Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grażyna78

Samodzielne projektowanie wnętrza mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Nie potrafił bym zaprojektować własnego M, więc skorzystałem z oferty www.kparchitektura.wordpress.com, bardzo przyjemni architekci, dobrze wsłuchali się w moje potrzeby, urządzili i zaprojektowali z usługą pod klucz całe mieszkanie. Wyszło super, nie dziwne że zdjęcia mojego M są na ich stronie na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest teraz biur które oferują projekty wnętrz. Na pewno warto się na wstępie dowiedzieć po jakiej szkole jest architekt, bo ludzie po Akademi Sztuk Pieknych mają inne spojrzenie na wnętrza niż np. osoby po politechnice . Ja przy ostatniej inwestycji dotyczącej aranżacji biurowca współpracowałem ze studiem Bazylia (mają swoją stronę na www.bazyliaprojekt.pl ). Dokładna architekt, projekt od razu był do realizacji, nie trzeba było bawić się w milionowe poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaposźka
Samodzielnie jest bardzo ciężko zaprojektować wymarzone wnętrze, więc ja postawiłam na usługi Rama Rama Studio. Zajęli się tym profesjonalnie, przy okazji przedstawili kilka ciekawych propozycji, z których wybrałem tą jedną idealną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, cenię sobie indywidualność i nie chciałam mieć takiego mieszkania jak większość moich koleżanek więc skorzystałam z pomocy firmy www.zaprojektujmeble.pl która ma kreatywne i nietuzinkowe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Chyba nie zaryzykowałabym. Nie znam się na projektowaniu wnętrz, przez co uważam, że dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnych architektów. Takich firm, które się w nim specjalizują jest multum. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu na której stronie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełOkopcimski
Polecam Internet przejrzeć. Tu naprawdę jest bardzo dużo zdjęć, poradników i tekstów, jak zaaranżować każde wnętrze. Na przykład ja trafiłęm na taką stronę https://domzcegly.pl/ pokazane są zdjęcia, jak na przykład wykorzystać cegłę, płytki ręcznie formowane czy klinkier. Super to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem totalnie przeciwna samodzielnemu projektowaniu wnętrza. To jest absolutnie bez sensu. Nie każdy potrafi dobrze laczyc materialy kolory itd. A do tego nie kazdy zna te wszystki dozwolone wymiary odleglosci itd. Warto skorzystac z pomocy fachowca. My skorzystalismy z uslug firmy http://indesignergroup.pl/ i jestesmy zadowoleni. Efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam na Lux Interiors, zawsze są dobrze przygotowani, na projekt długo się nie czeka, jeśli są jakieś poprawki do wprowadzenia, jeśli chcę coś zmienić to nigdy mi z tym problemu nie robią. Uczciwe warunki, szybki kontakt pod tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie się naszym domem zajęli w Lux Interiors, szybki kontakt, w projekt można było wprowadzać poprawki nie zamykali się na moje i żony pomysły, mieliśmy wpływ na dobór materiałów mebli tynku, armatury, wszystkiego. O warunkach współpracy dużo konkretów jest na ich portalu luxinteriors.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal

Generalnie połowa sukcesu to mieć pomysł na konkretne wnętrze lub konkretny wystrój.

Przykładowe projekty zostały świetnie opracowane na stronie www.homedesign.com.pl

- to bardzo dobrze napisany portal z przystępnymi i łatwymi do wprowadzenia poradami architektonicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×