Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty dla dziecka

jakie kupujęcie buty dla dziecka jakiej firmy za ile

Polecane posty

Gość weeeoska
Ja w sumie mam już od dłuższego czasu sprawdzoną firme ecco i zwykle własnie to takie buciki kupuje córeczce. A mam tez fajny sklep z takimi bucikami http://outlet-online.pl/pl/obuwie-ecco/dzieci.html Przyzwyczaiłam sie i zwykle to tam je zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRIMIGI
to zależy ile dziecko ma i ile spędza na wózku a ile na nóżkach. Ale u mnie np pojawił się inny problem bo mała ma grubą nóżkę i kostkę i żadne buty z ccc daishmana czy nawet bartka nie chciały jej się zapiąc w koło kostki brakowało rzepa dlatego musiałam kupować buciki 2-3 rozmiary większe. Na zimę 2011 kupiłam buciki PRIMIGI córa nosiła dwa sezony bo kupiłam 2 rozmiary większe. Buciki super mała już tamtą zimę chodziła na nóżkach wszędzie nigdy nie przemokły a stópka była ciepła. Buty kosztują 260zł ale latem i wiosną można kupić na allegro przecenione za 150zł . Buciki oddychają moim zdaniem lepsze niż geox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję Ecco, Timberland, Elefant - polecam bo naprawdę super trwałe, nigdy nie było problemów, że przemakają, nóżka się poci itp. Nie sa to najtańsze buty 200-300 zł zalezy od sezonu, ale ja jestem specem od wyszukiwania promocji i kazde udaje mi sie kupić w cenie 120-170 zł max. Bartki tez miałam, byłam zadowolona (z konkretnego modelu) , ale generalnie nie podobają mi sie te Bartkowe wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nike i adidas kupują wieśniaki, przeciez to buty z ceraty - ja bym mojemu dziecku takiego luksusu nie zafundowała, tak jak wyżej ktos pisał: ecco, timberland, geox to są sprawdzone marki dla dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - merg.pl/pol_m_Buty-Dzieciece_Kozaczki-227.html Po co kupować buty dla dzieci za duże pieniądze, skoro porządne buciki dziecięce można kupić za naprawdę śmieszne grosze? Ludzie - rozsądek przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakas
Przyzwoite buciki, nie ma sensu wydawanie większych pieniędzy na obuwie dziecięce, bo po co? Buty dziecięce należy wybierać myśląc o wygodzie, ładnym wyglądzie. Pozostałe kwestie nie mają aż tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednego buty Vans okolo 360 zl dla drugiego buty All stars za 400 zl.Corka wybiera sama.zalezy jakie jej sie podobaja. Na 3 dzieci 1000 zl na buty pare razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi chłopcy zawsze maja co najmniej parę butow na dany sezon dobrej firmy, typu Ecco Geox,Reima keen Clarks. i buty takie podwórkowe, sportowe by mieli do biegania i pobrudzenia na placu zabaw lub spacerach takich gdzie się upaprają po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, do tego dochodzą dla starszego, który trenuje piłkę nożną, buty halówki i korki, tez co sezon większe, wiec wydatek jest spory na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielahek
Z czystej ciekawości, ktoś wskazał te buty - merg.pl/pol_m_Buty-Dzieciece_Kozaczki-227.html Czy buty za 15 zł mogą być wygodne? Pytam całkowicie poważnie, ja również często szukam tanich butów dla dzieci. Po prostu nie stać nas na przepłacanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasalek
A czy to cena decyduje o wygodzie obuwia? Wydaje mi się, że nie... Również kupujemy dziecku wyłącznie tanie buciki i nie widzę w tym nic złego. Córka już jest w takim wieku, że powie, kiedy jest jej nie wygodnie. I... nic takiego nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakielce
Akurat Merg Kids to chyba jedyna kolekcja w sieci, jaką znalazłam, która jest tak tania, a jednocześnie obuwie jest jakościowe, tj. odpowiada dzieciom. My żadnych drogich butów nie kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desson
Sklepy internetowe mogą sobie pozwolić na niższe ceny, bo mają znacznie niższe koszty prowadzenia biznesu. Tak jest od dawna. Jeśli nie prowadzą sklepu stacjonarnego, to mają od razu co najmniej kilka tysięcy mniej kosztów miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie kupilam synowi śniegowce adidasa za 250zł i trapery McArtura za 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje z ecco, drogie,ale są na 3 pokolenia i warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy pierwsze buty dla naszego synka (10m).. Elefanten.. Takie fajne... z jednej strony ocieplane, a z drugiej z tą jakąś membraną, bardzo miękkie, podeszwa wygina się we wszystkie strony jak trzeba.. sztywny tylko zapiętek i palce, a wszędzie ta membrana, buty wygodny, miękki.. i chociaż jest za kostkę (jak to zimowy) to nie ogranicza zbytnio ruchów nóżki. To bardzo ważne przy maluszku, który uczy się chodzić. Super butki nam się trafiły.. rozmiar 18 :) Myślę, że to będzie u nas marka nr jeden.. A resztę się zobaczy.. na pewni będą też jakieś tańsze.. ale przy maluchu będę zwracała uwagę na miękkość buty, podeszwy.. gdzie się zgina itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkupiłam córce z Bartka i Geoxa za 2 pary kozaczków-trzewików zimowych dałam 40zł :) a buty w stanie idealnym. na lato kupuje Memo, Mrugała, Aurelka, córka musi nosić usztywniane buty bo ma problemy z nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaD
nie wiem jak wy ale ja już skończyłam z kupowaniem butów w ccc czy podobne sklepy... nie warte są tego ile kosztują bo tak dziecko bardzo szybko z tego wyrasta. Siostra poleciła mi kiedyś sklep na allegro z bucikami SUNWAY, co prawda sceptycznie na to patrzyłam bo firma mało znana ale juz po tym pierwszym zakupie bucików profilaktycznych dla córeczki byłam bardzo zadowolona z efektów od tego czasu kupuję tylko buciki tej firmy a na zimę śniegowce WOJTYŁKO. Do mnie przemawia ich jakośc i cena a do mojego dzieciaka ich wygląd bo podobają sie chyba każdej dziewczynce, nie ma modelu którego Moja córcia by nie chiała miec. szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu który kupujesz buty na 3 pokolenia? To znaczy, że 3 dzieci w nich chodzi? Już zdrowiej kupić tanie dla każdego dziecka a nowe. Co to za sens chodzić w używanych? Nie wiesz nic o tym widzę! Chyba tylko marka się chwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty dla syna kiedyś kupowałam w ecco, kosztowały sporo, ale były warte swojej ceny. Teraz już ma 11 lat, więc sam sobie wybiera, ostatnio były pumy ferrari. W deichmanie kupiłam mu buty raz, po 3 miesiącach przetarła się podeszwa, na szczęście zwrócono nam pieniądze. Kolejna parę kupiłam w ccc. Nie dość, że wyglądały tandetnie i były niewygodne, to jeszcze rozwaliły się po 2 tygodniach. Reklamacja nieuwzględniona (jak to w ccc) - buty używane niezgodnie z przeznaczeniem. Nie wiem, jakie wg. ccc jest przeznaczenie butów, moim zdaniem służą one do chodzenia. Dla mnie więc ta sieć wcale nie jest tania, bo buty za 40 zł na 2 tygodnie to bardzo drogo. Nigdy więcej tam nic nie kupię, bo moje buty kupione tam też rozpadły się po góra 10 wyjściach. Więc dla mnie trochę dziwne jest wychwalanie butów z ccc. Rozumiem, że wygoda jest pojęciem względnym, bo osoba przyzwyczajona do takich butów nie zauważa, ze są niewygodne, natomiast ich trwałość jest żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy kupuję buty dla siebie to chce żeby były w miarę tanie i wygodne, ale gdy kupuję je dla synka ( ma 3 latka) to mam już większe wymagania bo wiadomo, żle dobrane buciki mogą spowodować poważne wady postawy. Ostatnio kupiłam mu buty w tym sklepie: http://sklep.tombut.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję córce buty Tombut http://sklep.tombut.pl/ jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Są wygodne, praktyczne i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynamiczna76
Ja kupuję buty Korneckiego i jestem zadowolona. Dziecko ładnie chodzi i nie sygnalizuje, że coś je obciera, nóżki nie są ani zimne, ani zapocone. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Clarksy. Sprawdziły się w przypadku starszej córy, teraz kupuję młodszemu dziecku. Są trochę drogie, ale można znaleźć w necie w dobrych cenach, np. na Clarksonline.pl - spore obniżki, a wybór i rozmiarówka większe niż w niejednym sklepie. No i zawsze można zwrócić jak by coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma 13m ma dwie pary clarksy i timberlandy na jesien-zime.A cora ma gumowce hunters i ecco na zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sklepu Bartek nie lubię. Za drogo i nie mają tak fajnych butów jak sklep Krasnal. Krasnal ma autentycznie atestowane i ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecm sniegowce ecco,kupuje synowi od 3 zim,za kazdym razem mega satysfakcja-warte swej ceny,niezniszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zimowe buty starczaja na jeden sezon, więc nie widzę sensu kupowania butów na 3 pokolenia ;). W zeszłym roku były elefanteny z goretexu - wygodne i całkowicie nieprzemakalne (mimo taplania się w kałuży po kostce). W tym roku chyba je odsprzedam, mo wyglądają do tego niemal jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrainaGrzybów
Nie ma sensu kupować bardzo drogich butów. W przyszłym roku i tak nie będą już pasować... 150zł to maksymalna kwota, którą jestem w stanie poświęcić. Na http://sklepwyspaskarbow.com.pl/ można kupić bardzo dobre jakościowo buty (Reima) w promocji. Nie widzę też większej logiki w kupowaniu dziecku skórzanych butów. Gwarantuję, że noski będą bardzo szybko zdarte, a po pierwszej zabawie na śniegu buty będą zalane wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×