Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gggfgf

Grafik komputerowy bez studiów?

Polecane posty

Gość gggfgf

Co o tym myślicie? Czy taki grafik jest wogóle coś wart? i ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice Prin
jak ma talent/ potrafi się obejść z całym "zapleczem technologicznym" i ma dobre portfolio to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggfgf
A taki grafik ma szanse na dobrą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice Prin
a jaka to dobra praca? ;) nie jest łatwo, sądząc po wpisach w necie, to znaleźć zlecenie jest łatwo... tylko, że raczej za darmo :O o umowie nie wspominając ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy grafika dyplom ma najmniejsze znaczenie, liczy się portfolio. bez tego nawet 10 dyplomów nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie???
Powiem tak - mam w swoim otoczeniu wielu grafików, zarówna 2d jak i 3d, animatorów - różnych. Żaden z nich nie ma studiów w tym kierunku, najczęściej szkoły zawodowe (jakieś policealne) lub są samoukami. Większość przed 30, ale zajmują się tym co najmniej od matury (wiesz - jeszcze 10 lat temu nie było tak, że każdy mógł mieć w domu jakieś programy graficzne), pracują w zawodzie, zarabiają b. dobrze jak na nasze warunki, ale gównianie jak na standardy światowe w tej branży. Bez znajomości, szczęścia i zajebistych umiejętności, albo chęci i łatwości uczenia się oraz ciężkiej pracy własnej - nie masz co liczyć na sukces. Jeśli masz możliwość - wyjedź z tego kraju, tu się grafików nie szanuje, każdy uważa, że to łatwizna, więc nie chcą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem grafikiem bez
wyksztalcenia, mam 1800 na reke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaeczego nie???
grafiku komputerowy - a co robisz? Siedzisz w jakimś wydawnictwie i czekasz na pieniądze z nieba??? Niestety ale to jest taki zawód, że jak się nie zaczepisz gdzieś (oczywiście po znajomości), gdzie możesz pracować na porządnym oprogramowaniu (które w Polsce jest masakrycznie drogie i przeciętnego grafika na początku drogi na nie zwyczajnie nie stać), uczyć się przy okazji oczywiście, a nawet z czasem jakieś fuszki łapać, to trudno jest się dobrze ustawić, ale dla chcącego nic trudnego. Tylko trzeba szukać możliwości rozwoju, inwestować w siebie, w sprzęt, w kursy. Moi znajomi teraz dopiero, po latach ciężkiej pracy, wyrzeczeń i inwestycji zaczynają "zbierać" owoce, wychodzić na prostą, łapać dobre zlecenia za przyzwoite pieniądze (choć żyją z frustrującą świadomością, że na tzw. zachodzie mogliby zarabiać naprawdę dobre pieniądze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlakentrafen
nie wazne jest doswiadczenie jesli jestes uzdolniony to tylko talent sie liczy. Skladajac papiery w firmie mowisz ze zrobisz wszystko bo wszystko potrafisz ( o ile to prawda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – grafik komputerowy! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wf
Skuteczna reklama Lublin to odpowiedni sposób na poprawę pozycji firmy oraz pozyskanie większej ilości odbiorców. Z jej pomocą można zwiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafika komputerowa w obcenym świecie reklamy jest bardzo istotna, nie potrzeba studiów do niej. Ja robiłam kurs w szkole żak, zajęcia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. jestem bardzo zadowolona. Dużo interesowałam się tym tematem i wyszukiwałam ciekawostek. Teraz pracuję w agencji reklamowej, mam prace zdalną albo stacjonraną. Jestem szczęsliwa z obrotu sytuacji, a nie mam wyksztalcenia wyższego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem programistą samoukiem. Żadnych studiów, żadnych kursów. Praca zdalna, zarobki sporo ponad średnią krajową. Można? - można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studia do zawodu nie są wymagane. Dobrze jest je jednak mieć jeśli nie ma się zupelnie doświadczenia w temacie. Dzięki temu dyplom studiów moze kogoś przekonać do zatrudnienia nas 🙂

Z drugiej strony grafik samouk również prace znajdzie, szczególnie jeśli ma duże doświadczenie, umiejętności, chęć do pracy oraz zbuduje sobie własne portfolio (trzeba się w koncu czymś tutaj pochwalić).

Ze swojej strony polecam zerknać sobie tutaj https://smartbees.pl/blog/ux-ui-dlaczego-oba-pojecia-sa-mieszane-podobienstwa-i-roznice Na stronie jest sporo dobrych informacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×