Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukajaca pracy bezrobotna

pomozcie! potrzebuje darmowy program do napisania cv

Polecane posty

Gość szukajaca pracy bezrobotna

Witam, zaczynam szukac pracy i chcialabym poowysylac cv przez internet ale nie mam programu do pisania. Tzn mam jakis zwykly ale jak wysle dokumenty do kogos kto ma worda to rozrzuca mu tekst. Jaki program moge sciagnac z internetu ktory wspolpracowalby z wordem microsoftu? To dla mnie wazne. Z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
zmien z tego zwyklego na pdfa to Ci nie rozrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
dokładnie - ściągnij PDF Creator, zainstaluj a później "drukuj" swój tekst wybierając jako "drukarkę" właśnie PDF Creatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy bezrobotna
ale ja nie chce drukowac- chce wysylac mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona nie ma nic chyba poza wordpadem i notatnikiem....sciagnij sobie open office,jest darmowy,wyglada jak stara wersja microsoft office:) zreszta ma fajna opcje,ze w tym ich "wordzie",czyli writerze mozna od razu zapisywac w .pdf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie nie drukuje,ale zeby zapisac w .pdf uzywa sie opcji drukarki...niewazne,przy open office to ci nie bedzie potrzebne:) ale pamietaj potem,zeby zapisac w rozszerzeniem .doc,bo open office ma inne domyslne rozszerzenie.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy bezrobotna
wordpada mam wlasnie, dzieki sciagne ten program o ktorym piszesz, ale bedzie sie zapisywalo w tym pdf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy bezrobotna
ale jak to potem zapisac w tym doc? beda jakies opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,w open office masz mnostwo rozszerzen.dziala to tak samo jak w wordzie,dajesz zapisz jako i wpisujesz nazwe i okienko nizej wybierasz rozszerzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Zniecierpliwiona
A czy tak w zwyklym wordzie nie mozna? po co te inne kombinacje? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bym sklamala,sprawdzilam to teraz u siebie,rzeczywiscie .doc robi sie w opcjach zapisywania,ale .pfd jest w opcja Plik i exportuj jako PDF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy bezrobotna
dzieki tak szczerze:) zaraz bede probowac.powiedz mi jeszcze jedno- zeby moje cv bylo odczytywane przez worda to musze zapisac je w doc'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy bezrobotna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci program
Nie możesz wybrać sobie jakiegoś szablonu i przerobić na swoje CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
W sumie dość ciekawą opcję ma portal www.mycv.pl . Tutaj jest dostępny kreator i do listów i do CV, a do tego tworzona jest strona internetowa użytkownika, która jest takim profesjonalnym portfolio. Bardzo się przydaje, pozwala się dobrze zaprezentować przed pracodawcą. Adres takiej strony wygląda przykładowo tak – htttp://jan.kowalski.mycv.pl. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona28
Moja koleżanka ostatnio chwaliła się CV zrobionym w http://craft-cv.com - powiem szczerze, że wyszło naprawdę zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek32
Zaletą Kreatorów jest to że nie trzeba nic ściągać ani znać się na programach graficznych. Zrobiłem ostatnio Cv w jednym z kreatorów i nie żałuję - jednak radzę wcześniej zerknać na regulamin - czy nie ma jakiś ukrytych opłat, automatycznych przedłużeń, sprzedawania twoich danych do innych instytucji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercio
Też polecam CraftCV. Mają bardzo fajne szablony. Tutaj jest wiele przykładów wzorów http://craft-cv.com/pl/cv-wzory-cv Bardzo wygodny Kreator - dużo możliwości zmian i dostosowania do go siebie. Mają 2 darmowe szablony - ale te płatne są dużo fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorii90
LibreOffice + eksport do PDF-a powinno załatwić sprawę. Jeżeli ktoś ogólnie zastanawia się nad jakimś innym darmowy kreatorem do cv, to warto wiedzieć że te płatne często posiadają dużo więcej funkcji. O różnicach między darmowymi a płatnymi programami można przeczytać tutaj - http://ar-futura.pl/2015/11/18/oprogramowanie-informatyczne-dedykowane-czy-darmowe/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toola1
Uważam, że każdy pracownik powinien regularnie zaglądać sobie na ten serwis https://poradnikpracownika.pl . Znajdzie tam różnorodne artykuły, które pomagają w codziennych problemach w pracy. Warto sobie tam zerknąć. Wiedza z zakresu prawa pracy jest bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 2005
A mnie CV ogarnęła koleżanka-grafik :) Tylko teraz mam kłopot, bo mam go w pdf a zmieniłam nazwisko i nie mam jak go przerobić :( Chyba będę musiała zlecać komuś jego wykonanie na nowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Ja pi/er/do/lę ale kaleki umysłowe otwierasz przeglądarkę wpisujesz CV do pracy. Wyskakuję strona CV do pracy .pl wchodzisz masz trzy kroki 1/2/3 pierwszy wpisujesz dane możesz dodać zdjęcie z telefonu bierzesz dalej , drugi krok wybierasz wzór w jakim CV ma się pobrać bierzesz dalej , krok 3 pobierz pdf i masz na smartfonie , tablecie , laptopie czy k***a co tam masz plik z gotowym CV i możesz go dołączać jako załącznik do e mail trudne ,ale tu jak widzę potrzebny grafik który k***a w odpowiednim formacie nawet ściągnąć nie umie , jak idiotki nie umiecie tak prostej czynności wykonać to do jakiej pracy się nadajecie? Na mopie pop/ier/dalać tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak męczyłam się w wordzie żeby zrobić CV haha A tu przecież jest wiele fajnych kreatorów, z którymi idzie jak po maśle. Ja korzystałam z https://szybkiecv.pl/ :) Dosłownie szybko poszło i stworzyłam oryginalne cv, które zwróciło uwagę mojego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Polecam kreator jcv.pl bez pakietu Office stworzyłem CV w formacie PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold

Na pracuj.pl jest darmowy kreator cv. Ma dużo szablonów, na pewno można coś znaleźć ciekawego dla siebie. Po zrobieniu przeczytaj 3 razy, czy wszystko w porządku, bo jak walniesz jakiś błąd ortograficzny, to cię mogą skreślić i po rozmowie kwalifikacyjnej. Miałem tak, nie przerabiajcie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namco
Dnia 20.10.2019 o 23:57, Gość Arnold napisał:

Na pracuj.pl jest darmowy kreator cv. Ma dużo szablonów, na pewno można coś znaleźć ciekawego dla siebie. Po zrobieniu przeczytaj 3 razy, czy wszystko w porządku, bo jak walniesz jakiś błąd ortograficzny, to cię mogą skreślić i po rozmowie kwalifikacyjnej. Miałem tak, nie przerabiajcie tego.

smutne. No ale na błędach człowiek się uczy ;). Zaciekawilem się tym kreatorem cv i przejrzałem. Naprawdę fajne, są cv techniczne, co jest naprawdę rzadko spotykane w tego typu stronach. Wiem co mogłem napisać, jak aplikowałem o pracę. No i teraz będę większą konkurencją na rynku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×