Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dawenaa

"Kochany tatuś" zamordował niemowlę, bo płakało

Polecane posty

Gość Dawenaa

Są momenty w moim zyciu ze wiem ze potrafilabym takiego skurwysyna zamordowac.. Bez mgnienia okiem bez momentu zawachania z zimna krwia..po prostu..byle by go bolalo byle by wył z bolu.. Moja coreczka ma 2 mc... Dziesięć połamanych żeber, ciężkie uszkodzenie mózgu i zatrzymanie akcji serca - tak swoim 6-tygodniowym synem zajmował się krewki Ryszard S. Niemowlę nie przeżyło, a wyrodny ojciec został skazany za morderstwo. Sąd uznał Ryszarda S. winnym zamordowania swojego dziecka. Do tragedii doszło w sierpniu 2008 roku w Londynie. Zmasakrowane dziecko trafiło do szpitala i zmarło po czterech dniach. Miało liczne obrażenia - w tym połamane żebra, ciężkie uszkodzenie mózgu, doszło również do zatrzymania akcji serca. Przyczyną ciężkich uszkodzeń było najprawdopodobniej zbyt mocne potrząsanie dzieckiem. Według ekspertyzy biegłych, złamania żeber mogły nastąpić kilka tygodni przed przywiezieniem Piotra S. do szpitala! - Ten tragiczny przypadek jest przykładem na to, jak świadomie i celowo można zniszczyć nowe życie - powiedział po rozprawie detektyw Ian Baillie, który od początku zajmował się sprawą. Ryszard S. nie przyznał się do postawionych mu zarzutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawenaa
Powinna byc kara smierci dla chuja za to.. smierc za smierc takie bezbronne malenstwo tak skatowac jak to dzieciatko musialo cierpiec a ja przezywam szczepionke.. Nie ma adekwatnych kar.. To jest najgorsze.. Plakac mi sie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawenaa
Powinna byc kara smierci dla chuja za to.. smierc za smierc takie bezbronne malenstwo tak skatowac jak to dzieciatko musialo cierpiec a ja przezywam szczepionke.. Nie ma adekwatnych kar.. To jest najgorsze.. Plakac mi sie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz dwojeczki
Boze, normalnie nie moge czytac takich rzeczy....zabilabym z zimna krwia takiego smiecia I zgadzam sie ze wszystkim, co napisalas... Mam dwuletniego synka i prawie 2 tygodniowa corcie. Gdyby ktos zrobil im jakakolwiek krzywde wiem, ze bylabym w stanie zamordowac takiego kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże to jakaś masakra ja nawet nie mogę czytac takich rzeczy od razu myslę o mojej niuni boże jaka to musiała byc bestia żeby skrzywdzić takie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tu sie dziwic ze jakis naczelnik wiezienia nie wytrrzymał i zamknął sie z kimś takim w celi na ten ostatni raz :O podziwiam klawiszy za ich wytrzymałosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawenaa
wiecie oni maja grubo pozniej w wiezieniu ale jaka szkoda tych biednych dzieci,jak mozna takiego malucha uderzyc,zbic,przypalic fajkiem,zgwalcic i zamordowac. Mnie cieszy kazdy odglos mojego dziecka kazdy usmiech. Nie ma porzadnych kar-ja uwazam ze powinni zrobic wizje lokalna i krok po kroku zadawac taka sama smierc. Jak zgwalci dziecko to jak w 14w na pal kurwa! To prawie to samo jak gwatl na dziecku niech poczuje jak mu pal dupsko rozrywa i bebechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocieszmy się tym
że pewnie w tym więzieniu lekko nie ma.Bo jak więźnie się dowiedzieli co zrobił to pewnie dają mu popalić... Podobnie jak temu pedofilowi. Ja bym nie miała litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrr
Patrycja na co idzie? zaszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy rozpłodowee
przestańcie robic dzieciaki na siłę, to i wam się będzie lepiej zyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie popłakałam czytajac to... zabic skurwysyna. serca idiota nie ma... poprostu brak mi słow biedny dzieciaczek co on zawinil... serce peka. spij słodko aniolku******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawenaa
a ludzie chca miec dzieci i nie moga.. co to dziecko zawinilo? wystarczylo dziecko zaniesc do koscila czy na policje i oddac do adopcji takie malusie ma najwieksze szanse na normalny dom to widzicie jak psy ogrodnika mnie tez chce sie plakac ostatnio czytalam o tym jak zgwalcil 13miesieczne niemowle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda matka by zabiła, nie patrząc na konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawenaa
a ludzie chca miec dzieci i nie moga.. co to dziecko zawinilo? wystarczylo dziecko zaniesc do koscila czy na policje i oddac do adopcji takie malusie ma najwieksze szanse na normalny dom to widzicie jak psy ogrodnika mnie tez chce sie plakac ostatnio czytalam o tym jak zgwalcil 13miesieczne niemowle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.b.b.b.
chyba każda matka by zabiła, nie patrząc na konsekwencje" Nie każda. Ja bym nie zabiła. Co to da? Czasu się nie cofnie. Będziesz się lepiej czuła, kiedy "wymierzysz sprawiedliwość"? I nie ma to znaczenia, czy ktoś zabił dziecko czy dorosłego. Kara śmierci niczego nie rozwiązuje. To też zabójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady skarpetta
Nie zrozumcie mnie źle - nie usprawiedliwiam tego faceta. Ale nia wydaje mi się, żeby teksty o oddawaniu do adopcji itp. byly prawidlowe Chlop raczej nie planowal, że niemowlaka zabije. Podejrzewam, że byl zmeczony, niewyspany, a dziecko wylo i wylo. Potrzasnal raz, drugi, nic nie dalo, to zaczal trzasc mocniej no i go ponioslo. Afekt. Ja też się nad moim maluchem rozplywam i przezywam kazda wysypke i szczepionke, ale jak wyje pol dnia, to ogarnia mnie frustracja i zlosc. Nie tak mocno jak tego pana oczywiscie. Dlatego jak już dziecko wyje bez konca i czuje się, że przychodzi zlosc - lepiej wyjsc z pokoju zamknac drzwi i uspokoic się na zewnatrz - od tego mniej dziecko ucierppi ni od potrzasania, zwlaszcza tak gwaltownego jak to pan ryszard zaprezentowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO patrycja888
możesz mi wytłumaczyć co znaczy: zaszczyk???? :) :P jasne ktos tu pisał że może gość potrząsał niemowlakiem i w końcu go poniosło, potrząsnął jeszcze bardziej iiii ...... tak, tylko ze od potrząsania dziecu nie połamały by się żebra!!!!! żeby złamać żebra musiał go bić bo klatce piersiowej, a jak to on już wie najlepiej :( nie ma dla mnie tu okoliczności łagodzących, to było maleńkie bezbronne dziecko!!! niech skoczy do równego sobie, a nie do niemowlaka, qrwa w pale się nie mieści :O ale takich rzeczy jest duuużo na świecie (chodzi o bicie) tylko nieliczne wychodzą na światlo dzienne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmm
czasu się nie cofnie, ale zapobiegnie smierci kolejnych dzieci, jesli taki zwyrodnialec nie bedzie żył... To że dziecko płacze jast tak samo naturalne, że z pracy przychodzi tata zmęczony. Jezeli to maiłbybyc powód do zabijania to nie byłoby ludzi na świecie juz dawnao!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady skarpetta
No z tymi zebrami faktycznie racja. Jeszcze raz - nie usporawiedliwiam go. Pisze tylko, że wg mnie on tego nie planowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady skarpetta
I ja też byl zajebala takiego typa golymi rekami, gdybym byla matka tego niemowlaka. I raczej bym nie rozmyslala, czy mu to wroci mu zycie, czy nie. Też by mnie pponioslo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze powtarzam, ze
od otwarcia granic dla polskich robotnikow emigruje prawie sama patologia. :D Widac po gebach. Slychac. No i poczytac mozna w prasie i na forach jaka to smietanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze powtarzam, ze
A i dodam, ze i mnozy sie w potege, bo tam mozna dlugo posiedziec w domu i podlubac w nosie za cudze podatki plodzac kolejne dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×