Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panlizak

Wysoki kobiety

Polecane posty

Cooliberek smutna to prawda...ale niestety prawda:O moj partner ma 192....i nie zastanawiam sie czy to duzo czy malo...cos w nim jest i to sie liczy....ja mam tylko 160....:)....i nie mam komplexow....ale gdyby ten pan mial 170 tez bylabym z nim...dla niego...a nie dla wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryx dla mnie wysoka kobieta to 185 bez obcasow....tak jak moja sasiadka :)..przemila babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Fev .. ja kiedys miałam męża swojego wzrostu i to mi nie przeszkadzało w ogóle . Kiedys nawet w Rozmowach w Toku były wysokie dziewczyny i Kobiety które miały niższych mężów od siebie . Na dodatek oni jeszcze chcieli żeby nosiły szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak bogaty nie zrozumie bidnego, tak niski nie zrozumie wysokiego. W takim przypadku jak fev - nawet jeśli twój partner miałby 170 to i tak byłabyś niższa o 10 centymetrów. Jak kobieta ma 1.8m to zapatruje się zupełnie inaczej na kwestię wzrostu faceta. Sad, but true 🖐️. A teraz idę się myć. Joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Vera - lepiej tego ująć nie można ;) Adijos Wysokie i te Niskie, have a nice day :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...tam...vera lynn....zbieraj dupsko i przemelduj sie....w pl same dziwadla ....u mnie nikogo nie obchodzi kto jak wyglada, kto z kim i gdzie, jak sie kochaja to nikomu nic do nich i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangyr2
Też lubie wysokie, chodziaż raczej z dużym biustem, tego nigdy za wiele :-) Do długich nóg obowiązkowe są wysokie obcasy, wtedy wygląda jakby nogi miały 2metry. Wysokie kobiety zawsze magicznie przyciągają moą uwagę, zawsze dostrzegam je w tłumie i wzroku oderwać nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...:P
typy androgeniczne, geje, lesbijki oraz projektanci mody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×