Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemetro

Faceci, jakich kosmetyków używacie regularnie? Jak dbacie o siebie?

Polecane posty

Lady Love - łooo jak na faceta to sporo tego używa :) ja jestem raczej minimalistą i używam tylko tego co uważam za niezbędne, czyli poza oczywistymi środkami higieny typu mydło, szampon do włosów, pasta do zębów itp używam: - od czasu do czasu żel do włosów - żel do golenia - sporadycznie odżywka jak widzę że mi się siano robi zamiast włosów - krem do rąk, też nie bez przerwy, głównie zimą jak mają tendencję do wysychania albo po odwaleniu tzw brudnej roboty i wyszorowaniu ich czuję że się szorstkie robią - perfumy, dezodoranty w kulce regularnie - parę lat temu stosowałem różne maseczki na trądzik choć tak bardzo mnie ten problem nie dotyczył, ale przynajmniej teraz nie mam "obdziubanego" ryjka jak niektórzy moi rówieśnicy ;) - czasem siostrze podbiorę toniku i płatka kosmetycznego ale to rzadko :D - i w sumie jedna rzecz która może Was zdziwić - szminka bezbarwna :P ale często mnie usta pieką więc coś trzeba z tym robić a to pomaga więc stosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
Babeczki nie mysle, ze nie dlatego, ze jestes facetem. Poprostu Twoja skora ma inne upodobania:) To nic zlego przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADI@27
U mnie podstawa sa zel po prysznic,mydlo,szampon,odzywka lekka na wlosy, krem nawilzajacy kakaowy,zel do golenia, antyperspirant, zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozleniviona
jestem w szoku ze faceci uzywaja odzywek do wlosow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADI@27
a dlaczego w szoku? przeciez na odzywce nie pisze "tylko dla kobiet" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqerall
A wiec, codzienie wieczorem demakijaz mycie i krem na noc, a rano mycie, piling, pozniej podklad makijaz... Codzienna depilacja nog i torsu, kontynuowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papka123
Mydło to nie wszystko, gdy ma się męża brodacza trzeba kupować znacznie więcej kosmetyków, najlepiej dobrej jakości. Warto sprawdzić działanie https://pomadour.pl/producent/layrite , moim zdaniem to świetna formuła pomad do brody, które pachną nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi

Męska linia od Hady, bardzo proszę:  http://www.hadalabotokyo.pl/pl/catalog/line/195/linia-men-dla-mezczyzn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo

serie men mam z pat&rub I tyle w sumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz

Pasta do włosów, mydło i szampon od Masveri to u mnie podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

używam wszystkich kosmetyków niekolorowych, balsam, krem do ręk, nóg, odżywka, krem do twarzy, filtr,

ok na wuklan czasami użyje korektor żeby nie było widać rany/ropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo22

Mydło, pasta do włosów, olejek do brody, szampon przeciw wypadaniu włosów. Wszystko od sprawdzonej marki Masveri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×