Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jaadwigaa

Szkoła Argonaut w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
I jeszcze jedno - tam jest bardzo słaba kadra. Ok. 90% nauczycieli to są baaardzo młodziutkie dziewczyny, które dopiero co zaczynają przygodę z nauczaniem... Tzn. bierze się najtańszego, a reszta sobie do kieszeni... Nie posłałabym tam swojego dziecka nawet gdybym miała tą szkołę za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag1974
Hej, Zastanawialismy sie nad ta szkola, ale po przeczytaniu tylu negatywnych opinii rezygnujemy. Poleccie cos w zamian - znacie inne szkoly z duza iloscia angielskiego (moze byc wykladowy) ? Myslimy o kilku, wlasnie wracamy do Polski po kilkuletniej edukacji syna po angielsku i zal byloby to stracic. Z gory dziekuje za info ! (i przepraszam za brak polskich liter, ale jeszcze nie wrocilismy ;-) P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma am
I słusznie nasze dziecko tez chodziło do szkoły Argonaut , MASAKRA! Młode niedoświadczone nauczycielki, dyrekcja zajęta sobą i strojami. Dziecko zaczęło się cofać a nie rozwijać. Odradzam szczerze tą szkołę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła schodzi na psy. Zlikwidowali zajęcia na basenie dla starszych klas, zajęcia z WF są w zaadoptowanej klasie ( wcześniej były w hali sportowej na Gładkiej), kółka zainteresowań praktycznie polikwidowane. NĘDZA. Miała być budowana sala gimnastyczna (obietnica pani prezes), ale jeszcze nawet łopaty nikt nie wbił. Poziom nauczania większości przedmiotów bardzo przeciętny. Selekcji kandydatów nie ma żadnej, przyjmują każdego, kto płaci, także poziom ogólny nauki mierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba śledzić na bieżąco, bo jednak wiele się zmienia. Przede wszystkim chodzi o to, że wpływ na poziom mają prowadzący zajęcia. Trzymajcie namiary - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Jeśli chodzi o administrację, to macie najmocniejszy program i kadrę jaką udało mi się znaleźć w okolicach Warszawy. A niestety w większości szkół ten kierunek jest prowadzony na dramatycznym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, że poziom nauki mierny. Sala od wf przerobiona ze świetlicy, ale pan od wf to zdaje się zawodowo zajmował się szermierką (był chyba na olimpiadzie) i fajnie prowadzi zajęcia, umożliwiając dzieciakom prowadzenie lekcji. Czasem, nawet gdy jest zimno, dzieciaki ćwiczą na boisku, i to jest super. Basen - zgoda, skandal, że zlikwidowano. Fajna sala Broadway do występów publicznych. Pani od polskiego dość ostra, ale nawet ci niekumaci z polskiego ogarniają temat. Matematyka - dobry poziom. Historia (religia, etyka) - bardzo dobrze prowadzone. Dużo godzin języków, choć nauczyciele często się zmieniają. Za dużo prac domowych, ale to się ma zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Argonaut znowu jakieś nieporozumienia. Całą klasę (chyba trzecia) rodzice chcą przenieść do innej szkoły. Dzieci chodzą juz podobno na testy oceniające. Jak zawsze zwycięży kasa, a nie poziom niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę dzieci w tej szkole i jestem zadowolona, bo one są zadowolone. A chyba o to chodzi? Trudno brać pod uwagę negatywne opinie ludzi, którzy z jakichś powodów zabrali dzieci (bo jedni uważają, że poziom jest za niski, a drudzy, że za wysoki, jednym podoba się pan od przyrody, innym wręcz przeciwnie). Z konkretów przemawiających za: - dobrzy, zaangażowani nauczyciele (wieloletnia kadra) od przedmiotów kierunkowych (matematyka, polski, historia, super wymagająca pani od muzyki, plastyczka doskonała, pan od przyrody to kosa, ale jest też pracownikiem naukowym, a to wartość). Rozmowa z tymi ludźmi jest przyjemnością, bo przejmują się każdym dzieciakiem. - klasy są niewielkie, więc dziecko jest jak na patelni, każdy jego problem jest zauważony, nauczyciele lub psycholog daje znać, że trzeba nad czymś popracować - rotacja nauczycieli duża w przypadku anglistów. Niestety. Ale liczba godzin angielskiego i drugiego języka bardzo duża. - wnetrza i otoczenie super. Niby nie ma to znaczenia, ale jednak ma. Chciałabym, żeby moje dziecko uczyło się też estetyki. - last but not least: pani Agnieszka z recepcji zna każde dziecko, opiekuje się sieroctwami, które nie wzięły śniadaniówki albo zachlapały mundurki (mundurki na plus!) I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia skąd te negatywne opinie, moja córka uwielbia tę szkołę. swietne zajęcia psychologiczne, wicedyrektor mistrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka uwielbia swoją szkołę. Nauczyciele od polskiego, matematyki, historii, przyrody , plastyki, muzyki to najwyższa półka . Języki też są OK. Panie z recepcji mega pomocne i życzliwe. Nigdzie nie jest idealnie ale Argonaut nie zasługuje na ten hejt.!!!!!! My jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam z ciekawości fora dotyczące szkół prywatnych i jak zwykle są ludzie bardzo zadowoleni i bardzo niezadowoleni, tak bedzie zawsze:) Ja w Argonautach mam córkę i teraz puszczam tam drugie dziecko. Ocena szkoły zależy od oczekiwań a te mogą byc skrajnie rożne. Na przykład w zeszłym roku z Argonaut odeszły dzieci, których rodzice uważali, że dzieci majà za dużo zadawane do domu oraz te które mają za mało... Dla mnie jest akurat. Dziecko odrabia zad domowe na odrabiankach, choć sprawdzam je w domu na wszelki wypadek. Angielski - widzę postępy, hiszpański od 3 klasy - tez. Nauczycielka klasy 1-3 jest genialna, ciepła ale i wymagająca dla dzieci. Dziecko te wszystkie Alfiki i Olimpuski pisze na bardzo dobrym poziomie. Zajecia pozalekcyjne - zawsze można coś wybrać, cześć jest płatna, cześć darmowa. Jest wiele inicjatyw poza szkolnych, teatry, filharmonia, wycieczki w ciekawe miejsca, dzieciaki maja wiele występów na scenie- mojej córce to bardzo pomogło, bo była nieśmiała. Mała szkoła, wszyscy sie znają, dzieci maja fajna stołówkę, nie jedzą na kolanie w klasie, a to sie zdarza szkołach prywatnych, które mają małe budynki. Basen - zlikwidowali, ale poszliśmy do dyrektorki i wznowiono w klasach, którym bardzo zależało. Choć i tak nie wszystkie dzieci chodzą - bo nie wszyscy rodzice chcą... Minus dla mnie to brak dużej sali gimnastycznej, ma byc budowana ale słyszę tak od 2 lat i duża w ostatnim roku wymiana kadry nauczycielskiej, mam nadzieję ze teraz się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Do niezadowolonych z usług Argonaut, także tych, którzy już zrezygnowali. W związku z tym, że my także nie jesteśmy zadowoleni, a nawet zbulwersowani działaniami tej szkoły, chcemy wystąpić na drogę sądową i upomnieć się o swoje prawa. Jeśli chcieliby Państwo także dodać coś od siebie(co się nie podoba, dlaczego zrezygnowaliście z usług Argonaut itp.), proszę o info na: protest@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrkiel
Szkoła absolutnie nie jest godna polecenie. Byłam tam nauczycielką i pod żadnym względem nie jest to placówka oswiatowa a biznesowy model firmy, gdzie przepuszcza sie pieniądze ze swoich innych spółek. Przesadny przepych, bogactwo na pokaz i braki pedagogiczne to nie są filary i wartosci jakie powinna przekazywac szkoła. Włascicielka obwieszona bogactwami tego swiata, ktora jest chyba niespelnioną projektantką mody swoim zakłamaniem wraz z panią dyrektor tworzą swietny duet w machlojkach i we wmawianiu ludziom, ze ich dzieci są pod dobrą opieką. Absolutnie nie polecam posyłać tam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie o szkole spolecznej na astronautow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciaki zaczęły chodzić do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i bardzo to był dobry wybór. Widzę ze doskonale się czują i bawią i uczą. a nauczyciele dobrze wiedzą co robią! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×