Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysmakowana

mój facet nie chce żebym patrzyła na jego penisa w stanie spoczynku

Polecane posty

Gość wysmakowana

tylko jesli do czegos ma dojsc, a tak to mowi "po co? to jest chore ja lubie go dotykac a nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmakowana
tak lubie, choc zawsze jest juz twrady raczej, szybko sie podnieca, ale mam czasem ochote na niego popatrzec np w kapieli czy tak po prostu a on nie pokaze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghsdfghjsdfghsdf
mezczyzni kieruja sie wzwodem czlonka i kazdy facet wsadzi w inna cipe ewentualnie wiec te romanse to sobie w dupe wsadzcie i wysrajcie dla wlasnego dobra mowie wam http://www.youtube.com/watch?v=b-fNmcZS7n8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
wysmakowana może się krępuje? w zwodzie penis zawsze wygląda znacznie okazalej, może to jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmakowana
dalam ten temat do kasacji ze względu na puste podszywy a teraz ktos sie podszywa znów. ludzie, jestescie stadem debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja tam lubie pokazywac jak wisi. Moj w stanie spoczynku wyglada calkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmakowana
on tez ma fajnego ale widzialam go kilka razy i nie moge dotykac zrobie sprzeciw nie bede go dotykac w ogole cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

A ja nie mam z tym problemu, można mi go dotykać, patrzeć, zciągac skórkę, mietosic jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam odwrótnie jak mi stoi to się krępuje a w zwisie to czuję się naturalnie i nie mam problemu z tym jak ktoś patrzy na niego

Ledwo dzień się zaczął, a Ty już zaliczyłes bana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×