Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karamba1321

nadżerka a staranie o dziecko!

Polecane posty

Gość karamba1321

witam, lekarz podczas ostatniego badania stwierdził u mnie nadżerkę, czekam na wyniki cytologii, powiedział że trzeba bedzie ja zamrozić. kurcze a juz chciałam zacząć starać się o dziecko, a tu cos takiego... miał ktoś podobnie? czy długo po zabiegu trzeba czekać ze staraniami? a z drugiej strony koleżanka mówiła mi że tez miała nadżerkę, ale lekarz nie kazał jej usuwać, tylko jak urodzi dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam nadżerkę. lekarz zabronił cokolwiek z nią robić przed porodem. wymrażanie u nieródki moze powodować poronienia w przyszłej ciąży. osłabia to szyjkę macicy jesli cytologia wyjdzie ok a on dalej bedzie chciał wymrażać. skonsultuj to z innym lekarzem ja miałam duza nadżerkę. zaszłam w ciąże, donosiłam, urodziłam. wymrażanie miałam kilka miesiecy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebilon pepti 1 mleczko
ja miałam nadżerkę przed ciążą wiedziałam o tym ale mimo to zaszłam w ciążę... i w 6 tyg miałam krwawienie... wystraszyłam się bo myślałam że poroniłam ale na szczęście nie... okaząło się że to krawawienie z nadżerki i potem brałam różne leki dopochwowo i przeszło ale niestety z infekcją pochwy męczyłam się przez całą ciążę... I teraz mam 2,5 tyg córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzyyykkk
Większość kobiet w wieku rozrodczym ma nadżerkę. JA miałam też i słowa lekarz nie powiedział, ze to przeciwwskazanie do zajścia w ciążę. Gr II wg pappa jest ok. Nie panikuj tytlko poczekaj na cytologię. I nie daj sobie niczego wymrażać. Idź na konsultację do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wymarażać nie?
wypalanie to rozumiem że nie, to stara metoda ale wymrażanie miałam zanim zaczęłam się starać zajść w ciążę, wolałam żeby tam wszystko było w porządku zanim dam się zapłodnić :p . Po zabiegu miałam trzeba zapomnieć o seksie na 6 tygodniu, akurat wypadło że owulację miałam za kolejne 2 tygodnie w efekcie czego w ciążę zaszłam 8 tygodni po wymrażaniu, nie miałam żadnych problemów ani z zajściem ani z ciążą, cóeczka zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wymarażać nie?
* po zabiegu trzeba zapomnieć o seksie na 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba1321
tak zrobię, poczekam na cytologię, zobaczę co powie lekarz, najwyżej pójdę jeszcze do innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepiej wyleczyć przed ciąża, bo potem może się paprać, powiększyć itp... mi się pojawiła nadżerka po ciąży, chcę ją zamrozić i dopiero zacząć staranie o 2 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka fffffffffff
wszystko zależy od stopnia zaawansowania nadżerki ty masz już nie małą skoro każą zamrozić więc daj sobie na wstrzymanie z zajściem w ciąże za 3 mieś będzie po kłopocie i z czystym sumieniem ze spokojem ducha zaczniecie staranie Nadżerka w ciąży jak już jest ponoć się nie rozwija no i co 3 tygodnie lekarz bada co i jak ja bym nie ryzykowała skoro możesz to wyleczyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutkjaa30
czy ktoś ma podobny problem? ja mam nadżerkę i też chcę starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś słyszałam coś takiego, że z nadżerką można się starać o dziecko, a czasem ciąża-poród jest najlepszym sposobem na pozbycie się jej, ponieważ 'ona' sama się zgubi przy lub po porodzie. Nie wiem czy to prawda czy bajka. Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannaw
miałam nadżerkę zanim zaszłam w pierwszą ciążę. Potem po porodzie była opcja że się cofnie ale tak nie było. Leczyłam ją Solcogynem i w drugą ciążę zaszłam już po wyleczeniu. A co twój gin na to gutkjaa30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa31
ja tez mialam nadzerke ale poweidziano mi ze przed ciaza nie wolno usuwać ze dopiero po ciazy o ile sama sie nie zmniejszy w trakcie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzerke o dziecko sie nie staram ani nic ale tez slyszalam od wielu lekarzy zeby czekac az urodze ona moze sama "zniknac", jesli nie to wtedy sie za nia mozna zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×