Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna młódka

niemoralne jest to, że jestem w kontakcie z facetem, któremu żona choruje?

Polecane posty

Gość taka jedna młódka

Nie jesteśmy razem, ale mamy się ku sobie, jego żona choruje, on jej nie zostawi, ale jesteśmy w kontakcie. Powiedział, że zakochał się. To bardzo nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
no mam wyrzuty sumienia, ale kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
nie mogę normalnie funkcjonować bez kontaktu z nim, a jego żony żal mi, no ale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke-oke-oke
Niemoralne są trójkąty same w sobie. A takie, gdy zdradzana choruje to ... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia2323
To jest najgorsze co można zrobić. MNie by sumienie wpierdzieliło razem z butami. Nie wiem, rób co chcesz, to jest kraj wolny, ale że żona się "popsuła" to wymienia na inny model. No faktycznie jestem pełna podziwu, zobaczysz jak z Toba bedzie cos nie ten teges i z Toba tez tak postapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia2323
, "a jego żony żal mi, no ale..." no ale co szmato ? Masz Ty w ogole rozum? Zastanowilas sie przez chwile? Za takie cos to powinni cie wykastrowac jak psa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
ale nie zostawił jej, widać, że jest mu smutno z jej powodu, że choruje, jednak powiedział, że szczęsliwy nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkjjjcjjj
a no co choruje ta zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
nie wiem dokładnie, jakąś operację miała, ale niby nie jest za ciekawei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemoowitkaa
W porządku. Ale karma is a bitch i zobaczymy kto z tobą zostanie jak będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betoman vel free Sha-Jung
Robicie co chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkjjjcjjj
ziemowitka ogladasz made in chelsea? tam padl taki tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
nie powinnam zakochiwać się w starszym, zonatym facecie z bagazem doswiadczen to fakt, moze mi przejdzie, ale obawiam sie, ze nie umiem z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemoowitkaa
Nie oglądam, nie wiem nawet co to. Kiedyś usłyszałam od kogoś ten tekst i spodobał mi się, brutalny ale prawdziwy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
może i przyjdzie się zapłacic za tą miłość, ale takich rzeczy nikt z nas nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmato?? ejj no ale tak nie wolno dziewczyny obrazac! bez przesady! milosc nie wybiera ale w tej sytuacji z zona powinien byc przy niej i wspierac ja.powinnas dac mu spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planowac może i człowiek
nie planuje ale wydaje mi się że od tego człowiek ma mózg żeby go w takich chwilach używac co jak widac po przykładzie autorki nie jest takie oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mnie wqrwił jej txt
Kiedy napisala, "... no, ale... " czyli co? Mimo wszystko ma dupie innych, chory czy zdrowy najlepiej rozpierdzielic zwiazek, a chora nich soba sie zajmie. Jego tez bym odpowiednio nazwala, ale nie wiem czy te slowa nie są zbyt ubogie i coś dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna młódka
ja wiem, że 30 lat małżeństwa nie przekreśla się z dnia na dzień i nie oczekuję tego, niemniej widzę, że on z sobą walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świecie zwierząt samica wybiera dorodnego samca, aby dał jej zdrowe, silne potomstwo. W Twoim świecie samiec porzucił chorą samicę i wybrał zdrową, która gnana popędem pozwoliła mu się pokryć. Abyś mu dała silne potomstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie traci czasu
facio :classic_cool: bierz sie za niego, tylko wiesz... nie zachoruj czasem :D bo sobie nowa znajdzie jak jeszcze bedziesz ciepla :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×