Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamM dzieci

ILe macie dzieci, ile chcecie miec?

Polecane posty

Gość gość
Jedno i na tym koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2, chciałabym 3, ale nie zdecyduję się już raczej na koszmar porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys planowalam 3, jak narazie mam synka i okazuje sie, ze to "siedzenie" z dzieckiem w domu wcale nie jest takie latwe. Do tego porod...Zobaczymy co los przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 córki i więcej nie planuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dzieci ale chcialabym jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12222222
Mam czwórkę dzieci. Pierwsze urodziłam mając 16 lat. Obecnie jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Każde z dzieci jest już dorosłe, jedno zamieszkało w Szwecji. Posiadam siedmioro wnuków (dwójkę od córki Blanki, jednego od syna Rafała, dwójkę od córki Taliny i dwójkę od córki Felicji). Płeć moich dzieci: 1 syn i 3 córki (syn- 42 lata, córki- 33, 27 i 24) płeć moich wnuków: 3 chłopców i 4 dziewczynki (chłopcy- 2, 16 i 17 lat, dziewczyny- 5, 6, 13 i 19 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igna
Mam 17 lat i 3 dzieci. Amelkę 3-letnią, 2-letniego Rafała i 0,5-rocznego Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Coś mi się nie chce wierzyć, że nawet te dajmy na to 33 lata temu ciąża 16 latki była planowana. Zdecydowałaś się za PRL-u na ciążę bez ślubu? Ciekawe co na to twoja rodzina, bo podejrzewam, że zachwyceni nie byli, biorąc pod uwagę ówczesne okoliczności i światopogląd ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
I do tego twoja córka ma dziecko w wieku 16 lat? :) Kolejny projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenaold
mam dwoje,marzy mi się trzecie i po cichu czwarte.ale po 1 mam 38 lat,a po 2 tylko 2pokoje.ale marzyć warto:-)może za 2lata trafia się bliźnieta?a wcześniej wygram w totka i zmienię mieszkanie?oby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys chcialam 3, moze i 5 jak by sie udalo... na razie mam 2 i na chwile obecna stanowczo mi wystarczy. nie wiem czy kiedykolwiek na 3 sie zdecyduje, choc na te decyzje mam jeszcze max 5 lat. teraz mam 29 lat, i nie chce rodzic po 35-36 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1974
Nazywam się Mariola, mam 43 lata i trójkę dzieci. Julia- 17 lat Tobiasz (syn) i Natasza (córka)- 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaona
ja mam 3 dziewczny, najmlodsza skonczyla wlasnie rok, chcialabym jeszcze jedno ale ze wzgledow zawodowych najwczesniej za 3 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedną córkę i tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1981
Mam 3-letniego synka Igorka i córeczkę w drodze. Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale ze względów zawodowych będę mogła sobie na nie pozwolić za kilka lat. Zobaczymy zresztą czy mąż się zgodzi na trójeczkę ;) Na razie jest jednak za wcześnie na planowanie, bo jeszcze nawet córki nie urodziłam (termin mam na 14 grudnia, zobaczymy jak to będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się pieprzą, po 14-16 lat i już dzieci, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno i żadnego więcej, wolę poświęca czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co jedno w drodze i na jakiś czas pozostaniemy przy jednym, a potem się pomyśli czy będą chec*****eniadze itp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1981
Dziewczyny! To ja, Marzena z powyższego postu :) 3 grudnia urodziła się moja córeczka Nina (3800g, 59cm)! Igorek wprost za nią szaleje, choć bywają dni kiedy jest bardzo zazdrosny. Staram się z mężem podzielić czas między dwójkę maluchów. W przyszłości być może postaramy się o trzecie dziecko, ale to zależy, w końcu już mam lat 30+ także może być ciężko... Najważniejsze to to, że mam już "wszystkie dzieci" bo i chłopca i dziewczynkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam piątkę, zawsze marzyłam o piątce i się marzenie spełniło. :) chociaż dzieci tak szybko rosną, że z mężem ostatnio się zastanawialiśmy czy nie zdecydować się na jeszcze jedno. :) ale lata lecą, nie wiem, czy bym dała radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Ja mam jedno i więcej nie chce. Zawsze chciałam miec tylko jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała 3 na razie nie mam dzieci ale w tej sytuacji jaka jest teraz to trojki chyba nie będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenko, gratuluje! Niech dziecko zdrowo rosnie. Ja mam synka 5 lat i bardzo intensywnie staramy sie o rodEnstwo dla niego. Trzymajcie kciuki;) szczescia w Nowym Roku fls wszystkich gorumowiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata I dwoje dziec***Planuje trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata mam synka 5 lat i córke 14 mies. i na tym koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam córe 7 lat i nie wiem z jednej strony chciałbym mieć jeszcze jedno ale z kolei nie wiem czy dałabym rade z ty wszystkim od początku. no i pewnie bym straciła prace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała mieć 2. ale niestety boje się.. Jak miałam 11 miesięcy zmarł mój tata na serce i mama wychowywałam mnie i siostrę sama i wiem jak było jej ciężko. Boje się ze powtórzę los mamy i jeśli cos by się stało mojemu mężowi to zostanę sama z 2 dzieci. Mamy kredyt na mieszkanie, u mnie w pracy może być różnie.. Bardzo tęsknie za dzidziusiem, ale nie wiem czy jeszcze będziemy je mieć.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 39 lat. Mam córkę 17 lat a teraz jestem w 4 miesiącu ciąży ;) Raczej na tym poprzestaniemy tym bardziej, że ta druga ciąża jest dla nas niespodzianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
Nie mam i nie będę miał bo po prostu nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×