Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja w.

Odezwał się po 3tygodniach...jaką być dla niego?

Polecane posty

Gość alicja w.

Pisałam z jednym facetem przez ok 3tyg.nie ukrywam,że fajnie mi sie gadalo itp.marzyłam,aby go poznać...on też pisal tak jak by był zaintersowany...po czym przestał się odzywac...kiedy ja zagadałam z 2razy odpisal,ale chłodno...a potem olał.Dałam sobie spokoj i też go zlałam...i teraz po 3tyg.do mnie napisal...tzn.nic szczegolnego napisal pozdrowienia skądś tam gdzie jest...chce pokazac mu obojetnosc,zeby go wkurzyc a jednoczenie zaintrygowac...dacie jakie rady jaka powinnam byc?co pisac a czego nie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"chce pokazac mu obojetnosc,zeby go wkurzyc a jednoczenie zaintrygowac" no a jemu własnie sie udało to osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
taka jak gdyby nic sie nie stalo czyli mila ,ale tez nie rzucaj mu sie na szyje od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
napisz mu ze dziekujesz za pozdrowienia. tak jakbys pisala do kolegi poprostu. jesli mu na Tobie nie zalezy nie wkurzysz go obojetnoscia i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja w.
podziekowalam i tez pozdrowilam i na tym sie skonczylo bo jakos rozmowy nie pociągnął:P Póki co...wiec nie wiem co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
to juz nic nie pisz skoro nie pociagnal rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
a ja bym zlała kolesia . moze chwile pogadała aby wybadac co i jak...jak zaczał by mnie wciagac w geirki powiedziałabym mu nara chłopczyku ...jak dorosniesz do dojrzałych relacji z drugim człowiekiem to pogadamy :) poki co bym rzneła głupa :) takim samym jak on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
jesli mu zalezy to jeszcze sie odezwie ,a jesli nie to nie zawracaj sobie nim glowy.potraktuj go jak kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszę szczery
nie myśl nic, olej gada jak mu będzie zależało to sam będzie upierdliwy , a ty i tak go ignoruj , odpisuj na co trzeciego esa i to po paru godzinach , tak jakbyś nie miała dla niego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
,,ak...jak zaczał by mnie wciagac w geirki powiedziałabym mu nara chłopczyku ...jak dorosniesz do dojrzałych relacji z drugim człowiekiem to pogadamy" jak tak napisze to on wlasnie pomysli ze jej bardzo na nim zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja w.
wiem wiem nie zamierzam sie odzywac...tylko mnie ciekawi o co mu biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
bardzo mozliwe ,ze on testuje autorke jak bardzo ona na niego leci ,albo faktycznie ma ja gdzies i o niej zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"chce pokazac mu obojetnosc,zeby go wkurzyc a jednoczenie zaintrygowac." ale ty juz byłas obojetna dlatego koles napisał do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja w.
slyszalam ze jednego źródla...ze to babiarz...nie wiem na ile to prawda...fakt facet przystojny,wyksztalocny itp.wiem ze podoba sie laskom...cos mam podejrzenia ze mnie olal bo poznal inna,a teraz moze tamta mu sie znudzila wiec sie odezwal....wiec jak dac nauczke babiarzowi? juz kiedys bylam kołem zapasowym i nie zamierzam byc nim 2 raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfffff
jesli ja testuje to pewnie sie odezwie ,a jesli ma ja gdzies to nie warto chyba sie przez niego zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"bardzo mozliwe ,ze on testuje autorke jak bardzo ona na niego leci ,albo faktycznie ma ja gdzies i o niej zapomina" a mi sie wydaje ze bzdury gadasz...tylko niedojrzaly emocjonalnie facet ie gotowy kompletnie do zwiazku i nie nadajacy sie do nich takie rzeczy robi... zlał cie...ty zlałas jego teraz byc moze z nudów pisze badz... sie wkrurwił ze nie nadskakiwałas mu i nie wypytywałas o niego ... badz smutno mu sie zrobilo ze ci nie zaleyz....cholera wie... ale skoro jest miły dla ciebie i sie wychwala gdzie tam sobie był to mozesz byc juz na sto pewna ze koles ma cie gdzies i bez skrupułów miec jego równiez w dupie i zajac sie jakims innym fajniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja w.
jjasssssmammaskaa----- fakt,milczałam jak on przez 3tyg. moze to go zaintrygowało?cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"slyszalam ze jednego źródla...ze to babiarz...nie wiem na ile to prawda...fakt facet przystojny,wyksztalocny itp.wiem ze podoba sie laskom...cos mam podejrzenia ze mnie olal bo poznal inna,a teraz moze tamta mu sie znudzila wiec sie odezwal....wiec jak dac nauczke babiarzowi? juz kiedys bylam kołem zapasowym i nie zamierzam byc nim 2 raz!!!!" poprostu zajmij sie soba i znajdz sobie fajnego faceta... nie wdawaj sie w gierki z debilami bo debilem sie staniesz :O powaznie ...olej kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja w.
tak zrobie...dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"fakt,milczałam jak on przez 3tyg. moze to go zaintrygowało?cholera wie..." o przeciez ci laska mówie... fajnie było jak sie nie odzywał co ? :) :) wkurwiło cie napewno nie sam fakt co napisał ale ze wogole napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjasssssmammaskaa
"tak zrobie...dzieki" no ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×