Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Top cumshot

Ile razy męzczyzna może trysnąc w ciągu dnia?

Polecane posty

Gość Top cumshot

ile wytrysków dziennie najwięcej możecie mieć? mnie to chyba by się nie chciało więcej niż 2, góra 3 razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhnmhnmmmmmmm
od 7 do 1o ciu, jak sie jest wyposzczonym oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
Perw nie to że leń, ale po prostu by mi nie stanął juz, a wręcz bolesne by to było dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
Perw po 30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
Perw, po prostu jakoś nie wiem czy bym dał radę i miał czym trysnąc więcej niz 3 razy dziennie, jakoś tak nie mam ochoty ani potrzeby kurde sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzka mi stoi
3 razy w ciągu godziny, to trochę wysiłku potrzeba, ale raz na 2h czyli jakieś 7-8 razy na dzień bez problemu. Z drugiej strony codziennie tak bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam napisałeś, że nie wiesz czy by stanął, wydaje mi się, że w wieku 30+ seks 3 razy dziennie to nie jest nic szczególnego, może nie codziennie, (chociaż znam i takich) ale powiedzmy trzy dni w tygodniu. Ochota to jedna kwestia, a możliwości to druga. Ale widziałam w innym dziale, że i inne problemy są, więc myślę, że nie zaszkodzi skonsultować się z lekarzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
Perwi dziękuję za poradę:) a może po prostu nie mam takich silnych bodźców by to robić częściej nie wiem:) żonie to w sumie też starcza raz na dwa tygodnie czasami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
heheh ktoś kiedyś dobrze powiedział ze znajomych, że za młodu to miał taki że można było cielaka napoić a teraz nie ma czym znaczka przykleić nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czlowieka przeciez
jesli zawsze tak miales, to nie masz sie czym martwic, jesli kiedys mogles o wiele wiecej, to zainteresuj sie tym faktycznie to nie jest tak ze kazdy ma tak samo, u kobiet jest podobnie, jedna po orgazmie nie da sie piorkiem dotknac, a z drugiej mozesz nie wyjmowac caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
trafnie to ujałeś/aś no ja to własnie mam chyba coś tak jak ta pierwsza przyrównana kobieta:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
chyba faktycznie każdy jest inny, jednemu starczy raz, dwa, trzy razy, a inny może jak królik że tak powiem tryskając za każdym razem, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czlowieka przeciez
nie sadzilem ze to takie odkrycie jest :p jesli nie miales sytuacji, ze ...nie stanales na wysokosci zadania przy kobiecie kiedys (za tym pierwszym czy drugim razem) to nie masz sie czym martwic moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
człowiek się całe życie uczy i odkrywa coś albo się;) no nie miałem takiej sytuacji, prędzej, że np kończyłem za wcześnie jak byłem młodszy a teraz to czasami musze się dobrze skupić by skończyc... zalezy tez od partnerki, bo jakby np moja chciała z 5 razy dziennie to wtedy bym zobaczył czy bym dał radę czy nie, chyba się dobraliśmy pod tym względem widzxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzka mi stoi
z jedną babą i 2 razy na dzien to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
no chyba ktoś rozumie ten "problem". Znajomi się chwalą że 5 razy dziennie to robią, to ja tylko westchnąłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czlowieka przeciez
no od partnerki duzo zalezy, wiadomo gdybys stwierdzil, ze tobie juz starczy, a ona by cie jeszcze probowala rozgrzac to tez dociagnalbys pewnie do tych 5ciu razy :p ale nie liczy sie ilosc, a to czy wam jest dobrze, wiec znajomymi sie nie interesuj jesli sie zaspokajacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top cumshot
jak to powiedział Pawlak "ot mądrego miło posłuchac":) dziękuję za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 42 lata
i jak nam pozwalają mozliwości to 8 do 10 razy dziennie no i w łóżeczku jescze 4 razy pod rząd a nasz rekord to14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dido. . .
No ja moge nieskonczenie wiele/narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami zboczeńcy i fantaści
14 razy? to co ty ejakulujesz? strzelasz pojędyńczym ogniem, po jednym plemniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roccom
Tak do czterech razy . Tyle że ten trzeci to trudno nazwać wytryskiem- ledwie kilka kropelek a za czwartym to prawie nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpnb
Haha dziwny temat. To zależy od chęci, nastroju, zaangażowania, a nawet od samych cech genetycznych i uwarunkowania fizycznego i psychicznego no i najważniejsze to czy robisz to sam czy z partnerką. Sam jak byłem młodszy, tak z 15 lat, potrafiłem do 10 razy dziennie, a motywacje miałem niezwykle silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul26
Zależy tez czy dłuższy czas tego nobil jeśli np w moim przypadku nie robie tego przez miesiąc(tak czasami jest)to wtedy potrafię i z 5 razy w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×