Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Top cumshot

Ile razy męzczyzna może trysnąc w ciągu dnia?

Polecane posty

ale wy jesteście słabi Mój kochany jak przyjedzie to co godzinę może tryskać Nawet w nocy się budzi i mu stoi a ma 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpnb
@roccom Wiadomo, że 3-4 pierwsze były najsilniejsze, potem już miarowo coraz słabiej. Ale zawsze "coś tam" było. Zależy jak długo wytrzymałem bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeste walenie prowadzi do kruchosci.stawow Ja w ciagu zycia walilem okolo.6 razy dziennie przez 20 lat Teraz jestem caly polamany i mam zeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa tysiąc pięćset sto dziewięćset. Nie ilość tu liczy lecz jakość panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Mi w dupcię to wiele razy mogą.Im więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim przykladzie: Mam 25 lat - mogę trysnąć trzy razy, ale to wykancza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestem wyposzczony, to nawet i 5 razy mogę, oczywiście z przerwami, ale prawdę mówiąc 3 razy to dla mnie jest max. później to już po prostu boli. A najlepsze to są pierwsze wytryski po dłuższym poście, np. po tygodniu. Wtedy po ścianach mogę strzelać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 razy. +/- 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bysior
Ja jeden raz ale za to będzie tego z pół litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał rekord dziesięć razy w ciągu dnia. Tylko za każdym razem miał coraz mniej i dłużej trwało nim trysnął. A cipkę miałam obolałą kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad over you
Kochamy się bardzo często; na śniadanie i po pracy; w nocy i....na śniadanko. Mój mężczyzna nie ma problemów z potencją....dla nas jest to relaks i life style w jednym. Różnimy się wiekiem i wyglądem- jesteśmy jednym wielkim wizualnym kontrastem, ale podstawą jest szczęście, które celebryjemy częstym i urozmajconym sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie, młodziaki, że nie możecie. Ja dostałem ostatnio kotkę, że mnie masowała cały czas i w ciągu nocy 3 stosunki . Mam 59 lat. Typ wysportowany ...drugi stosunek długi ...marny wytrysk, a trzeci bez wytrysku ...ale z orgazmem kobiety ....ufffff .....kocham baby, ale kosztują zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad over you
59 latek i 3x w jedną noc, to w zasadzie w obecnych czasach "wiecznej młodości" umiarkowanie normalne....czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłem młody 4 razy z wytryskiem a 7 razy łącznie ale od 5 razu orgazmy były już "suche" to znaczy nie wychodziła już ani kropelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody mistrz

Cześć ludzie. Ja tak z moją do 5-6 razy, rekordy są po 8 ale typowych orgazmow z takim wytryskiem ze nie nadążam uzupełniać ale jak dochodzę i spuszczam sie mojej kobiecie gdzie sobie zażyczy to w stałym tłoku, ciągły wylew. Mam 23 lata i naprawde można mówić że się rżne bo jak tak 6 razy dziennie to mowie z gory z 8h wiecznego ruchania. Ona raz mi zemdlała podczas orgazmu na ułamki sekund. Mogłbym tak sie bzykac myślę że z 15 razy dziennie ale po 10tym juz nawilzacze i ciągle obciaganie w buzce, wieczna ślinka. 6do9 i jak jej chlapie to niagara nieraz leci z niej taka że aż sie odechciewa, ja mowie spermy u mnie tyle i chęci do orgazmow ze bania mała. A ona z dwa razy orgazm na 6 poteznych dlugich ruchan. 1bzykanko to mi zajmuje z 5 min z wczesniejszym lodem bez finalu. Spuszczam sie jej na pipeczke i d razu bez odpoczynku drugi i to juz tak z 15-20 min a potem to juz tak okolo godzinki. Chyba że jej kolezanki siostra przyjdzie i czasem dla fetyszu we dwie mnie obracają wtedy są fenomenalne orgazmy, ich twarze białe. Naprawdę byłem u specjalistów za kupe hajsu, spytac sie i zbadac co z tym kiedy ja "gdy uzywam kondona" to gdzies z 2/5 wymiaru kondona 58mm durex zapelniony. A jak bez to moja jest cała klejąca bo dwoch szybszych spustach. Pamietajcie ruchajcie sie ile mozecie i jak chcecie i kazdy ma inaczej. Tylko do tej pory nikt nie zna na to wytłumaczenia ze ja z 6 razy dziennie potrafie wyjebac z siebie filizanke do kawy spermy( nie myl ze szklanką) zalewam swiat a moj ziomek na srodku ma tylko 22cm i 16 grubosci.. Pozdrooo ide wsadzić mojej na podlodze bo juz sie wypina i kusi, odkad opisuje wam to , to caly czas mi ssie i robi to znakomicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody mistrz

Aaaa i Jeszcze coś. Pozdrawiam studentkę od pani Kasi ktora siedziała w gabinecie jak wchodzilem właśnie i nie wierzyli w tak mega wytrysk doswiadczeni ludzie w zawodzie heheehe ale studenciara tak jechala loda że sie przekonała a ja o 130ml lżejszy. Mowie wam osiagam wytryski jakbym sikał. Sperma zdrowa, oczywiście Pani K. fenomenalna jak na swój wiek. Cipka jak kaszmir tylko ze płytka bo niecałe pół kutaska wchodzilo a wtedy juz krzywde robiłem. Za to gardło bez apelacyjne. Za 2 tyg nastepna wizyta ;* pozdrawiam. #kochamy_seks_non_stop

Ps. A.H. tak szybko skakała ze jak napialem mięsień to czuła jak w jelitach sie przemieszczal. Jednak przecietny to 14-15 cm. Ale nie moja wina ze mam taką pyde. W zawodowce nauczycielka nie mogla sie wrecz powstrzymac jak stanąłem przy jej biurku odpowiadać bo z wf-u w krotkich i laga prawie na wierzchu ale ja sie tego nie stydze bo niestety robi jakość. Od 17latki do 46 latki dymalem i kazda zachwycona ledwo żywa. Ja robie to dla przyjemności, zero kasy zero wgl jakichkolwiek problemów. Nie masz sie z kim dymkac? Pisz e-mail a moze cos zalatwimy 😉 seks to zdrowie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×