba podeszwa i idealna przepuszczalność zapewnia suchą i ciepłą nóżkę. Sama firma Mivo godna polecenia. Szybki kontakt z doradcą na stronie pomaga w rozwianiu wszelkich wątpliwości na temat wybieranych bucików. Szybka wysyłka i możliwość zwrotu lub wymiany w ciągu 100 dni to kolejne atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie w Ryłko mają najlepsze buciki dla dzieci. Zawsze super wyprofilowana podeszwa. Nie ma się do czego przyczepić. Na wyprzedażach można kupić i za stówkę ale przynajmniej są skórzane i dobrej jakości. Nie rozwalą się jak inne tanie szmaciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przekonałam sie ostatnio do obuwia dziecięcego firmy mayoral. Swietne buty,skorzane wkladki w środku. Na zewnatrz.tez skóra, w sumie zalezy jaki model, i zalezy tez od tego jakiego my mamy chcemy kupić swojemu dziecku. Zajrzyjcie na www.guliwerkids.pl , duzy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg ma świetne buty - kupujesz za kilka dyszek buty na jeden sezon. Nie dlatego że tyle przetrwają, tylko po prostu dziecku rośnie szybko stopa. I chyba ładowanie się w drogie rozwiązania nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Torunia i zawsze kupuję buty dla dzieci w Krasnalu na ul. Broniewskiego. Mają buty polskich producentów, bardzo solidne i przede wszystkim wygodnie dla dzieci. Mój młodszy syn nosi buty po starszym i dalej wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja najchętniej w sieci kupuję na http://e-butydladzieci.pl/, mają bardzo szeroki wybór a co ważne dla stopy jakościowo świetne, dobrze wyprofilowane i w tak ważnym momencie kiedy stopa się rozwija mam pewność, że mojemu dziecku nie szkodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeerelese
W Warszawie to tylko Starshop.pl, jeżeli chodzi o zakup butów marki Converse, CAT Caterpillar, Palladium. Wielu moich znajomych chodzi do nich, żeby zapolować na nietypowe kolekcje butów lub ostatnie sztuki z różnych serii. Sklep dobrze doradza, znają najnowsze trendy, bez problemu pomagają dobrać buty do konkretnych czynności i stylu. Nikogo tam z przypadku nie zatrudniają. Co ciekawe kilka lat temu kupiłem od nich japonki Havaianas i do tej pory wyglądają jak nowe :) Latem tylko w nich chodzę. Absolutna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grahamk1
Ja staram się nie oszczedzać na dziecku - w końcu jest najważniejsze dlatego w kwestii butów wybieram ostrożnie. Zależy mi na wygodnych i bezpiecznych bucikach i ostatnio znalazłam ten sklep https://www.fiorino.eu/sklep/ który ma bardzo ładne projekty. Myślę ,że spodobają się mojej córce bo ona jest w tej kwestii bardzo wybredna a jednak musi mieć dobre buciki. Te widzę ,że są ręcznie szyte więc chyba się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a jeśli mojej 2,5 letniej córce zaczyna się pojawiać platfus to jakie polecacie? Bo do tej pory od początku tylko bartki, ostatnio zaczęłam jako kapcie zakładać jej danielki. Ortopeda niby nam powiedział,że but i tak nie zmieni noc bo bożka musi pracować, ale Nie wierzę że sztywny i wyprofilowany but nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jesli nie wiesz jakie kupić buty dla dziecka zajrzyj na https://walkkings.pl/pierwsze-buty-dla-dziecka-kiedy-i-jakie/ Ten artykuł powinien Ci pomóc w dokonaniu wyboru. Ja wychodze z założenia że nie powinno się kupować byle jakich bucików. Stópki małego dziecka są bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinahania123
Korzystając z tego, że mamy lato warto tanio kupić buty zimowe dla dziecka. Ja znalazłam w dobrej cenie i myślę, że ciepłe od środka. http://www.aurelka.pl/Obuwie-2-Zimowe-92.html Polecam, jeśli chcecie upolować w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliia
Ja wybieram różne firmy, ale ostatnio już kilka razy z rzędu na schaffashoes zamawiałam dla nich buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się buty z Bartka są brzydkie po prostu Mrugala ma śliczne ale drogie No cóż ja dostaje 500 zł na 2 dzieci więc mi nie żal kupić dla nich bucikow Teraz mają Timberlandy I sniegowce moon boot Buty są świetne!!! Na lato tak nie szaleje Ale zima muszą mieć porządne buty A do przedszkola kupiłam synkowi z Befado Wkładka skórzana Dziewczyny buciki są wspaniałe Stopka się nie poci nie śmierdzi z tych butów i bardzo wygodne Czasami można znaleźć na olx taniej od osoby prywatnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina28
ja mojej córce kupiłam buciki Memo, bo polecił mi je pediatra. Sprawują się znakomicie, są bardzo dobrze wykonane, a do tego wspierają prawidłowy wzrost małej stópki ;) https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka344
Ja staram się wynajdować różne fajne okazje, ale też bardzo zależy mi na tym, aby buciki były z dobrego materiału i żeby stabilnie trzymały nóżkę dziecka. Jeśli chodzi o buty sportowe, takie akurat na teraz, to na pewno mogę polecić ten sklep https://butymodne.pl/buty-sportowe-dzieciece-obuwie-dla-dzieci-c25959.html , trafiłam tam ostatnio na kilka bardzo ładnych modeli, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, więc jestem pewna, ze Wy też znajdziecie idealne buciki dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosia34
Ja swoim dzieciom kupuję tylko buty Memo, mam duże zaufanie do tej marki. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Ich buty są wytrzymałe, ładne, a do tego zapobiegają wadom postawy, co jest bardzo ważne, kiedy stopa rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInga
Polecam Memo, są wyjątkowo solidne, a do tego profilaktyczne, więc zapobiegają rozwojowi wad stóp. https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już kilka razy kupiłam buciki z Befado i jestem zadowolona z jakości. Wygląd też całkiem, całkiem. Sandałki za 40 zł, niedrogie kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce też kupuje Befado. Tylko w nich chce chodzić. I dobrze, bo ładne, niedrogie i mają certyfikat Zdrowa Stopa, więc wiem, że są zdrowe dla stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzę tyle na firmę ile na solidność wykonania. Bardzo dobre buty dziecięce w ofercie ma sklep www.MalyBucik.pl - i tam też najcześciej kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina34

Ja kupuję Memo. Trochę kosztują, ale moim zdaniem warto. Jedna z lepszych marek na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×