Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motylla85

pomysły na fajne prezenty gwiazdkowe

Polecane posty

Gość wiola438
Dla teściów zrobiłabym może jakiś jeden, porządniejszy prezent. Lubię praktyczne prezenty więc pewnie wybierałabym właśnie spośród takich. Może jakiś sprzęt do kuchni? To zawsze się przyda, przynajmniej nie będzie leżało bezużyteczne. Ciekawym pomysłem może być wyciskarka do soku. Jeśli teściowie zdrowo by się odżywiali to tym bardziej prezent trafiony. Smak takiego soczku jest super a do tego ile witamin.:) Ostatnio nawet przeglądałam ofertę tego sklepu http://sklep.puregreen.pl i muszę przyznać, że mają naprawdę spory wybór solidnie wykonanych wyciskarek do soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ reklam, spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dehydrator! http://terapiasokami.pl/dehydrator-d-cube Moja mama zawsze suszy grzyby ale nie mieszczą się jej na kaloryferach ;p no i tym bardziej owoce się nie pomieszczą ;) Bardxo była zadowolona z tej suszarki a jeszcze diety dosłali ;) tylko ciekawe co jej kupię w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasanek
Po prostu szukajcie rozsądnych rozwiązań - http://giftmania.com.pl/ Kwestia taka ile macie dokładnie do wydania. Ale jak widać fajne prezenty nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku z tym że mam do obdarowania koło 20 dorosłych i 6 dzieci robię jak co roku upominki dla wszystkich w tym roku będą to komplety składające się z 250ml buteleczki miodu pitnego z sokiem z czarnej pożeczki, do tego słoiczek 200ml swojskiego miodu gryczanego do tego , w celofanie 4 pierniczki domowej roboty w celofanie na choinkę , drewniana łyżeczka do miodu i 50g herbaty korzennej świątecznej wszystko to położóne na derwnianym sianku i zapakowane w szary karton przewiązany grubą jasną wstążką . - rodzice dostaną trochę większe pojemności produktów. Taki prezencik wyjdzie koło 25-30zł sztuka a myślę że każdy będzie zadowolony - dzieciom tradycyjnie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciom prezenty już mam , starszy syn dostanie do tableta kostkę dice+ młodszy lego, ale wiem, że do gry kostka będą wspólnie się dosiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na książki albo obrazy. W zeszłym roku kupiłam rodzicom canvasa od DCN Gallery i byli zachwyceni. Być może i teraz Mikołaj przyniesie komuś z rodziny jakąś reprodukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam skompletowane wszystkie prezenty. Mojej mamie kupiłam krem Sensilis, do tego fajny sweter. Tacie kupiłam książkę historyczną. Będą na pewno zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoswiadczona
Ja już kupiłam na gwiazdkę swojemu ukochanemu sweter cechu wilka wiedźmina na allegro, nie mogę sie doczekać otwierania prezentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem w tym roku zdecydowaliśmy się na dość nietypowy prezent dla dzieci. Zafundowaliśmy im zimowisko! Pod choinką znaleźli kombinezony narciarskie i kartkę z oferta wyjazdu do Austrii. Skakali ze szczęścia, bo męczyli nas o taki obóz w zeszłym roku, ale dopiero teraz sobie mogliśmy na to pozwolić. Bardzo fajne oferty pojawiły się na kochamwakacje i aż żal było nie skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia3336
Lekcja/lekcje skrzypiec elektrycznych! to jest numer do dziewczyny, która udziela takich we Wrocławiu - 576710056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaaniaaa
najlepszy to kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą :) z humorem :) znalazłam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://prezentmarzen.com/masaz-relaksacyjny/ Ewentualnie jazda fajnym autem, dla młodych kurs karate czy tam jazdy konnej, dla kobiety jakieś mini spa. Ogólnie pod każdego można dopasować jakiś sensowny prezent - trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×