Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fnfmids

co na katar dla dziecka 20 miesięcznego?

Polecane posty

Gość fnfmids

hej doradżcie mi co podać synkowi 20 miesięcy na katarek? bo zaczął się mu i nie chce żeby się to w jakieś przeziębienie przerobiło co podajecie swoim dzieciom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika chce umrzeć
herbapect dla dzieci. Na katarek otrivin i ciepłe skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w przedszkolu
sól morska i odciągaj katar fridą syrop z miodu i cebuli na noc - 1 łyżka sok malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebion 3 razy dziennie po 10 kropelek, wapno 2 razy po łyżeczce, krople do noska nasivin, ale tylko po kropelce na noc, maść majerankowa pod nos i do lekarza w razie gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika chce umrzeć
herbapect dla dzieci. Na katarek otrivin i ciepłe skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllissss
ja stosuje notakehl d5, krople homeopatyczne, przy pierwszych objawach infekcji, i katar nie trwa nawet 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
najlepsze są inhalacje .odkąd mamy inhalator jest super katar mamy rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliamitok
ja daje lipomal ( syrop na przeziebienie ) , wapno 2x dziennie po lyzeczce + witamine C rowniez 2 razy dziennie. Dodatkowo kropelki do noska i do picia rumianek z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn jak tylko mu zabek idzie nowy to natychmiast dostaje kataru za dwa dni zaczyna juz swistac w oskrzelach i zawsze u lekarza sie konczy, co na to poradzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zawsze pomagał stały zestaw, woda morska, frida, inhalacje z soli fizjolog. i maść majerankowa po nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie robię tylko wcieram nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka99
Polecam Alergia Stop jak na razie działa bez zarzutu, a już od lutego go mamy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym urządzeniem jak ktoś nie chce dużo płacić za inhalator jest Alergia Stop, ma już dość wysokie parametry a dałam za niego sto złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixx
a co dajecie dzieciom w takim wieku na kaszel? Lekarz nam kazał robić inhalacje z budixonu neb, jestem trochę spanikowana bo nigdy wcześniej inhalacji nie robiłam, ma znaczenie w jakiej pozycji jest dziecko? Jaki inhalator najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spokojnie delikatnie płukać nosek wodą srebrną- zakropić i wytrzeć- bardzo fajnie się sprawdza, kup sobie na próbę wodę srebrną w aptece, poczytaj o właściwościach, bo u nas w domu jest absolutnie niezastąpiona, teraz to ze zdrowie-dom.pl sobie swój jonizator kupiłam ale na próbę samą wodę srebrną kup, poczytaj i o alkalicznej i kwasowej to się pewnie i tak przekonasz, że najlepiej swoje urządzenie kupić bo zastosowań jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam ostatnio inhalatora Baby i Rozgrzewającego Jednorożca od Sanity, mają takie zestawy w promocji gdzieś od miesiąca czy dwóch, dobre połączenie teraz na taką słabą zimową pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carycaa13
najlepiej jak dziecko jest na siedząco przy inhalacji, u nas się sprawdza włączenie bajki czy granie coś na telefonie, saa wczesniej nie doceniałam inhalacji a teraz widzę że są bardzo skuteczne i też już od dawna nie mieliśmy antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten co my mamy cyzli polski Baby nic się nie psuje, w miarę cicho aerozol produkuej i podaje, nie stresuje się maluszka tutaj, u nas synek sobie łatwo radzi z mgiełką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaaxx
Dobre mam zdanie o aparacie Alergia Stop, dość dużo go eksploatujemy a mimo tego nic się nie psuje, cześci się nie zużywają, a cenowo wyszło dość przystepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super komplety produktów z rabatem ma Sanity od jakiegoś czasu, myśmy z mężem zamawiali Inhalator Baby + Rozgrzewający Jednorożec, inhalator jest dostosowany nawet dla dzieciątek które dopiero 1 miesiąc mają skończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Alergia Stop rok temu w czerwcu akurat jak trawy pyliły i używamy go do dzisiaj bez jakiś usterek, awarii i jeżdżenia po serwisach, dobra jakość w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma atest żeby go używać przy niemowlakach nasz Baby, można nawet u tak małego dziecka jak 1 miesięczne już stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na katar pomagał fenistil w kroplach , wapno , inhalacje z soli fizjologicznej plus wit c Cebion lub juvit w kroplach . Na gardło tantum verde , na kaszel syrop hederasal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Isonasin w apmułkach i Disnemar aerozol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam od miesiąca kompletu Sanity inhalator Baby + jednorożec i sobie chwalę obie rzeczy, inhalator idealny dla dziecka, bezpieczny zresztą podobnie jak termofor który jest wyjątkowo przyjemny w dotyku, szczelny, długo trzyma tempkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mam dobre doświadczenia z Alergia Stop, niby mały sprzęt, a potrafi tyle samo co te duże inhalatory na pół pokoju...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trwałość to też nie powiem na temat Alergia Stop złego słowa. Mocna obudowa porządna jakość i długość przewodu na aerozol. Wbrew pozorom model jest bardzo wytrzymały choć może sprawiać wrażęnie takiego delikatnego ze względu na swoje skromne rozmiary i małą wagę, ale akurat duży plus moim zdaniem bo jest łatwy w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę też ten dwupak inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec można mniej wydać kupując w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowoleni jesteśmy z Alergia Stop fajny rodzinny inhalator do gurnych i dolnych drug oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×