Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filippa Marguerita

Co powoduje, że kupujecie daną rzecz na Allegro?

Polecane posty

Gość Filippa Marguerita

Czy decyduje wyłącznie cena czy zdarza wam się kupić droższą rzecz ale lepszej marki? Mam na myśli szczególnie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie decydueje (niekoniecznie w takiej kolejności) cena, marka i wygląd. Zdazra mi się kupić coś droższego, jeżeli bardzo wpadnie mi ta rzecz w oko. Przy używanych rzeczach ważny jest oczywiście stan. Z zasady nie kupuję rzeczy w niechlujnie zrobionej aukcji, przy braku wymiarów i podstawowych opisów oraz zdjęciach, na których nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippa Marguerita
Wszystko to podaję, zdjęcia są ładne, ceny rozsądne, rzeczy porządnej firmy i w dobrym stanie :o Może ludzi zraża to, że niczego nigdy nie sprzedałam ani nie kupiłam na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodowita Poznanianka
Po pierwsze to, czy potrzebuję tej rzeczy. Po drugie wygląd i marka, cena na końcu. Nie sądzę, żeby brak doświadczenia na allegro miał znaczący wpływ na sprzedaż używanej odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie ma zapotrzebowania na te rzeczy co sprzedajesz :) ja kupuje to co potrzebuje w danej chwili, szukam tego co mis ie podoba, a potem patrze na cene wraz z przesylka, czesto kupuje cos co jest drozsze niz na innych aukcjach ale ma tansza przesylke lub kupuje kilka rzeczy u jednego sprzedawcy, ktory ma duzy wybor tego co potrzebuje :) czasami zakupu na all sa niewytlumaczalne :) spzredaje i spzredawalam sporo rzeczy na all i bywa tak jak piszesz :D nic nie poradzisz loteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipa Marguerita
Moje aukcje wczoraj sie zakończyły, pokażę jeśli wstawię je na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz dodac linka z zakonczonymi juz aukcjami poszukaj w "moja sprzedaz"--->niesprzedane...i wklej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×