Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakbumerang

...ech ta glupai przyjazn

Polecane posty

Gość jakbumerang

Czy mozliwe jest zebym pogodzila sie z moja byla przyjaciolka? Od roku skaczemy sobie do oczu, dreczymy sie, teraz od trzech dni to w sumie ja ja drecze smsami, bo nie moge jej odpuscic. Powiedziala ze nie chce ze mna gadac bo juz nie chce sie zwierzac. Osadza mnie o rzeczy ktorych nie robie. Fakt ze kiedys ja zranilam bardzo, ale wybaczala mi to z 10 razy a nadal wypomina. wiem ze wszyscy bedziecie mowic daj z nia spokoj itd. , ale ale.. zadna kolezanka nigdy nie potrafila mi jej zastapic, ja chce ja nie inna. Minał rok ja wciaz chce zeby bylo jak kiedys. Znamy sie od 10lat, a wciaz becze... bylam mila i zlosliwa, ale nic na nia nie dziala. Nie moge do niej isc, bo wyprowadzila sie za praca 60km stad... co robic co jej napisac zeby skumala. Nie nawidze jej bo jest egoistka, ale zalezy mi na niej.. zrobie wszystko zeby bylo jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbumerang
Pomarańczowy... i w tym własne momencie spowodowałeś we mnie uczucie zwracającego się obiadu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbumerang
jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie.. chciałam zaznaczyc ze przez te pare lat to ona mi w dupe właziła nie ja jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
baba znajdz chłopa albo lepsza robote i ci sie sam kumin przeczyściXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbumerang
mam chlopa wiec sory nie potrzebny mi drugi do szczescia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×