Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hoppe .

nie radze sobie w szkole . nie wiem co mam robić .

Polecane posty

Gość hoppe .

na początku roku byłam w technikum hotelarskim , ale uswiadomiłam sobie ze tam nie poradze wiec przepisałam sie do LO o profilu ang-niem rozszerzony , z ang sobie kompletnie nie radze , jak sie ucze nie umiem zapaietac słowek ani nic , a niemca mam od podstawówki ale to tez ledwie ciągne bo nie lubie tego przedmiotu . i wgl z maty mam same pały , nie wiem co sie ze mną dzieje , w gim byłam dobrą uczennicą a teraz masakra -.- ucze sie po szkole ale i tak są marne tego skutki , już nie wiem co mam robić , wolała bym pojsc do zawodówki ale matka bedzie sie darła i wgl ze przepadne . i nie wiem nic .po LO nie mam żadnego zawodu ani nic i musze isć na studia a ja nie chce , bo sobei nie poradze a po zawodówce mam jakis zawód i moge isc do pracy prosze poradzcie co mam robić . i nie wiem jak rozmawiać z mamą na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
wal szkołe.zostań galerianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest życie ....
to twoje życie. mogłas zostać w technikum:( też miałabyś zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LO to nieporozumienie. Za parę lat nie będziesz pamiętać nawet 10% tego co kazali ci zakuwać. W szkole ważna jest atmosfera i to jak się czujesz, a nie poziom. Powszechnie uważa się, że do LO trafia kwiat i elita, a ja uważam odwrotnie. Zdecydowanie nalegam, żebyś poszła do fajnego technikum i przygotowała się do zawodu. Na studia też nie każdy musi iść. Setki tysięcy absolwentów zmywają dziś gary w UK. Dzisiejsze studia wyższe to często jedna wielka farsa i śmieszny, bezwartościowy papierek. Dużo lepsze są porządne kursy zawodowe. I mniej stresów i straconych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz pracować systematycznie
nie wierzę, że młoda osoba, która uczyła się dotąd dobrą uczennicą nie jest w stanie opanowac materiału licealnego. :) Musisz po prostu wypracować dla siebie samej metodę nauki. Wielu uczniów ma z tym problem: do pewnego momentu wystarczyło chodzić do szkoły i odrabiać lekcje i było ok, a na pewnym etapie trzeba włączyć efektywną, samodzielną naukę w domu i niektórzy zupełnie nie wiedzą jak się do tego zabrać. Zaplanuj sobie dzień: po szkole obiad i odpoczynek (najlepiej czynny), a potem systematyczna praca nad materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×