Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość !! niekumata !!!

??????????? ALLEGRO - POMOCY , O CO CHODZI ?????????????

Polecane posty

Gość !! niekumata !!!

sory że dubluje temat ,ale komp mi się zawiesił i zgubiłam swój wątek ,więc do rzeczy CZY KTOŚ MI MOŻE POMÓC?złożyłam oferte kupna ja jestem ten nick "M...J" dziś o 8.40 . Nigdy nie kupowałam w licytacki paru rzeczy ,czy ktoś się orientuje ile w końcu zapłacę ? mimo że wpisałam w okienko 230 zł ,by przebić tego p..2 w aukcji widnieje 75 zł ,o co kurde chodzi ,ile zapłace ? interesuje mnie 1 sztuka za którą mogę zapłacic max 250 zł ,czy jesli nikt mnie nie przebije faktycznie kupie te ciuszki za 75 ? hel;p plisss .. http://allegro.pl/baby-cream-kids-extra-i-gat-odziez-uzywana-bcm-i1867970636.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala---midoo
ŁADNE CIUSZKI , ALE NIE KUPISZ ZA 75 , TYLKO ZA TYLE ILE DAŁA TA P..2 CZYLI 220 PÓKI CO ,BO TO ONA BIERZE NAJWIECEJ I PŁACI NAJWIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię fabian ??
nieprawda , jesli nie zostaniesz przelicytowana to kupujesz za 75 :) tyle że z dośw wiem że to nierealne bo nikt ci nie sprzeda cream -u za 7,50 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zaplacisz 75zl Po drugie raczej nie dostaniesz tej 1 sztuki na ktorej Ci zalezy, bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Zestawy sa PRZYKLADOWE, nie ma najbledszej gwarancji, ze dostaniesz cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię fabian ??
calluna -sprostuje kobiecie - a wiec niekumata dostaniesz tę 1 szt czyli jak mniemam 10 kg creamu ,oczywiście niekoniecznie to co na fotach ,pod warunkiem że nikt nie zaoferuje więcej od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07-zgłoś się !
ale wy baby pierd...jesteście , oferta na górze czyli 220 zeta prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię fabian ??
07 spadaj poczytać regulamin allegro i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto na koncert ZAZ-U ?
na milion procentów 75 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! niekumata !!!
to zapytam inaczej ,interesuje m,nie 1 szt za ktorą płace max 250 zł ,jak mam dalej postępować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto na koncert ZAZ-U ?
nijak ,czekaj ,jak ktoś Cię przebije bij dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! niekumata !!!
ale nie spamujcie ,klikam myśląc że to jakiś odnosnik do mojego pyt a tu oczywiscie reklama ,ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutasik rarytasik
ale szmaty dziecku to sie nówki kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię fabian ??
to kupuj nówki twoja sprawa ,a że po pierwszym praniu nawet na szmatę do podłogi sie nie nadadzą to juz inna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala---midoo
nadmienie kutasiku że nie każdą mamę stać na nóweczki bo takie kutasiki zasieją i zwieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! niekumata !!!
taaa ,ja już się nówek nakupowałam i dziękuję ,no chyba że na zakupy do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to wolisz od razu
kupic 10 kg obesranych szmat do podłogi. Sobie tez takie szmaty kupujesz czy tylko na biednym dziecku oszczędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię fabian ??
lala ja spotkałam na swojej drodze własnie takliego .... ale nic to :) za mc synuś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! niekumata !!!
jeszcze nie zdarzyło mi się szmat kupić , siebie ,męża i drugą córę też ubieram w SH i są to ubranka dobre jaskościowo ,zdezynfekowane ,modne i porządne ,ja nie kwestionuje kto gdzie robi zakupy ,to inwidualna sprawa każdego ,tylko kurde bez inwektyw ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata22
dokładnie :):) ja kochaaaaaam ciucholandy i z dumą oznajmiam że jestem jedną z najmodniej i najbardziej oryginalnie ubraną dziewczyną na roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj ! Ja także kupuję i rzeczy są super i do wiadomości firmowe, a made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka :P
zjechaliście z tematu ,ale dołączę do grona kochających SH , niestety na temat aukcji się nie wypowiem bo nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala---midoo
dokładnie "jaki" ,ja na allu kupuję takie na kg bo mieszkam na wsi i tu nie ma SH i jeszcze się nie zawiodłam ,choć znów tak tanio to nie jest ( ostatnio płaciłam 40 zł za kg na allu cream dla dzieci starszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram się już 4 lata
wracając do pytania - to zapłacisz 75 .pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnie !
220 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakżeśchciałociało
czytajcie regulamin aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam nikon lustrz
ja też lubie używki , nigdy bym nie kupiła w dyskoncie nówki a w galeriach wszystko made in india / china , badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz brzmi - piszesz do sprzedawcy, pytasz czy w ogole ma te 1sztuke, ktora Cie interesuje i za ile sprzeda. Jesli ma i cena Ci odpowiada, niech Ci odwola te oferte i wystawi ubranko w KUP TERAZ Ja bym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! niekumata !!!
dziękuję "stara babo" Tak mi właśnie napisał sprzedawca gdy zapytałam go o co chodzi . Co do kup teraz to on chce 38 zł -kg , dla mnie dużo ,towar ma ,wysłał mi nawet wiecej zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×