Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna.w...

jak to wyglada ze sciagnieciem alimentów u pracodawcy

Polecane posty

Gość anna.w...

witam. mam pytanie.. czy była kobieta mojego męza może sciągnąc od jego pracodawcy alimenty zaległe??? te aktualne tak, ale te z poprzednich mies? chodzi mi o fakt ze mąz miał zasądzone 290 choć płacił 400. teraz we wrzesniu sąd orzekł 500 i nadpłacic mamy od lutego( czyli 800zł) czy te pieniądze może pracodawca przelać jej z meza wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko za pośrednictwem
komornika. Pracodawca nie jest egzekutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko za pośrednictwem
ale to nie wy macie dopłacić, tylko twój kochaś, bo on jest zobowiązany płacić na dziecko nie ty a tobie radzę wziąć na wstrzymanie pazerna kobieto. Nie podjudzaj kochasia by okradał własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Pracodawca może nie musi.....jeśli nie ma zajęcia egzekucyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.w...
chłoptasiu czy tu umiesz czytac.... ja jestem pazerna? wszystko temu dziecku bym dała. dlatego miała większe alimenty płacone i co chwile wycieczki, prezenty itd jego była jest pazerna bo ciągle jej mało mało a nawet do pracy nie chodzi tylko na bezrobotnym siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.w...
nie ma mąz zajecia egzekucyjnego. Poprostu jego eks poszła do prasodawcy przedstawiła wyrok ze sa zwiekszone alimenty i pobrali mu z wypłaty a mąż wogóle nie został o tym fakcie poinformowany. a co najlepsze tydz wczesniej wszysko uregulowaliśmy we własnym zakresie tj przelewem bankowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.w...
a nie kochaś tylko mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Zatem .....pracodawca może ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko za pośrednictwem
nie jestem żadnym chłoptasiem tylko kadrową. A ty jesteś pazerna i zachłanna. Twoje dziecko też jakaś niunia w przyszłości będzie okradać, jak ty okradasz to właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezgodne z prawem
pracodawca MOZE potrącić z wynagrodzenia praciownika tylko i wyłącznie : - egzekucje komornicze - nierozliczone zaliczki - potrącenia na które pracownik wyraża pisemną zgodę NIE WOLNO potrącić na podstawie jakiś dostarczonych wyroków sądowych Wystąpcie do pracodawcy o zwrot nienależnie potrąconych kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia nie wystąpi
bo facet wie że to komornik zajął pensję kochasia. Ale niunia chce odzyskać co się należy komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.w...
pensja jest czysta, bez obciążen komorniczych artykó 88 kodesu pracy upoważniapracodawce do pobierania alimentów z wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.w...
zadam pytanie inaczej: Jaką kwotę pracodawca powinien sciągnąć pracownikowi z wynagrodzenia jeśli powódka przedstawi wyrok z sadu o podwyższenie alimentów z kwoty 290 na 500.? W wyroku z dnia 15,09.2011 jest informacja że sąd zasadza 500 zl płatne od dnia 10.02.2011. Bierzmy pod uwagę że ojciec dziecka płacił 400 zamiast 290 , lecz powódka nie ponformowała o tym pracodawcy ... może będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×