Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholera jasna co z tym światem

ZASRANY WYZYSK

Polecane posty

Gość gość
Na początku przeczytałam zasrany wytrysk :D. A co do tematu to masz świętą racje, ludzie w ochronie, biedronce pracują po studiach, 826364910372 języków znają, ale no cóż, człowiek chodzi tylko po tych zasranych rozmowac i guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, dlaczego ludzie obrażają osoby, które zarabiają i coś w życiu osiągają. na przykładzie mojej rodziny wiem, ze trzeba być fachowcem w tym, co się robi i ma się wtedy możliwość zarobienia naprawdę dużych pieniędzy, ale też nie po roku pracy.. Moi rodzice jeżdżą nawet 4 razy w roku na wakacje, ale ciężko na to zapracowali i często sami musieli stanąć przy maszynie, bo pracownik nie przyszedł. Ja również skończyłam 5 letnie ciężkie studia, ale też wyjeżdżałam na staże zagraniczne. Znam biegle 4 języki obce. I nie narzekam na brak pracy i wcale nie uważam, ze mam się dorobić za rok czy dwa. Sumiennie pracuję i uczciwie awansuje w mojej firmie, nikt mi nie pomaga. Znam się na tym, co robię, ciągle się rozwijam i jestem bardzo pożądanym pracownikiem. Uważam, ze w Polsce jest moda na bylejakość i ludzie, którzy tak właśnie pracują czy się uczą wiele w życiu nie osiągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że przychodzi taki "wykształcony" do pracy, ma 25 lat i po roku pracy ma pretensje do szefa że jeździ autem za 100tys a jego nie stać tylko do głowy pajacowi nie przyjdzie, że on ma stażu pracy 1 rok a jego szef często pracował na to co ma 20-30 lat. No ale przecież "żołądki wszyscy mamy takie same" to i jemu się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram obie wypowiedzi powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę poświęcisz dwie minuty, a w zamian dowiesz się czegoś pożytecznego. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×