Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja23232232323

Dlaczego niby jestem atrakcyjna ,a tak ciezko mi znaleźć fajnego faceta?

Polecane posty

Gość gfrdn
"tylko dlaczego wiekszosc takich facetow chce seksu na jedna noc" A czego chcą faceci poznawani na dyskotekach, klubach, wyjazdach ? Weź sie ogarnij kobieto i zacznij myśleć, a nie liczyć ,że jak dobrze dasz tyłka to zostanie z toba na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Takich sobie odpusc, zawsze beda faceci, ktorzy chca tylko szybkiego seksu i nie przekonasz ich do zwiazku, to niekoniecznie musi byc Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Nie chodzi tylko o to o czym rozmawiasz tylko jak. Rozwin jakos dyskusje, spytaj go co o czyms tam mysli no i przede wszystkim unikaj dlugich monologow, ze cos tam opowiadasz przez dluuugi czas i on juz w polowie sie wylacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
np ostatnio. podchodzi do mnie facet co mi sie przypatrywal od paru dni i mowi,, o czesc, jak dobrze Cie widziec bo wczesniej nie bylo okazji podejsc. jestes niesamowita wiesz? moze pojdziemy gdzies na miasto znam fajne miejsca? " ja go chcialam splawic wiec mowie ,że mam chlopaka ,a on ,, a to nic ja tez mam żone i dziecko, to jak podasz mi numer" nie ma to jak szczerosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 33.
Ja w Twoim wieku miałam juz faceta ..ale mysle ze masz najlepszy wiek .na poznanie kogos ,tylko nie szukaj na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
No wlasnie nie wiem czy potrafie byc taka zawadniacka, blyskotliwa.. niby glupia nie jestem ,ale srednio mi to wychodzi. czasem mi sie uda jakos inteligentnie zazartowac ,a czasem nie wiem co mam madrego powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojnoi
zdesperowana, ty jako osoba rozkladajaca nogi nap ierwszej randce nie powinnas udzielac rad, jak zainteresowac faceta, skoro sama zrobilas to przez lozko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Jeszcze przytocze Ci historyjke z wczorajszej imprezy, mi ona dala troche do myslenia, no . Mam kolezanke, bardzo ladna (jest latynoska, ma ciemne oczy i oliwkowa cere, niejedna moglaby jej tego pozazdroscic), dobrze ubrana, atrakcyjna, inteligenta, oczytana, z naprawde duza wiedza, poza tym mila, urocza, czesto sie usmiechajaca, no same zalety. Od jakiegos czasu krecila z jednym kolesiem, naszym wspolnym znajomym, ale on nagle stracil zainteresowanie, zaczal ja olewac. Wczoraj na imprezie wyciagnela go na strone i przeprowadzila rozmowe "o co chodzi?co jest nie tak, czemu nie chcesz ze mna nic na powaznie?" Facet odpowiedzial: "bo jestes perfekcyjna." Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona w temacieeee
autorko nie sluchaj tych glupich odpowiedzi wiekszosc tutaj wmawia ci ze cos z toba nie tak, ale jedyny powod tego ze jestes sama jest taki ze nie trafilas na tego odpowiedniego faceta jak trafisz to wszystko sie potoczy ladnie:) nie z kazdym da sie budowac trwaly zwiazek ludzie sa rozni, nie kazdy do kazdego pasuje grunt to nie udawac kogos kim sie nie jest , tylko dlatego aby sie facetowi spodobac, to zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrelka
Faceci nie lubia madrych i inteligentnych kobiet, bo nie czuja sie wtedy pewnie. Czy znacie jaka pusta lasie, ktora nie mialaby faceta? Samotne sa wlasnie te powazne, madre kobiet, ktore nie potrafia zgrywac glupich, nieporadnych idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaaaa na los
cos tym jest , niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka ze wiekszosc sie zbytnio "stara", robi tak i tak bo tak wypada, bo tak trzeba robic, tak trzeba mowic, najgorzrsze jest poswiecanie samej siebie i swojej naturalnosci. prosta droga do tego zeby facet chcial cie tylko wydymac, bo jestes po prostu nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrdn
No sorki. Mi sie wydaje,że zbytnia błyskotliwość tez nie popłaca. Cały czas jestem zdania,że szukasz w nieodpowiednich miejscach. Na pewno jesteś osobą atrakcyjną i seksowną,ale niestety tylko przez pryzmat tych zalet faceci klasyfikuja cie jako łatwą i szybką :) Tylko nie mów,że jesteś spaloną solarką z włosami na platynowy blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrelka
aha, ty masz monopol na pisanie madrosci, inni na pisanie glupot:D Mam spore doswiadczenie z facetami i ZAWSZE mialam i nadam mam najwieksze powodzenie (i nie tylko na jedna noc) kiedy wlasnie zgrywam taka wyluzowana dziewczyne, ktora udaje, ze teksty faceta robia na niej wrazenie, ktora potrzebuje pomocy w najprostszych czynnosciach. Kiedy jestem soba, zabieram glos w powaznych dyskusjach i widac, ze mam cos do powiedzenia, ze podchodze do zycia powaznie i nie robia na mnie wrazenia plytkie gadki, to jakos zainteresowanie o wiele mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirrelka
ale co to znaczy podchodzic do zycia powaznie? To ze ktos sprawia wrazenie spokojnej osoby, nie chleje na umor, nie gada bez sensu, nie jest go wszedzie pelno, nie flirtuje na lewo i prawo nie oznacza, ze jest nudny. Z tego co widze, to wlasnie takie osoby tak naprawde sa nudne, bo nie maja nic ciekawego do powiedzenia, nie maja zadnych interesacych pasji, poza lazeniem po sklepach, plotkach i robieniu niczego. Takie osoby nie sa rowniez zdolne do samokrytyki, wiec nie spodziewam sie, ze nazwa siebie pustymi osobnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa tam, faceci lubią zabłyszczeć ;) tj. pokazać że wiedzą znają się potrafią. Przy wszystko mającej nie mają ku temu okazji. Co nie oznacza że taka kobieta to coś złego ot trudniej być im mężczyzną i mieć swoje pole do działania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zdesperowana Domowa Żona faceci nie lubia idealnych kukielek po prostu. badz soba, szczera i rozesmiana, nie rob nic na sile, nie wdawaj sie w konwenanse, rob na co masz ochote, wyluzuj - zobaczysz jak szybko facet sie w tobie zakocha. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d0c0d9fb 1a8af6e.html Behind every great woman is a man looking at her ass." Ale bzdety wypisujesz:P.Bez odpowiedniego czasu i miejsca urodzenia nie ma szans:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie to. Zawsze chodzi o uzupełnianie, przynajmniej dla mnie, chciałbym kobietę która jest moim przeciwieństwem czyli uzupełniającą moje braki. Ja jestem z natury spokojny więc chciałbym aby kobieta była impulsywna. Sądzę że to sprawdza się u wszystkich. Brak pola na którym można się docierać powoduje nudę i rozstanie. Bezkompromisowo jest nudno. A tak naprawdę to się nie znam i to tylko moje subiektywne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×