Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozbita na maxa

co robić!!!

Polecane posty

Gość rozbita na maxa

chodzi o córkę mojego partnera miałam z nią dobry kontakt zawSze do otatniej wizyty u naS oStatnio gdy była wogóle Sie do mnie nie odezwała przez cały weekend lekceważyła mnie zero kontaktu było mi przykro i proSiłam partnera zeby dowiedział Się o co jej chodzi i dlaczego tak Sie zachowuje w StoSunku do mnie ale on uważa ze niby co Sie Stało ze Sie czepiam drobiazgu a dla mnie to raczej nie drobiazg dziecko ma dopiero 9 lat a zaczyna żądzic wSzyStkimi i nie wolno jej uwagi zwrócić bo Sie obrazi a wtedy bedzie tragedia.nic nie zrobiłam zeby mnie tak traktowała i jeStem w wielkiej kropce bo nie moge nic zrobić w tym temacie każda rozmowa z partnerem na temat jego córki kończy Sie kłutnią ogromna a on na wSzyStko jej pozwala ja mam Syna z 1 zwiazku i co do niego mój partner jeSt bardzo Stanowczy i czeSto zwraca mu uwage o byle drobiazg nieraz nieSłuSznie bardzo mnie to boli bo jednemu nie pozwala na zbyt dużo a córce odwrotnie.jak powiedziałam ze gdy mała bedzie do naS przyjeżdzać to ma mnie Szanować a przynajmiej powinna to zrobił mi wielką awanture i tak jeSt non Stop mała zrobila Sie niegrzeczna oprySkliwa a on nie widzi problemu może to ja przeSadzam pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×