Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miraculum5

Impreza rodzinno-przyjacielska

Polecane posty

Gość Miraculum5

Niedługo mąż się broni na uczelni. Organizujemy małą imprezę, dla góra 6 osób. Co podać? Nie chcę robić zwykłego obiadu itp, bo jestem w ciąży, za moment rodzę. Ale samych chipsów też nie chcę... Jakie przekąski polecacie? Na zimno, na ciepło? Wiekowo mąż najstarszy- 24 lata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamów pizze, na później
jakieś kolorowe kanapki, krakersy z pastami, deska serów i wędlin i może jakaś sałatka i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N aszybko: kabanosy zawinąć w cieście francuskim, do środka można dodać ser i keczup/sos pomidorowy. Przyprawić. Zwinąć, posypać sezamem, serem, lub niczym :) i zapiec . Przygotowanie błyskawiczne. Błyskawicznie znika ze stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
Dziś widziałam fajny przepis u Okrasy, co prawda on to robił jako danie główne, ale ja bym zrobiła jako przekąski: duże krewetki zawijane w boczek i zapiekane, a potem krótko podsmażane. W ogóle wszystko zawijane w cieniutkie plastry podwędzonego boczku jest pyszne! Zawijałam suszone śliwki, suszone morele, a nawet kiszonego ogórka, w akcie desperacji :D Oczywiście ogórka nie zapiekałam, ale śliwki i morele owszem- robią furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób jakąś sałatkę, talerz
z wędlinami, jajka z majonezem, sledziki takie imprezowe "samograje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jśli chcesz coś na gorąco
to polecam coś co można podgrzać tylko, jakies jednogarnkowe danie, np chilli con carne, albo strogonof albo np pieczone nóżki z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×