Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudaśliwka

Kursy językowe w Toruniu - wybór

Polecane posty

Gość rudaśliwka

Witam wszystkich ;) Mam już 2-letnią przerwę w języku angielskim i chciałabym sobie wszystko przypomnieć. Czy znacie jakieś dobre szkoły językowe dla dorosłych w Toruniu? Oczywiście z normalna ceną za kurs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magical emotions
Wiem że gdzieś w okolicy cinema city jest jakaś szkoła językowa, cena to koło 100 zł na miesiąc. Moja współlokatorka tam chodzi dlatego nie orientuję się dokładnie :) o a może skoro jesteś z Torunia to wiesz gdzie znajdę tani nocleg na weekend dla 4 osób? Przyjeżdżają moi znajomi a ja nie mam możliwości przenocowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaśliwka
koło cinemy jest Speak Up, byłam na spotkaniu, ale chcą 185zł za miesiąc i umowa jest na 20 miesięcy bez dluższych przerw, a ja w wakacje pracuję ;/ jeśli chodzi o noclego to niestety nie mogę Ci pomóc, bo sama wynajmuję (na czas studiów) i nigdy nie sprawdzałam innych opcji noclegu. Poszperaj w necie, ale nie bierz pod uwagę hoteli, bo z tego co słyszałam to niektóre mają ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Toruniu jest też Axon na szosie lubickiej, myślę, że ta szkoła będzie dobrym wyborem, ceny według poziomów, ale chyba raczej taniej niż to co znalazłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. :) Szef wymaga ode mnie podszkolenia języka, mam na B1. Polecicie coś konkretnego? Mieszkam na Wrzosach - najlepiej w sumie żeby szkoła jakoś niedaleko była i koniecznie parking, bo na Starówce z tym słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii090
ja chodziłam dłuuugo do Logana na Chełmińskiej - naprawdę fajna szkoła i fajni lektorzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×