Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niematakiejjakja

Do dziewczyn po ciazy

Polecane posty

Hej dziewczyny mam pytanie do was wszytkich ktore byly w ciazy a oto pytanie brzmi tak czy pochwa bardzo sie rozciaga podczas ciazy i czy wraca do tego samego ksztaltu i rozmiaru po porodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssdsdfsdfdfdfdf
to chyba niemozliwe zeby bylo wrocilo tak do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie ciąży
pochwa się nie rozciąga.dopiero w czasie porodu.chyba że masz cc to jest bez zmian.wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi tez sie podoba bardzo je
czli po ciazy nie jest sie juz taka hmmmm ciasna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bybynight
jak w ciąży pochwa może się rozciągać? :) Pewnie chodzi ci o poród - tak rozciąga się. Ale to mięśnie, które wracają do pierwotnego kształtu, jeżeli oczywiście się o to dba, m.in.ćwiczy mięśnie kregla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi ojciec i syn przy budce z lodami. Ojciec wali syna po głowie i mówi: - No wielki łbie wybieraj! - Panie co Pan tak brzydko do swojego dziecka mówi? - pyta sprzedawca. - Chce Pani wiedzieć? spojrzy Pani tam daleko na wzgórzu... widzi Pani tą willę? Zawsze o takiej marzyłem i jest moja. Proszę spojrzeć też na to ferrari tu na parkingu. Zawsze marzyłem o takim aucie i jest moje. - Ale to nie wyjaśnia dlaczego tak źle Pan mówi do swojego dziecka! - oburza się sprzedawczyni - Nie??? Zawsze chciałem mieć też fajną ciasną cipkę i taką też miałem dopóki wielki łeb się nie urodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli czy sex z chlopakiem podasz ciazy jest tak samo przyjemny czy pochwa jest luzniejsza i niejste juz taka cisna a po porodzie czy wraca do swojego ksztaltu spowrotem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×