Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie jestem księciem

Na jakie studia, bądź do jakiej szkoły iść?

Polecane posty

Obecnie przebywam za granicą, pracuję, aby zarobić na konkretną szkołę. Wrócę do Polski prawdopodobnie w sierpniu i zamierzam zacząć jakieś studia zaoczne. Będę miał wtedy 24 lata, więc jestem już parę lat po technikum. Jaki zawód proponujecie wybrać? Jakie są najbardziej przyszłościowe kierunki? Szkoła i miasto jakie wybiorę nie mają znaczenia, więc proszę o wszystkie ciekawe propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z tego, że masz rację, ale ja chciałbym zdobyć jakiś konkretny zawód i podszkolić się z dwóch językach. Przemordowałbym się 2-3 lata, a potem wyjechał z powrotem, ale do znacznie lepiej płatnej pracy, bo to co teraz robię, nie jest zbytnio satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie jesteś , ale poważnie lepiej na tym wyjdziesz jak zrobisz kurs operatora cnc , spawacza mig mag itp i wyjdziesz. studia dużo ci nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaniściak vel masturbator
Ginekologia i seksuologia nie! Jest lepszy kierunek zwany piczologia! Poznasz tam konstrukcję i mechnizmy działania piczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do głowy przychodzą mi tylko te dwa wiem ,że na spawaczy mig mag jest i w polsce duże ciśnienie. jak zdobędziesz doświadczenie to późnij sam wybierasz gdzie chcesz pracować , tak to wygląda przynajmniej u mnie w GOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×