Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika irlandia

POZNALAM CHLOPAKA Z INNEJ KULTURY- CZY MAMY SZANSE?

Polecane posty

Gość monika irlandia

WITAM. potrzebuje rady w sprawie pewnego chlopaka, ktorego niedawno poznalam. On ma mniej -23 lata, ja 29. Poznalismy sie tydzien temu i on juz mnie kocha! tak mowi... lubimy ze soba zartowac, smiac sie, ale on za duzo mi wysyla sms, dzwoni , za duzo... on to tlumaczy ze sie martwi o mnie... niedawno nie byl zbytnio zadowolony, bo poszlam z kolezankami na zaplanowana zabawe, on to tlumaczyl tym ,ze chce ze mna dzielic wszystko itd.... czuje,. ze za szybko to sie wszystko dzieje... bo nie mam praktycznie czasu dla siebie, a tu jeszcze on chce sie widziec CODZIENNIE!!!!! Jest czlowiekiem, ktory pomaga, czesto sie usmiecha. doradza dziewczynie w sklepeie jakie buty sa ok, czy wyglada faJNIE itd, podnosi zakupy starszej osobie , jest ludzki. dobry. Ale jest tez mniejszy jesli chodzi o wzrost...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ja ci poradze
ja bym go trzymala na dystans moze zalezy mu tylko na seksie z toba a jak juz dostanie to co chce to szybko sie odkocha tydzien cie zna i juz cie kocha troche to dziwne, nie uwazasz ?? druga sprawa to ta roznica wieku nie przeszkadza ci 6 lat roznicy ja bym nie chciala tyle lat byc starsza od faceta napisz cos wiecej jakiej jest narodowosci jaka religie wyznaje bo nic nie napisalas na ten temat chyba ze nie wiesz takich waznych rzeczy ja bym sie go dokladnie wypytala z drugiej strony moze akurat to wartosciowy chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie sie tydzien???
Przeciez Ty go jeszcze w ogole nie znasz. Lepiej uwazaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamsiezzz
zgadzam sie z letnim orzezwieniem. Brzmi jak typowy stereotypowy muzulmanin!! UWazaj, on na poczatku bedzie taki pomocny, troskliwy a jak staniesz sie jego zona to pokaze ci kto tu rzadzi. Oni sa tylko mili i cacy dla obcych, robia doslownie wszystko na pokaz. Czesc mojej rodziny pochodzi z Egiptu, nie moge sie czasami nadziwic ich zwyczajami i sposobem w jaki sie zachowuja, jakie maja wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, ty go znasz tydzien a on juz focha strzela ze wychodzisz? dziewczyno twoj facet nigdy, nawet po 10 latach malzenstwa nie powinien ci zabraniac wychodzic, to jak on ma czelnosc juz po tygodniu byc niezadowolony to wyobraz sobie co bys miala po slubie.. a wzrost wcale nie musi byc problemem. no chyba ze wyjatkowo duza roznica miedzy wami. tak samo wiek. 6 lat to niewielka roznica. jezeli chodzo o "kulture" to nie wiem akurat co masz na mysli ale to moze sie okazac twoim glownym problemem. obadaj co mu tak zalezy na tej szybkiej niby-milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno Cie nie kocha, wiec trzymaj go na dystans; juz napewno nie idz z nim do lozka ja osobiscie tez mam partnera z innej kultury, ale pozwolilam mu sie zblizyc dopiero po roku ( sex i bliskosc w zwiazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej o te roznice "kulturowe" plus dziwne zachowanie z jego strony.. te wielkie zakochanie i zazdrosc o wyjscia. ale po co ja wogole na ten temat z toba rozmawiam :) zreszta skoro ma fajnego faceta to niech go sobie chociaz troche wykorzysta, a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mnie w koncu (czekam 4 lata...) kopnie w dupe to zedre go na alimenty i to takie ktore przewyzsza polska srednia krajowa place, postaram sie o polowe domu i przygrucham sobie mlodego kochanka albo kilku, masz racje, na co mi taki 35-letni dziad nie? a nie.. zapomnialam, ze mnie kocha a ja jego i musialabym sprzedac moj piersionek z brytlantem a wyjatkowo mi sie podoba, a niech to szlag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, chcesz mi dojebac mowiac o bagazu, ze mnie w dupe kopnie, ze sobie kochanke znajdzie mlodsza? a prosze cie bardzo. jak ma takie zapedy to tym lepiej niech spierdala w sina dal. ja ci chce uswiadomic ze bez niego materialnie bylo by mi nawet lepiej. chlopaku, to ze ty ledwo wiazesz koniec z koncem i nie potrafisz sie w zyciu ustawic to juz jest twoj problem, tylko niepotrzebnie wylewasz swoja frustracje na forum, gorzej od ciebie nigdy nie bede miala. ale poki co zadnych znakow co do spelnienia sie twoich czarnych wrozb, chcialbys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marne szanse, poza moim facetem (i jego kasa o ktora tak pijesz) posiadam bardzo dobre doswiadczenie zawodowe, wyksztalcenie, o to wszystko zadbalam wczesniej zeby nie skonczyc nigdy na glodowej pensji, nawet nie probuj sie dowartosciowywac moim kosztem, bo to mnie jedynie smieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, w lozku wzrost nie wazny ;) :D:D:D:D ale tak naprawde to nie widze jakisz szans na zdrowy zwiazek miedzy wami - znacie sie od tylko jednego tygodnia! Normalny facet, z glowa na karku, podchodzilby do zwiazku ostroznie, przede wszystkim jak mu sie laska naprawde podoba. A tu sie wydaje ze on uwaza cie za bardzo naiwna, po tygodniu juz cie kocha i martwi sie o ciebie! Albo on jest jakis psychopata albo chce cie zlapac na slub za wize :o dziewczyno, az taka mloda nie jestes zeby tego samej nie widziec. aaa, wiek nie ma nic do rzeczy, sama jestem z mlodszym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze cia bardzo, mialam sie nie odzywac ale zrobie wyjatek: politechnika poznanska - kierunek informatyka University of Wales Newport - kierunek Interactive Media doswiadczenie: w polsce w firmie projektowej (http://www.dcs-sc.com.pl/index2eng.html), po przyjezdzie do pracy zaczynalam od baru, pozniej Marks&Spencer, firma marketingowa, Lloyds bank, to co robie obecnie jest tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompoooooooooonompooooooo
On już Cię poniekąd kontroluje. Wiem, że łatwo mi oceniać po paru zdaniach, ale sądzę żę nie będziesz miała z nim żywota. To zupełnie inna mentalność, inna bajka. Będzie niedługo zadrosny o to, że wyszłaś po kartofle do sklepu na rogu:/ A kochać po tygoniu - pooglądaj filmiki (może jeszcze są) pt. chyba Polki w Hurgadzie czy coś takiego. Oni tam wszyscy kochają po tygodniu, bo to ich nic nie kosztuje, nic dla nich nie znaczy. Ten szybki ślub dla nich to tylko papierek. Sami tam to mówią i tłumaczą dlaczego;) W kulturze gdzie kobieta jest gorsza od mężczyzny (a oni mają to wpojone, uwierz) albo jeszcze gorzej - tyle znaczy co martwy przedmiot - JEST Z MIEJSCA SKAZANA NA NIEZBYT SZCZĘŚLIWE ŻYCIE. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlansdia
hej! nie moglam odpisac, bo nie mam komputera w domu, tylko chodze do kafejki.koncze czesto pozno w nocy,wiec stad to opoznienie w odpisywaniu. Jesli chodzi oWasze pytania, juz odpowiadam: - Przyjechal do Irlandii 3 tygodnie temu, jest u swojego brata -pracuje w take away, -nie ma wyksztalcenia ( ja mam ).pytalam sie, czy chce isc kontynuowac nauke to ppwiedz\ial mi ze narazie nie ma pieniedzy bo musi popracowac najpierw i ze w jego syt jest to narazie niemozliwe - chce mnie poznac z rodzina, juz im mapisal o mnie, poznalam takze jego brata, ktory wzial wolne spwecjalnie, aby mnie poznac - tak, jest muzulmaninem -jest smieszny, rozsmiesza mnie, mowi mi czesto - moniika, badz wesola, badz szczesliwa, zycie jest za ktorkie, aby sie smucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
aha, jest on z Pakistanu Chcialam dodac, ze jest czysty, dba o higiene ( ja nie pale i nie pije, on nie pali i to mi baaaardzo odpowiada, bo ja nie pale!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
juz sie pocalowalismy, ale jesli chodzi o @te sprawy@ to ze mna nie jest tak latwo... musze @przetestowac@ osobe, zanim cokolwiek sie wydarzy... musze miec 2000% pewnosci. Wiem ,ze oni chca byc z europejka dla papierow, no ale nie oceniaJMY POCHOPNIE. Nie kazdy jest taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
Lubie go narazie, ale on sie pyta kiedy mu powiem ze go kocham... troche to niezreczne... jesli chodzi o niego to on mnie rozsmiesza, z polakami nigdy tak nie mam , ciagle tylko pija aby sie roz\luznic i posmiac, a z nim jest inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
nie wygladam na swoj wiek! wygladam na 24 lata max!!! nie pale i nie pije alkoholu, to dlatego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
podnosze. mam nadzieje, ze jednak ktos sie jeszcze odwazy cos napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
jesli chodzi o te dzwonienie, to ja mu powiedzialam ,ze obudze sie o 11.00 bo musze porobic pewne rzeczy, isc do banku itd, no ale sie nie obudzilazm ,bo po nocce bylam zbyt zmeczonai przespalam do 14.00 no i dlatego dzwonil i sie martwi lczemu nie odbieram... z tego co sie go pytalam to urzeklam go tym ,ze nie pale, nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, sama nie wiem co ci powiedziec, jakas taka strasznie naiwna mi sie wydajesz jak na swoj wiek.. i te glodne kawalki.. ze sie martwi. ze urzeklas go niepaleniem??? no super i wogole ale ja bym w to wogole nie wierzyla, on chce zebys ty sie zakochala, za miesiac bedzie cie prosil o reke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
on dzwoni.matwi sie czy sie cieplo ubralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
powiedzial mi przez telefon- musisz dovbrze wygladac w poniedzialek, bo pojdziemy na kolavje i bedziemy robic zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
on jest baRDZO stanowczy z jednej strony nie lubie narzucania mi roznych rzeczy, a z drugiej potrzebuje kogos kto poprowadzilby mnie za reke.... on juz ma plaNY zebym mieszkala z nim i jego bratem w jednym mieszkaniu. (cos mi tu smierdzi kontrola)> druga sprawa- poprosil mnie, ze jesli bym cos chcviala jakas pomoc to moge sie z nim skontaktowac- poprosilam go by mi poszukal l;adowarki do mojej cyfrowki , dfo tej pory nic, bo nie ma czasu.... tylko oglnie czeka, aby mnie zobaczyc.... #nir ma zadnych zainteresowan.. jedynie co go pytalalm o hobby to lubi zwiedzac...jutro bede bo musze isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×