Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malyynkaa

Promocja na założenie sklepu internetowego, czy warto?

Polecane posty

Gość malyynkaa

Witam, mam pytanie dotyczące zakładania sklepu internetowego na platformie sklepowej. Zastanawiałam się nad tym jakiś czas ale teraz właśnie nie wiem co zrobić. Bo w sumie jest okazja i chyba można spróbować. Ale najpierw chciałabym wiedzieć, czy któraś z was korzystała z tego Click Shop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawowa zasada
nigdy nie zakladac sklepu z abonamentem. kupujesz sklep za ok 200-300zl domene za 29zl i hosting w zaleznosci od ilosci odslon i nie jestes uzalezniona od tego czy nagle podniosa abonament czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawowa zasada
sklep ktory sie najlepiej pozycjonuje to ten http://www.kqs.pl/ ma on jednak powazne wady nie ma co liczyc na jakakolwiek pomoc techniczna trzeba sobie radzic samemu. za wyjatkiem tej wielkiej wady ma same zalety. unikaj istore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertena
jak dla mnie akurat sklep, który należy do firmy zajmującej się hositingiem i to takiej która ma dobrę renomę w branży to raczej nie ma co martwić się o podnoszenie kosztów. Tym bardziej, że jeśli jest to sklep postawiony na platformie sklepowej. Tym bardziej, że teraz można wersję premium zgarnąć za niecałą stówkę, a do tego kupony na adwordsy, pozycjonowanie itp, także dla samych bonusów dobrze to przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WegorzyckiY.
no w zestawieniu tej opcji w standardzie i Premium to chyba raczej przy takiej cenie warto się jednak na rozszerzoną ofertę nastawić. Rożnica cenowa nie jest znacząca, zwłaszcza w skali roku. Tylko to trwa z tego co w ofercie podają do 24.10. Chyba spokojnie można w ostatni dzień promocji ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×