Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Leticiiiia Lua

PLease

Polecane posty

Gość Leticiiiia Lua

:) mam pytanie : bylam z partnerem 6 miesiecy zanim sie spotkalismy pisalismy ze soba drugie 6 miesiecy...rozstalismy sie poniewaz jego rodzina zrobila mu pranie mozgu a to dlatego ze mam niedosluch ... nie migam mowie normalnie jestem wyksztalcona ladna elegancka kobieta ale mam problemy z nawiazywaniem znajomosci bo jestem niesmiala i biedna od jakiegos czasu bo sie cos wydarzylo u mnie w domu i nasz standart zycia gwaltownie spadl i On mi powiedzial ze nie moze ze mna byc bo on kupil mieszkanie podwojnie ubezpieczyl sie na zycie a ja nie mam pracy bo nie moge znalesc i nie jestem dostatecznym zabezpieczeniem na przyszlosc to raz/ dwa powiedzial ze nie chce miec problemow a Ja i moje zycie to problemy i nie kocha mnie na tyle zeby tak zyc i i co najwazniejsze jeszcze dwa tyg. temu a nawet 5 dni temu mowil ze kocha teskni etc......dopoki doputy bylam na stazu bylo ok jak staz sie skonczyl w ciagu miesiaca wszyt=stko sie zchrzanilo i wyszlo na to ze jestem za biedna na to ze by z nim byc i tak jeszcze pare farmazonow mi nagadal Ja sie staralam podejsc do tego spokojnie i z klasa tlumaczylam odpowiadalam prosilam i na zakonczenie wydarlam sie poka zalam drzwi i kazalam mu sie wynosić z mojego zycia i trzasnelam mu drzwiami przed nosem - i tu pytanie czy slusznie postapilam?? czy to go moglo zaskoczyc bo generalnie to jestem spokojna i sie nie kloce i o to tez mial pretensje ze sie nie kloce z nim!! przyjechal do mnie z kartka z 13 pytaniami i wg tego ze mna rozmawial!! zalozyl mi wczesniej sam poczte mailowa ale czesto mnie sprawdzal to ja sobie zalozylam 2 poczte do ktorej dostepu nie mial i tez problem bo mi nie wierzy ze wysylam odpowiedzi na oferty bo nie moize sprawdzic!! stracil zaufanie do mnie bo poczas stazu wysylalam odp. na oferty tylko raz w tygodniu a teraz jak nie mam pracy co drugi trzeci dzien a czasasmi codziennie jak cos sie trafi!! czy to jest powod do roztania....i najwazniejsze facet ma 27 lat jestem jesgo 1 dzieczyna a ja mam 25 i bylam juz w 2 zwiazkach dlugich! czy to naprawde on tak mysli czy to wplyw jego rodziny?? jeszcze meiszka z matka ktora jest jakas walnieta na punkcie kasy!! cala rodzina jest jaks materialistyczna tylko pieniadze i pieniazde ale zeby je miec trzeba miec prace a zeby miec prace trzeba ja znalesc i na to niestety teraz w dzieijszych czasach trzeba sporo czasu!! i jeszcze uslyszalaam ze to ze niedoslysze to na pwno wykorzsytam w przyszlosci i nie bede chciala pracowac!! to po co szukam pracy to po co konczylam tak ciezkie i prestizowe studia zeby siedziec w domu ale naprawde nie zmusze pracodawcy do zatrudnienia mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×