Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poranny radosny

Duże piersi - dlaczego tak mało kabiet ma takie?

Polecane posty

Gość poranny radosny

Niestety większosc kobiet ma średnie i małe, Jak się trafią jakieś naprawde duże to jest święto. O większych można pomarzyć lub zobaczyć na filmie, Czy naprawdę kobiety z dużymi piersiami to taka rzadkosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
słuchaj mnie uwaznie każde piersi są duże tylko męskie ego je pomniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niestety 70 F
I jestem tym załamana! Są za duże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka SP III
kolejny z mikruskiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niestety 70 F
Dla mnie to problem,ciuchy nie układają się Tak Jak trzeba,faceci mi się gapia w dekold,Mam problem ze stanikami,jest problem przy bieganiu ale za to dobrze e seksie.Mimo to chcialabym mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslssl
zero dystansu. ale jak jest: "panna radosna Niestety,wiekszosc chłopaków ma średniaki i maluchy.Jak sie trafi jakis 18 czy 19 cm to jest świeto. O wiekszych mozna tylko pomarzyc lub zobaczyc na filmie. Czy naprawde faceci z duzymi penisami to taka rzadkość?" we wiadomym watku to jest ok? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinpoznan
to ty chlopie chyba za wieszaki sie jakies bierzesz to tak masz, bo kobiety z duzym biustem zazwyczaj maja troszke cialka. ja np lubie takie okragle i same takie mi sie trafiaja. spalem w zyciu z 4 i wszystkie mialy bardzo duze od D do GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się ukończysz podstawówkę to koleżanką urosną - ciebie może też dojdzie ze 2 cm w zwisie. Generalnie to jakoś odwrotnie widzę świat. Owszem młode dziewczyny mają czasami sportowe rozmiary, ale wśród mojego towarzystwa (łącznie z moją żonką) wszystkie mają czym oddychać. A generalnie to podobno nie ważne czy cycki są małe czy duże - ważne żeby były wariaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca69
do: ja mam niestety 70 F Nie ma za dużych piersi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edededededet
Zbyt duze cyce sa oblesne.cycki musza byc w sam raz, czyli srednie a nie takie ze laksa do autobuisu nie moze podbiec, a jak zdejmie stanik to zwisa ma do pempka:P Duze cycki wygladaja tylko fajnie w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszny wątek:)) jak ktoś słusznie zauważył kobiety, które mają duże piersi, mają zazwyczaj (choć nie zawsze) trochę ciała - a to też nie wszystkim pasuje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stacho-macho
uwielbiam hiszpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ruslan
Ty wolisz wielkie oblesne wywalone doły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stacho-macho
Pieszcząc się namiętnie po jajkach wyobrażam sobie, że zapina mnie Julio Iglesias...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy pomysł jest dobry
moja żona jest pielęgniarką, co za utrapienie ma z tymi cycatymi babami, a to sie pod cycami odparza, a to krzyż boli, oprócz meskiego gapienia na cycki żadnego pożytku niema z tego kawała mięsa tłustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooksana
Faceci tylko się gadają i marzą o duuuużych cyyyycach. A jak przychodzi co co czego to wychodzi totalna amatorszczyzna, tylko się pogapią pomacają i koniec. A kobietom nie słów trzeba, lecz czynów. Pamiętajcie frajerzy - duży biust = duzy obowiązek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×