Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vdbgfh

Ile jedna osoba wydaje miesiecznie na jedzenie?

Polecane posty

Gość vdbgfh

plus kosmetyki dziewczyny ile wy wydajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masdamera
ok. 3tys, dlatego że mnie stac, wiem, że jak krucho z kasą to i za 500 zł się przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5euiuy6t5
jedzenie... na pewno 600zl jesli nie wiecej a kosmetyki - nie wiem, w sumie używam ziaji bo bardzo lubię kremy, toniki itd szampony ziolowe za ok 7zł ale odżywki sporo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdfakjhcfbs
Na studiach i za 300-400 da się przeżyć (nie licząc ubrań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach wydawalam gdzies 70zl na tydzien na zarcie i chemie,wiec gdzie 400zl miesiecznie,ale bylo cienko,o wolowince mozna zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwy:-)
No to faktycznie :) aniołek z ciebie :) przeżyć za 8 zł dzień :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdbgfh
da sie przezyc za 400zL/ jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. 350 na jedzenie, chemie
kosmetyki, chemie i srodki czystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham witkaca
po studencku to tak 350-450 zł na miesiąc, ale jestem raczej niewiele jedzące dziewczę ;) ale to ciężko policzyć bo np. płyn do płukania albo no nie wiem makaron kupuję w większych opakowaniach i wystarcza na ponad miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdfgregtrgtregtret
wg panstwa na wyzycie w tym oplacenie sie czlek mzoe miec 351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfsdafsafsa
Co prawda nie jestem dziewczyna, ale się wypowiem ;) Raz miałem taki miesiąc że przeżyłem za 250 zł na jedzenie, a tak średnio to wydaje jakieś 350 zł, tylko na jedzenie. A jem dość dużo, tylko że często dość monotonie, ale nie jest źle. Najdroższe są jednak śniadania i kolacje, bo obiad syty nie problem jest zrobić za 10 zł ;) Co prawda trzeba zrobić większą porcje i jeść to przez np. 3 dni, ale tak wychodzi taniej. Przynajmniej ja tak sobie radzę jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaję około 400 zł
Jestem samotną kobietą. Wychodzi tyle razem z przyjemnościami typu słodycze i jedzenie na mieście od czasu do czasu, ale staram się też oszczędzać. Mam ograniczone warunki kuchenne, stąd gotuję sobie rzadko - gdybym miała lodówkę i kuchenkę z piecykiem mogłabym wydawać nawet 100 zł miesiecznie więcej (przynajmniej tak mi się wydaje) - ale wtedy oczywiście wydawałabym więcej na prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdbgfh
ok,widze ze jest to molziwe to mnie pocieszyliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktory to tydzien?
na studiach wydawałam na to wszystko 150-200zl bo nie miałam więcej, ale byl oostre bzaciskanie pasa teraz, kiedy mnie stać, to na osobe idzie 300zł przy oszczednym jedzeniu bez wymyslnych dań i 400-500 jak zaszaleje z drozszymi potrawami, plus ze 100 na kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj, 1000 zł za żarcie? To co Wy takiego jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wychodzi ok. 1000zł, razem z papierosami, chemią i kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dała mi ,czy nie dała ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×