Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgsdggs

Nikt z rodziny nie chce pomoc mi w zalatwieniu pracy W BIURZE

Polecane posty

Gość fgsdggs

Taka mam rodzine, wszystkim zalatwiaja prace w urzedach, w biurach a z rodziny mi nikt nie chce pomoc. Mam srednie wyksztalcenie, moja rodzina znajomosci wiec liczylam na to ze ktos mi pomoc i zalatwi jakas prace za biurkiem. mam ambicje na prace w biurze a nie w sklepie czy na produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
może się ciebie wstydzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdggs
tak a sami mają dzieci również z takim samym wykształceniem jak ja i tutaj załatwiają im wygodne prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie przejmuj się u mnie jest tak samo. Całe kuzynostwo ma załatwione super posadki a jak przyszło pytanie czy spróbowaliby dla mnie coś zrobić to okazywało się się przecież nie ma szans bo nie maja żadnych znajomości. Ciekawe że nagle właśnie te znajomości wyparowały... Mam wyższe wykształcenie, doświadczenie w pracy w biurze, w sklepie więc wstydu bym nie narobiła no ale cóż... Samo życie. Umiesz liczyć licz na siebie. A z rodzinką najlepiej wychodzi się na zdjęciu tylko stań z boku żebyś mogła się wyciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie pojmuje tego
tak z rodzinka to na zdjeciu tylko. mam na mysli ciotki wujkow i kuzynostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdggs
# ## No ale które biuro przyjmie cię do pracy jak ty masz ledwo podstawówkę skończoną !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai ty
założycielka tego tematu to skończona idiotka, prace w biurze chce żeby jej załatwić bo ona ma ambicje... jak taką masz ambicje kretynko to idz na produkcje, albo do sklepu tam przynajmniej robisz efektownie tworzysz PKB, i coś konkretnego robisz co przynosi korzyści! a praca w biurze jesteś po maturze? i co potrafisz? bo piszesz że masz ambicje ? pisać na komputerze? skserować coś? laska dziś przedszkolak to potrafi nie ale ty masz ambicje jesteś po maturze hahahaha kretynko nie ośmieszaj sie głupia prosta krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam chłopaka który ma
ogólniak bez matury i pracuje w biurzę w urzędzie gminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj posła Biedronia
ja znam gościa po podstawówce co został ,, prezydętem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
To faktycznie masz ambicje - praca w biurze haha Ale co bys chciala w tym biurze robic, byc sekretarka, pracowac w marketingu, obsludze klienta? Praca w biurze to nie jest konkretny zawod, a jesli wszystko Ci jedno co bedziesz robic byle tylko siedziec za biurkiem, to trudno to nazwaz ambicja. Sama poszukaj pracy, przynajmniej bedziesz miec satysfakcje jak znajdziesz zamiast zawdzieczac to rodzinie. A swoja droga musi byc jakis powod, dla ktorego rodzina wszystkim zalatwia prace a Tobie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×