Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana21

500 kcal!! Kto ze mną? ;)

Polecane posty

Witam! Przeczytałam cały temat o diecie 500 kcal i chcę spróbować. Zakładam nowy topic, ponieważ tam chyba się już nikt nie udziela :( Abo rzadko.. ;/ Mianowicie: 5 dzień jestem na diecie + / - 500 kcal i do tej pory schudłam 1,5 kg :) Piję duuużo wody i herbaty czerwonej. Do tego mieszkam na 6 piętrze i nie korzystam w ogóle z windy :) i ćwiczę codziennie przed snem z 20 min. Ogólnie staram się jeść zdrowo, nie jeść słodyczy.. ZERO napojów, soków. Tylko woda niegazowana i czerwona herbata. Ale nie znaczy to, że w ogóle nie zjem nic niezdrowego ;p Dziś np zjadłam jednego naleśnika i jednego herbatnika z czekoladą :) Ale utrzymałam coś koło 500kcal na dzisiejszy dzień. Mam 165cm i ważę obecnie 68,5kg. Startowałam z wagi 70kg ;/ Nie wiem ile chcę schudnąć ;p Na pewno co najmniej 5kg. Mam kobiecą figurę i źle nie wyglądam, jednak chciałabym mieścić się w przedziale 36/38 Teraz zwykle noszę 38/40. Dlatego.. CHCĘ SCHUDNĄĆ!! :)) Przyłączacie się?? Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
na pewno nie ja, jeszcze nie zdurniałam, to 1000 kcal za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwka
jesli koniecznie chcesz w przeciagu kilku miesiecy po skonczeniu swojej ekstra diety wrocic do obecnej wagi + 5 kg to swietny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że rzadko udaje się utrzymać później tę wagę.. ale jednak!! Dziękuję za rady, będę o nich pamiętać, ale jeszcze nie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Co jednak? jaki ma sens głodowanie i rozwalanie sobie organizmu żeby przez 5 minut zobaczyć na wadze parę kilo mniej? żeby było ciekawiej to te parę kilo mniej to nie będzie wcale mniej tłuszczu, tylko mniej mięśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 2er
500Kcal wystarczy ze zjesz 4kromki owoce i masz pewnie obiad i masz 500kcal ja wazylam 54kg i chcialam schudnac teraz waze 48 schudlam w zimie rok temu jadlam czesciej a mniej i owoce duzo jarzyn bieganie a teraz jem ciastko kebaba pizze raz na tydzien dalej cwicze i waze 48 jesc mniej mniej a czesto i ruch na swiezym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
z chęcią się przyłącze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
Hej ;) 63,5 177cm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
a tak dokładnie to mam 15 lat ;) tylko nie mów ze jestem za młoda na odchudzanie , marzy mi się płaski brzuch ale nie wiem jak to zrobić , byłam co prawda na diecie to schudłam 2,8 kg ;) jest dobrze ale chce zrzucić przynajmniej 15 kg , moja wymarzona waga to min.48 max 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
no i jeszcze marzy mi się rozmiar 34/36 (obecnie 36/38) biodra szerokie ;( niestety to rodzinne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty chudziutka jesteś!! :) Nie masz po co się odchudzać. Ale ja nie będę Cię pouczać-spokojnie! Obie wiemy, że nie jest to szczyt mądrości-taka dietka 500kcal. Ale ja dopóki nie spróbuję.. nie odpuszczę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
względem wagi i wzrostu niech będzie , ale mam brzuszek ;( a to nie jest fajne w maju jedziemy cala klasa nad morze i nie chce mieć odstającego brzucha ;/ wiem , wiele sob odradza tego sposobu żywienia , ale przecież skąd wiedza czy to zły pomysł , jak ja sobie przeliczyłam wszystko to mi wyszło 480kcal , mam zamiar jeść zdrowo .Zero ziemniaków , coli itp. napoi ,masło w minimalnych ilości . Stawiam na warzywa i owoce , nabiał(serek wiejski) , napoje typu sok pomidorowy(100ml,13kcal)sok pomarańczowy(41kcal)sok jab.-miet.(37kcal) . No i ćwiczenia brzuszki + Wf w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są słodkie:) nawet jeśli nie są słodzone cukrem.. W każdym razie ja ich nie piję. Dlaczego? Ostatnio spotkałam dziewczynę, która schudła bardzo dużo przez wykluczenie wszelkich napojów poza wodą i herbatkami niesłodzonymi. Ogólnie prawie wszystko jadła, ale też w miarę zdrowo i w ciągu kilku miesięcy naprawdę ładnie schudła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
dobra to tez je odstawię , no a jestem ciekawa jak schudła to miała mniejszy biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salem - kot
Dziewczyny, wiem, że pewnie Was nie odwiodę od tego pomysłu, ale chcę tylko powiedzieć, że ta dieta naprawdę nie ma sensu. Też myślałam w taki sposób, że jak mało jem, to schudnę. Owszem, tak było, traciłam kilogramy. Straciłam ich ok. 15 Ale zapłaciłam bardzo wysoką cenę. Straciłam mięśnie a niewiele tłuszczu.Moja twarz była zapadnięta - wyglądałam jak narkomanka, chora, bez życia. Ale najgorsze było to, że straciłam trzy lata swojego życia, bo ta dieta przerodziła się w zaburzenia odżywiania. Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jak ciężko jest żyć z tą obsesją. Oczywiście po tej diecie wróciło mi 7 kg jak tylko zaczęłam jeść cokolwiek. Dopiero teraz, kiedy zdecydowałam, że nie chcę tak żyć, zaczęłam jeść 5 razy dziennie, zwracając uwagę na to, żeby było w miarę i zdrowo, jest mi o wiele lepiej. Dodałam codzienne ćwiczenia i moje ciało wygląda o niebo lepiej niż wtedy kiedy ważyłam najmniej. Moje życie stało się teraz o niebo piękniejsze. Naprawdę, uwierzcie mi, to się kompletnie nie opłaca. Lepiej, jeśli już musicie chudnąć, zróbcie to zdrowiej, ale za to nawyki żywieniowe wejdą Wam w krew i będziecie się lepiej czuły, schudniecie na trwałe i nigdy nie będziecie miały problemów z sylwetką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
Możesz mieć racje , ale wypróbuje to przez pierwsze 2 ty. jeżeli będę czuła się źle to przestanę . no chyba że mi nic nie będzie to będę robić to dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salem - kot
Może i nic Ci nie będzie przez te dwa tygodnie, ale to nie gwarantuje, że dalej tak będzie, jeśli to dłużej pociągniesz. Wszędzie piszą, że nawet diety 1000 kcal nie można stosować dłużej niż miesiąc. No i możesz sobie metabolizm skopać, a to też nie jest fajną sprawą. W każdym razie, uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkiuiukljk
zebys cukrzycy nie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
Dzięki będę uważać ;) cukrzycy ? akurat tak się składa że mój brat ja ma i wiem wszystko na jej temat . Od odchudzania jej się nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
niekonie3cznie bo jak przyzwyczaisz się do małych ilości jedzenia to efekt jojo nie będzie możliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwka
Gdyby na lekcjach biologii autorka i jej podobne zamiast czytac najnowsze dodatki "Naj" o dietach cud, interesowałaby sie zagadnieniami fizjologii moze by wiedziały ze METABOLIZM organizmu jest zalezny w najwiekszym stopniu od masy miesniowej. Pozbawiajac sie miesni głodowkami = zaburzony organizm walczy odkladajac wszystkie spozyte kalorie w tkanke tłuszczową a nie tak jak wczesniej jedynie nadmiar tych kalorii. Pogłodujecie sobie raz, drugi, trzeci, po za udowodnieniem głupoty w zasadzie nic sie nie bedzie dziac ale predzej czy pozniej przychodzi taki moment gdy organizm rozregulowany takimi głodowkami włączy na stałe tryb oszczedzania. Wtedy zaczynaja sie tragedie kobiet, ktore muszą głodzic sie juz nie po to zeby schudnac ale po to zeby zatrzymac wskazowke wagi przed magiczna setka. Wiadomosci nie kieruje do autorki bo mnie tam jej zdrowie i waga nie interesuje ale moze chociaz kilka dziewczyn zastanowi sie nad soba i swoim poziomem intelektu i zeby schudnac i zeby schudna pojda na rower, siłownie i zaczna zdrowo i regularnie jesc. A zdrowo to nie znaczy mało, czasami wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczarowna21
No to ja już nie wiem co robić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwka
co robic? zapisac sie na siłownie, basen, fitness. To najwazniejsze Zainwestuj w dietetyka, podpytaj instruktora, jesli zapiszesz sie na jakies zajecia, co powinnas jesc. Wejdz na forum sfd, moze tam zrozumiesz idee wlasciwego i skutecznego chudniecia. Albo chociaz odrzuc smieciowe zarcie, słodzone napoje, batoniki i jedz regularnie pelnowartosciowe posiłki zeby organizm nie reagowal panika na widmo głodu i nie magazynowal wszystkiego w sadełku. Nie czytaj o zadnych dietach cud, dukanach co tylko zniszcza ci nerki tylko zainteresuj sie jak powinnas zbilansowac swoja diete przy właczeniu wysiłku fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paana inna
Cześć ;) Chciałam poinformować że jednak dieta 500 kcal pomaga schudłam do 51,6 kg waga wyjściowa 63,5 , jednak możną schudnąć no i co najważniejsze mój biust nie uległ żadnej zmianie ;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×