Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość melineliobeli

jak szybko sprzedać mieszkanie , dom?

Polecane posty

Gość Wiktor

Trudno jest sprzedać mieszkanie bezpośrednio, portale ogłoszeniowe nie są tak skuteczne jak agencja nieruchomości, która ma już nagranych klientów, którzy czekają na konkretną ofertę. Ja po podpisaniu umowy z agencją twoj-posrednik sprzedałem mieszkanie bardzo szybko, choć wcześniej wisiało w serwisach ogłoszeniowych ok 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska

Może nie trafiłaś na dobre biuro nieruchomości. Moje mieszkanie w Poznaniu sprzedawała agencja Twój Pośrednik i wszystko przebiegło szybko i sprawnie. W ciągu miesiąca sprzedałam mieszkanie i załatwiłam wszystkie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdi

dokładnie, jak trafi się na dobre i doświadczone biuro to chyba nie ma na co narzekać. Ja we Wrocławiu szybko sprzedałam mieszkanie z biurem sdp nieruchomości. Mój agent Pan Tomasz Leiman doradził mi, jakie drobne zrobić zmiany w mieszkaniu, zajął się formalnościami. Długo nie czekałam na kupca, sama na pewno nie sprzedałabym tak szybko i też w takiej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emis

ja szukałam sprawdzonego biura, bo zależało mi na szybkiej sprzedaży i też zgłosiłam się do sdp. Nie żałuję, bo szybko udało mi się sprzedać mieszkanie i w dobrej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerr

Wszyscy polecają biura nieruchomości, a ja polecę biuro, które dokona profesjonalnej wyceny – http://briwyceny.pl – warto skorzystać, żeby mieć pewność, że cena naszego mieszkania jest odpowiednia. To też ułatwia i przyspiesza sprzedaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrak

Mi w sprzedaży  mieszkania pomogła firma WGN – Nieruchomości z Lublina www.nieruchomoscilubin.com/ Bardzo solidna agencja nieruchomości, solidnie działają, szybko uporali się ze znalezieniem kupca i to całkiem niezłą cenę dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aronia

Polecam biuro nieruchomości ABC DOM w Krakowie, miałam dom pod Krakowem, który chciałam sprzedać, dzięki nim sprzedaż nastąpiła jakieś 2 miesiące po wystawieniu oferty, szybko i profesjonalnie, byłam bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz spróbować z em5.pl. Akurat pracuję z Ukraińcami i wiem, że wiele rodzin za ich pośrednictwem się właśnie przeprowadziło do Białegostoku. Dobry kontakt podobno, pośrednik z ludzką twarzą i pomocny pod kątem dopełnienia formalności. Nie ma żadnych barier językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla

Dlatego ja bez chwili namysłu zdecydowałam się na skorzystanie z usług notariusz Cejrowskiej, która pomogła mi ustrzec się przed błędami, które można popełnić przy sprzedaży lub kupnie mieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×