Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

indianeczka1981

mleko uk, prosze o pomoc

Polecane posty

dziewczyny, czekam juz ponad 4 tyg na odpowiedz czy dostane recepte na aptamil pepti, dzownilam kilka razy zawsze nie bylo tej osoby, miala oddzwonic tez nic:(zostaly mi 2 male puszki polskie, czy w aptece dostane je bez recepty? w jednej pytalam to powiedzieli ze nie prowadza tego mleka, rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś nago ?
a mleko z pudła nie łaska ? Kiedyś bachory żarły zwykłe mleko a teraz wymyślasz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze Iza?
aptamil pepti to bebilon pepti i chyba możesz kupić go bez recepty ale tanie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,vmcm,v,cvc,
a cycem nie łaska karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
tutaj masz:http://www.e-apteka.co.uk/dla-dziecka?page=2 bebilon to podobno to samo - a przepisują tu to mleko? bo ja własnie zaczęłam podawać Nutramigen córce, ale nie chce go pić i się zastanawiam, czy ten aptamil nie jest łagodniejszy w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i zona...
Aptamil pepti jest lepszy niz nutramigen w smaku. jest bez receoty w uk. jesli apteka go nie prowadzi to powinna byc wstanie zamowic. jesli nie, idz do innej. moj syn ma 18 ms i pije nutramigen od 3 ms. ma na recepte, ale duzo sie na chodzilam, zeby je wywalczyc. musialam wesperzec prywatnymi badaniami - testami. teraz mamy juz alergologa z nhs, ktory nas prowadzi. problemow z recepta nie mamy. moja apteka nutramigen sprowadza dla nas. nutramigen tez mozna bez recepty kupic. na recepte jest po prostu za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przepisuja go ale jak mi powiedziano moze byc problem bo za duzo ludzi chce to mleko, ja robilam badania dziecku i wyszla alergia na bialko, dalam je lekarzowi, wiec ja podstawe mam. no i tak czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w poniedzialek do lekarza
i powiec mu ,ze jutro nie bedziesz miala co dac dziecku jesc, ciekawe co powie :-0 Powiedz ,ze dlugo czekasz i mleko ci sie konczy , na nastepny dzien juz nie bedziesz miec . Miej przy sobie dokumenty potwierdzajace alergie . Albo idz do innego niz ten , ktory cie prowadzi i powiedz to samo. Ze macie potwierdzona alergie , ze czekasz juz b. na mleko i ze jutro dziecko nie bedzie mialo co zjesc. Mysle ,ze powinno sie ruszyc i sam powinien wypisac recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w poniedzialek do lekarza
zrob tak jak pisze , idz po prostu do lekarza , tzn zarejestruj sie i powiedz ,ze czekasz 4 tyg . I dziecko juz od jutra nie bedzie mialo co jesc, miej ze soba dokumenty , chociaz oni i tak maja wszystko w komp. Mysle ,ze lekarz sam powinien wypisac recepte. Nie czekaj na tel . od kogos tam , tylko wal do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w poniedzialek do lekarza
a poza tym gdzies czytalam ,ze to mleko mozna kupic bez recepty , ale jest dosyc drogie i moze go akurat nie byc w aptece . Poszukaj po aptekach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier z nk
 

tak przepisuja go ale jak mi powiedziano moze byc problem bo za duzo ludzi chce to mleko, ja robilam badania dziecku i wyszla alergia na bialko, dalam je lekarzowi, wiec ja podstawe mam. no i tak czekam

GÓWNEM KARM GÓWNIAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×