Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mansion

zrobic nie zrobic?

Polecane posty

Gość mansion

Witam Wszystkich! Napisze krótko - mam faceta z którym jestem 3 lata. Mam 27 lat, pracuje w branzy ekonomicznej, mam ciągły kontakt z klientami, jestem otwartą osobą. Niby nic, nie narzekam na sprawy finansowe ale ... ... strasznie nudzi mnie monotonia. Powolutku "wchodze" w mały flirt z moim szefem, głupie hasła, klikanie na gg z pokoju do pokoju. Bardzo mnie to "kręci". Szef ma cos w sobie, nie jest przystojniakiem ale ma osobowosc która mnie przyciąga. Najgorsze jet to iż to on zaczął "zabawe" a nie chce pójsc dalej.. Pozostaje na klikaniu i ... tyle. Ja proponuje spotkanie a on sie "boi". Dodam iz ma żone. W mailach pisze, że bardzo sie mu podobam a jego zachowanie wskazuje ze nie chce pojsc krok do przodu.. Tak, chce sie z nim przespac, chce przelotnego sexu. Jestem inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten oczy moga...
głupia a nie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansion
dobrze, że tylko głupia bo już pomyślałam, że ktoś o mnie napisze prawdę, ujmując to słowami ... tanie kurwiszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysol_40
wejdź do jego pokoju zamknij drzwi na klucz a potem wrzuć go do biustonosza i zrób mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansion
nie wiem z czym to jest związane ale zawsze mam mokrą myszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysol_40
albo idź do jego pokoju w mini bez majtek i zacznij się brandzlować jego komórką a on niech się gapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domansion
Sam mialem taka historie. Pewnie wiele osob rowniez. Zachamowanie przed sexem jest czysto pragmatyczne. Zbyt wiele do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bys miala zone pod opieka i pewnie dzieci to tez bys sie bala. Ale jak facet jest miekki to ulegnie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczony
Jesli facet jest miękki, ( ma miekkiego?) Chyba ze mansion jestes taka petardą że sie typ nie powstrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna? niee typowa
niedojebana suka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nietypowa?
Ty czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie czytac
i sprawdz jak sie pisze nie z przymiotnikami, to moze dotrze do ciebie kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
zastanów się zanim to zrobisz w tle jest żona i twój facet i zawsze istnieje ryzyko że sprawa sie wyda no chyba że nie interesuje cie to jak patrzą na ciebie współpracownicy -łatka dziwki zostanie na zawsze a sex trwa krótko więc nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naucz sie czytać i pisać
W stopniu równym piszemy nie razem z przymiotnikiem. Np.: niezły, niedobry, niegłupi, niebrzydka, nienormalny, itp. W stopniu wyższym i najwyższym piszemy osobno. Np.: nie gorszy, nie najlepszy, nie największy, nie mniejszy, itp. Idź sie wybrandzluj. Potem po nauki do perv leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie czytac
czyli jak masz napisane nie i typowa osobno to czytasz to jako nie - typowa, czy nietypowa? stad o czytaniu ze zrozumieniem bylo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
nie śpij z szefem bo wylecisz z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
a chłopakowi już się pochwaliłaś??? gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×