Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

PROBLEM Z PĘCHERZEM

Polecane posty

Witajcie. Mam pewien problem od dwóch dni, ponieważ nie jestem pewna czy mam zapalenie pęcherza moczowego. Więc moje objawy to: Kiedy próbuję się wysikać , to nie mogę tego zrobić do konca, bo zaczyna mnie boleć pęcherz. I ogólnie dzisiaj caly dzień non-stop sikam ! ZAPALENIE ? Mieliscie kiedys je? Jak je leczyc? POZDRAWIAM Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka konefka
to może być zapalenie pęcherza. U mnie przebiegało to gorzej, bo drogi moczowe bolały mnie niesamowicie cały czas aż mi łzy leciały z bólu. Pij dużo wody i weź urosept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie wytrzymasz idz na pogotowie wypisza ci furaginum..jesli wytrzymasz idz po recepte jutro do lekarza nie ma co sie meczyc .... troszke dłuzsze leczenie polega na wypiciu jak najszybciej ok1-2 butelki wody mineralnej wtedy ta woda szybko wypłuka bakterie z pęcherza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem u
u mnie to jeszcze krew leciala.na szczescie zaopiekowal sie mna kto o tym mial pojecie bo bym umarła.wez nalej do butelki ciepla wode,nie goraca i poloz na podbrzuszu.same nasiady w cieplej wodzie daja ulge ale bez leku sie ie obejdzie.musisz brac albo urosept lub furaginum.cale leczenie trwa ok.3 dni i z momentem zazycia furaginum u mnie odrazu czulam ulge. za kazdym razem,a mam to dosc czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się wybiorę do mojego lekarza, cięzka ta choroba, a mam ją dopiero od 2 dni, a się wytrzymaać nie da , ehh :( dziękuję wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzeze masz zapalenie
zapalenie pecherza na bank :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×