Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niematakiejjakja

Jakie sa oznaki ciazy

Polecane posty

hej mam pytanie w jakim okresie ciazy dowiedzialyscie sie ze jestescie w ciazy i jakie byly tego oznaki np. czy mialyscie wymioty wzdety brzuch itd. np i w jakim czasie najwczesniej czy mozna poznac bo swoim brzuchu np juz po tygodniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
tydzien od stosunku pierwsze zawroty głowy, przed @ plamienia az do dnia spodziwanej @ której nie było tydzien po pierwszy raz rzyganie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez
ja mam wzdęty brzuch jak mi sie kupke chce, ale tego z ciazą nigdy nie pomylilam. Czy ty sobie drwisz dziewczyno? Nie ma wyszczegolnionych znakow na ciaze, jedyne to brak okresu i to jeszcze nie w 100 procentach. 100 % pewnosci da ci test krwi no i pozniej badanie usg. Kazda ciaza jest inna, ja nie mialam objawow w ogole, dopiero pozniej wymioty poranne i zgaga. Jak nie masz okresu to moze juz niedlugo zaczniesz odczuwac dolegliwosci zwiazane z ciazą ale najpierw sprawdz czy w ciazy jestes. W drugiej ciazy to nie zauwazylam dolegliwosci bo jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to wykres mi pokazal 1-2 week wiec bardzo wczesniej, bo doczekac sie nie moglam :) Objawow w pierwszych tygodniach nie ma... moze 5 czy 6, ale to juz zalezy od samopoczucia kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwe
pierdu-pierdu... Czy są oznaki czy nie, to zależy od organizmu. Zmiany hormonalne są od początku. T powoduje miejscowe opuchlizny. U mnie np spowodowało to ucisk na pęcherz moczowy i biegałam do WC tak często jakbym miała zapalenie pęcherza. Jednak nie było pieczenia typowego dla jakichś infekcji w pęcherzu. Dopiero tydzień później miałam termin okresu i jeszcze po tygodniu dopiero dowiedziałam się o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziornooo - Ty sobie chyba żartujesz z dziewczyny :/ Jak z zegarkiem w ręku. Tydzień po pierwsze objawy. Byłaś kiedyś w ciąży? Czy tylko z gazet wyczytałas jakie i kiedy objawy. Przeciez ciąża ciąży nie jest równa :/ Ja nie mialam zadnych objawow do 6 tygodnia, a jak sie dowiedzialam o drugiej to byłam 1-2 tygodniu ciąży i zadnych objawów. pierwsze poranne mdłości ok 8 tygodnia a wzdęty brzuszek to miałam w ten czas, kiedy sraka mnie dopadła na przyklad dziś :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fwfwe Nacisk na pęcherz w pierwszych tygodniach? To chyba hormony w głowie coś Ci pokręciły. Urojenia, ze tak powinno byc to tak tez jest. Dziecko jest na tyle malutkie, ze nie ma szans by Ci na pęcherz naciskało. Ja do wc gonilam ok 20 tygodnia i to częściej niz zwykle, ale tez nie za często. Najgorzej jest juz pod koniec, bo az zdarzało się popuścić :) Moja kolezanka o ciazy dowiedziala sie jak byla w 5 miesiacu, bo zaaaadnych objawów specjalnych. Anemiczką byla, poranne zawroty glowy miala od zawsze także wydaje mi sie, ze powinnas poczekać i ewentualnie dla pewnosci zrobic sobie z pierwszego porannego moczu test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki mi tylko poprostu chodzilo zeby kazda z was opisala swoje dolegliwosci pod czas ciazy i w jakim miesiacu lub tygodniu zaczela je miec bo mi juz leci 4 dzien jak spuznia mi sie okres narazie nic nieodczuwam w cale moze troszeczke mam twardszy brzuch tak bardziej na dole ale to niemusi koniecznie znaczyc ze ciaza . wiec dlatego pytam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×