Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdolowana21

Leczenie zebow w UK

Polecane posty

Gość zdolowana21

Witam. Leczylam zeby w Szkocji prywatnie. W sumie zaplacilam okolo 200 funtow. Z winy dentystki zrobil mi sie ropien w 2 zebach wiec zmienilam lekarza. Teraz nowy lekarz po przegladzie moich zebow stwierdzil ze koszt calego leczenia wyniesie mnie kolejne ponad 200 funtow. Nie stac mnie by znow placic za leczenie zebow ktore kurcze juz robilam i placilam za nie. Czy jest mozliwosc by opieka zdrowotna pokryla koszt leczenia? Dodam ze nie moge sie leczyc przez NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli nie mozesz
leczyc sie przez NHS to jak opieka zdrowotna ma ci pokryc koszty? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mozesz
przez NHS? Wtedy placisz tylko ryczalt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mozesz
sprobuj wniesc skarge na poprzednia lekarke i zadanie zwrotu kosztow leczenia. Takie uslugi objete sa przeciez gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi sie wierzyc nie chce
tylko 200 pf ???????? jak prv wypełnienie kosztuje ponad 150pf to ile zebów miałas leczonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana21
Nie moge leczyc sie przez NHS poniewaz nie spelniam warunkow czyli nie mam benefitu tax credit oraz nie pracuje (wychowuje moja 2 letnia corke), tylko maz pracuje. Mialam robione 7 zebow i wynioslo mnie to 200 funtow z groszem. Teraz mam do zaplacenia dokladnie 270f- 2 kanalowe przez powstale ropienie , 2 zeby do "poprawienia" plomb po poprzednim dentyscie oraz 1 do wyrwania bo juz sie nie nadaje do zadnego leczenia nawet kanalowego a tez ten zab robila mi poprzednia dentystka... Nie wiem skad Ty wzielas taki cennik ze 150f za wypelnienie. A gdzie moge zlozyc taka skarge i jak to dokladnie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Słuchaj, nie wiem jak jest w szkocji, ale chyba masz możliwość wypełnienia HC2 razem z mężem i dzieckiem. Może w przeciągu miesiąca udałoby Ci się uzyskać zwolnienie z kosztów leczenia(jeśli oczywiście wytrzymasz), tam gdzie zrobił się ropien potrzebny bedzie antybiotyk(nawet gp Ci wypisze, jesli dobrze utrujesz) i kanałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam leczone zeby i to nie raz w uk ale byly to wizyty prywatne mialam rowniez usuwany ropien pod jedynkami na dole mam rowniez koronke i to rpywatnie za cale leczenie placilam 150funtow a za wyciecie ropienia w prywatnym szpitalu mialam na nhs ale to i tak nic nie dalo bo mialam 60% ze wyciecie ropienia sprawi ze prawa jedynka sie uratuje a widze ze tez zaczyna mi brazowiec czyli to nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za 1 zeba
uzupelnienie płaciłam 150 pf.Prywatnie.W Szkocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze płaciłyscie
tzw monthly payment plans? i wtedy tansze sa zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×