Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholera jasna co z tym światem

ZASRANY WYZYSK

Polecane posty

Gość cholera jasna co z tym światem

wiecie co, mam tego po uszy już! Jestem bezrobotna, byłam na paru szkoleniach, już juz miałam dostac prace ale CO? chyba za wysoko się cenie, bo jestem po studiach, jestem wykształcona i wiem ile jestem WARTA i właśnie dlatego pracy nie mam! bo trzeba pracowac po 14 godzin, robić WSZYSTKO i zarabiac 4 zł za godzinę i cieszyć się z tego. No i jeszcze pracodawce po rękach całować,że traktuje Cie jak gówno i co krok to depta Twoją godność. Zasrana polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdupczyć biurokrację
To efekt biurokracji , mamy 1 MILION pie_przonych gryzipiórków ,którzy kosztują nas 120 MILIARDÓW rocznie . Ktoś to musi utrzymać , niestety nie zdaje sobie nikt z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna co z tym światem
niestety mamy taki system w państwie,że te gryzipiórki stały się potrzebne do funkcjonowania. Tutaj nie da NIC zmiana rządzących, kogo byśmy nie wybrali i tak będzie tylko gorzej. Dla mnie osobiście to jest tragdia. Ilu jest do cholery ludzi którzy nie maja co jesc, ktorzy nie maja za co dzieci nakarmic, podczas gdy inni do jasnej cholery jezdza na wakacje 3 razy do roku na majorke. I byłoby OK, gdyby zarobili na to UCZCIWA praca. Ale niestety nie, do takich rzeczy nie mozna dojsc uczciwa praca, bo kiedy chcemy pracoac uczciwe to na chlec ledwo starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
To nie gryzipiórki !. To efekt rozpieprzenia całego przemysłu . Kto ma tą pracę dać ????? To jest efekt działania "demokratycznych" rządów przez ponad 20 lat, które to skutecznie rozwaliły wszystko . I jest jak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie uogólniaj
Ja zarabiam kilkanaście tysięcy miesięcznie pracując 2-4 godziny dziennie i nawet nie każdego dnia. Trzeba po prostu chcieć zarabiać i być otwartym na wiedzę. A co najważniejsze - mieć trochę pokory wobec tych, co osiągnęli to, o czym ty dopiero marzysz. A nie rzucać się z wyzwiskami i oskarżeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie uogólniaj
O właśnie! Zaraz od oszustów wyzywają. Przy tym żadnej pomocy od siebie zaoferować nie mogą. Nie dość że krzywdę sobie robią, to jeszcze innych nastawiają negatywnie, co na końcu prowadzi do ciągłego narzekania na forum i rozpaczy w codziennym życiu. Powtarzam - trochę pokory! Inaczej zapewniam, nic dobrego w życiu się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie uogólniaj
A tak wogóle, to szkoda czasu na dyskusję z głupkiem. Odpowiem chętnie na poważne posty. Reszcie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
UWAGA !!!! To oszust Viktor Folo meyev !. Sprzedaje "cudowne" tabletki babciom na bazarze we Wrocławiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
Małe podsumowanie działalności Folo meyeva Viktor Folo meyev przedstawiajcy się także jako Ivan Ivanović, Dariusz Karp, Sergiusz Wesełowski to naciągacz, który wszelkimi sposobami próbuje wyłudzić najmniejszą kwotę od ludzi szukających zarobku w Internecie. Organizuje internetowe szkolenia, tworzy wizje wielkich zarobków, jednak wszystko to, jest stekiem bzdur i kłamstw, gdyż żadna osoba inwestująca w piramidę finansową czy rewelacyjne pomysły tego pana nigdy nic nie zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
Żaden z linków nie działa. Coś mi mówi, że to ty jesteś kłamcą, nie on :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
A po za tym Google nie gryzie :D Wystarczy tam wpisać jego nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
No i co? Zajżałem na podaną stronę. I co ona udowadnia? Ten sam tekst. Zadnych konkretów. Autor jakiś Michał Frątczak. Kto to jest ten Michał Frątczak? Jakie ma uprawnienia by osądzać kogokolwiek? Na czym opiera swoje wnioski? Na wypowiedziach tak samo nieznanych nikomu osób z forum? Co to za argumenty? Może jakiś wyrok sądu? Albo jakieś dane z policji? Co masz na potwierdzenie swoich racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
Głupku ? Sam siebie starasz się tłumaczyć ? Oferujesz jakieś propozycje pracy i innych form zatrudnienia ? To podaj : - nazwę firmy - dane teleadresowe - NIP - Regon W przeciwnym wypadku jesteś zwykłym nieudacznym oszutem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
To do mnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
Chyba masz bzika na punkcie tego gościa, co??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro...
temat bardzo sie rozwinal,tylko jakos tak nie ne temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
A wracając. Nie odpowiedziałaś, co masz na potwierdzenie jego grzechów śmiertelnych? Bo to co piszesz jest jakieś chore! Nigdzie nie znalazłem kompletnie nic karygodnego na faceta o tym nazwisku oprócz jakichś dziwnych oskarżeń bez żadnych dowodów winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
To to zgłoś się do niego !. W czym problem :) ? On ma tysiące pomysłów na biznes i to już od złotówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
Nie potrzebuję żadnych pomysłów. Mam już biznes i nie widzę powodu go zmieniać. A tak na marginesie, czy ty coś słyszałaś o kulturze prowadzenia rozmowy? Czy twoje metody na tym forum to wyłącznie wyzwiska, chamstwa i podszyw pod innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
No widzę, widzę :) To jest właśnie twój biznes :D Szukanie głupszych od ciebie A...no i jeszcze oszukiwanie babek na bazarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ci coś się po...no wiesz
To było do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdupczyć biurokrację
Nie było mnie 12 godzin. Pracowałem. 800 pln dniówka . Kiepsko . Bywa lepiej. Spostrzeżenia : 1. Fan PRL-u - a kto niby ma obowiązek dać ci pracę ? - kto tobie takich idiotyzmów naopowiadał / 2. do cholera jasna.... jesteś tragiczny , chcesz za nic pieniądze dostawać ? nie widzisz , że te gryzipiórki doprowadzają ten Kraj do katastrofy ? A skąd oni mają na wypłaty ? Baranie - oni żyją z podatków i nawet ty bezrobotnyidąc do sklepu płacisz 23 % vat na ich pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
A gdzie ja niby tak napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie gadaj z PRL Fanem
To kretyn! Gada do siebie i wkleja tutaj teksty nie mające żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvvxvx
powinien odpowiedzieć za tzw. stalking na tym forum, namierzyć, i do wariatkowa, sam czasem trolluję ale to co wyprawia ten idiota to ja niewiem jak to nazwać i to już od kilku lat nie tylko na tym forum / wpisałem w google te nazwe viktor fol czy jakoś tak/, pomyśleć że taki debil ma na to wszystko czas i mu się chce, gościu powinni cie kuwa zajebać leczyć pod przymusem ! niszczysz tylko to forum i po co i dlaczego, po co zakładasz te durne tematy po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
OTO POlska właśnie. Schowaj babci dowód ! Schowaj babci dowód ! chwytliwe co k.urwy ?! GŁOSOWALIŚCIE TO MACIE ! HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies ULTRA KOZAK
tyle lat minęło i nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej PO to Partia Oszustów i naciągaczy, wyzyskiwaczy takich jak viktor folomeyev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×